Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kor jestli si zatizenej na HP. Ale je pravda že matných LCD moc výrobců nedělaj.
  • Bylo to myšleno následovně: v připadě, jestliže se mi nepodaří uspěšně dokončit třeba 1/3 misí a více, bude to mit za nasledek definitivní výhru UFOnu a potlačení veškerého zbyvajicího odporu a definitivní zkázu lidstva?
  • dakujem ..mozno to utiahne aj 630M ;)
  • hm tak to zamrzi, presne tohle sem predpokladal z dema... Zahrat si to zahraju urcite, ale spis cekam EA verzi remaku nez samotny remake (i kdyz po novem to zacali volat reimagination ale ja si pamatuju ze to ohlasovali jako remake).
  • jj taky mě pobavil..hlavně na tom videu :-D
  • To né, zase o tolik lehčí si to dělat nechci, ale ten Aqua Plastic je fakt docela klíčovej. :)
  • jo je to karta naprd ale v dobe kdy jsem notebook kupoval nebylo nic rozmnejsiho s matnym dislayem a ten byl prednejsi
  • MickTheMage
    Jop, na Aqua Plastic potrebujes Deep One. Ak este nemas niekde na disku stiahnute, tak pre prehlad pomaha tento techtree http://home.comcast.net/~pmm1/games/2002_05_23_xcom_tftd_techtree.pdf
  • No otázce úplně nerozumím, ale jestli se ptáš na to jak hru prohrát, tak pokud tě přestane podporovat polovina zemí, tak končíš.
    Takže můžeš nezvládnout i pár misí, pokud neztratíš podporu zemí.
  • Za tvůj příspěvek vysoudím težký prachy za copyright;)...one and only;)
  • to mas tak kdyz jsou mapy hotove..a ne nahodne generovane
  • Škoda, že jste se opravdu nezeptali na něco nového. Počet vojáku v jednotce už vývojáři vysvětlovali kde to šlo. A nejen to. I přesto díky za šanci se na něco zeptat *3*
  • Jen tak pro představu, HD530v (miluju tohle dementní přeznačení HPčkových karet od AMD) má 80 stream procesorů, pro bližší představu, to je jen jednou tolik, co už legendární IGP HD 3200 (40 stream procesorů). Takže na dnešní dobu dost špatná grafická karta. I nejhorší IGP v procesorech AMD řady Trinity (FM2 socket, AMD Trinity A4-5300) mají nejmíň 128 stream jader. Takže hra bude dost nenáročná a u slabých grafik jí bude brzdit spíš propustnost pamětí ve vyšších rozlišeních.
  • Cahir
    Ten týpek je docela vtipnej. *1*
  • Ešte sa sťažuj. :-) Zase som nemal Calcinite alienov a zase som teda bez vŕtačiek. Okrem toho mám DOS verziu, kde treba zajať Lobster navigatora pre lepšiu loď.
  • Pro mě byl tenhle díl stejně dobrý jako první dva. Strávil jsem u něj spoustu času. Vzpomínam na tu radost, když jsem vyrobil konečně první Annihilator. A také na to napětí, když se v zorném poli objevil brainsucker a já očekával, jestli se doplazí k jednotkám nebo ne. A když nebylo co dělat, tak jsem přepadl budovu Cult of Sirius. *15*
  • me to jelo na i5 radon HD 530v min detaily mozna by to dalo i vic ale muj notebook se rad prehriva tak jsem to nezkousel
  • Kua to má bejt Deep One!! Já sem guma! Kua, Kua, Kua! *16*
  • Mnooo, neodpovim ti úplně přesně,ale docela mě pobavila tvoje poslední otázka. Šlo vůbec nějaký UFO dohrát s "ůspěchem"? Matně si vzpomínám, ale zničení Cydonie pouze aktivuje dění v TFTD a při závěrečnym videu TFTD mám pocit že cosi unikne mimo zemi. Altaří ufa jsem bohužel nedohrál.
  • Mam tu dotaz na TFTD. Mám verzi ze Steamu a né a né přijít na to, jak zkoumat Aien Plastics (něco jako Alien Alloys). UEU stačilo udělat misi s ufem a hned to šlo zkoumat. Co jsem se dočetl na netu, tak s tím jsou prý problémy a je to zabugovaný, ale divil bych se, kdyby na Steamu nebyla poslední a snad tedy funkční verze. Taky jsem se na netu dočetl, že je potřeba nejdřív udělat misi s ufem a získat plastics a pak ještě vyzkoumat mrtvolu Gillmanů. Už jsem zkusil všechno, rozehrál asi třikrát a nic. Poradíte někdo? Bez týhle komponenty nemá cenu hrát dál, je zásadní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit