Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tam na tom screenshotu dělá Winston v ultině? To je easter egg?
  • Fraizer_cz
    zapomněl jsi na nejdůležitější věc a to, že tuhle hru můžou hrát dohromady lidi na PC s lidma co maj PS
  • Měl jsem možnost zkusit. Po hratelnostní stránce mě Paragon velmi bavil.Mám za sebou Lol i DOTU2 a Paragon pro mě taky končí s lidma. Vůbec není zábavné, když se nějaký ťulpas nechává zabíjet a v chatu nadává na mne. Jinak jsem Paragon zkoušel ze začátku a většina lidí, tam snad v životě žádnou moba hru nehrála. Nicméně, tak před měsícem jsem si chtěl opět zkusit a trochu pocuchat nervy, ale po určitém update již Paragon nemůžu spustit. :-D
  • Jack1947
    Párkrát to vždy zkusím moc se mi třeba nevede jak naposledy hned něco ve smyslu " Omg f2cking noob you sucks id1ot ( už si nevzpomínám přesně) Learn 2 play noob YOure trash from SMITE? thats normal every bad smite player comes here ... (já) If youre toxic you cant expect to learn others to play - Its sooo easy you should watch tutorials of card decks on yt geez" Hes probably russian they dont know english well, thats why they dont talk" ( nicméně jak se řiká dá se to obrátit jako v každé hře i když někdo feeduje lajnu vydatně)

    Ne vzhledem k tomu že tam jsou kolikrát horší hráči a zápas na vždy stejné mapě ( ta mapa je stále stejná ne nebo už je i nějaká nová?) trvá 40-60minut a nikdo neklikne na surrender tak je to třeba pěknej opruz. Je to unreal engine tak že grafika ok a náročnost celkem přestřelená no.

    Nicméně decky které se dají poskládat před začátkem hry, je tam pár možností pro začátečníky to nic neméění na tom že když někdo hraje blbě ve hře si moc s kartami nepomůže. Ten Matchmaking je divoký a už moc nerozeznává jestli je někdo sám nebo párty 5 lidí. Ostatně trochu podobné jak v Orcs Unchained! Alespon pár spoluhráčů by mělo být schopných a zničit svojí lajnu... pokud není tak je to problém. Potom se těžko vyhrají zápasy pro krabici s novou kartou .,- Ranked hra pak postrádá smysl úplně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit