Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fraizer_cz
    kolik her, které toto podporují, znáš? a z hlavy ne z Googlu

    já takovou neznam žádnou, kromě týhle, a přijde mi to dost raritní, takže bych to určitě zmínil
  • Jednak jsi zatim neodpovedel na tu otazku "a co jako" tedy proc by se mel zborit svet kdyz tu neni jedna newska o jedne udalosti.
    A druhak, brecis a schovavas se za pravidla jenom proto, ze nekdo ma jiny nazor.
  • Uvědomuješ si snad, že jsi v diskusi o moba hře. Cheš tedy vyvolat flame? Protože to je proti pravidlům diskusí, víš?
  • Ovšem z obecného pohledu už jsme si to přece vyjasnili, mlho, z toho by o International měli psát, protože je to největší herní turnaj na světě. No a z toho osobního, na který ses ptal (a já ti slušné odpověděl, nemáš zač) zkrátka proto, že mám tu hru rád. Tak a teď zbývá už jen objasnit, proč by o ní z tvého čistě subjektivního pohledu psát neměli. Nech mě hádat, jsi hater, noob, nebo obojí? *5*
  • Johnny
    A to je důležité z jakého důvodu?
  • Jenom at kadi...jdi se vybrecet jinam...proboha, oni nepisou o MOJI oblibene hre, co to ma znamenat...
  • A kde vidis v mem prispevku nejaky nazor? Jenom recnicka otazka vyjadrujuci zbytecnost moba her, nic jineho...
  • Mě to taky nezajímá.
  • battle royale. ale to je naštestí kvalitní žánr
  • budu z toho mít dobrý pocit, že se na herním webu který navštěvuji zcela 100% nekadí na mou oblíbenou hru *5*
  • A kčemu ti ten článek bude, když bude informačně někde na úrovni základní školy?
  • Nevím oco ses tu snažil. Jestli nastínit tu hru člověku co oní nic neví, nebo tu jen rozsypat pár písmenek. Každopádně se ten hnůj nedá ani dočíst, natož aby tam byla nějaká pointa.
  • Určitě to zajímá víc lidí, než tvůj názor...
  • Bola doba ked kazdy robil mmorpg, nedávno to zas bola MOBA a dnes to je zas fps s triedami a powerupmi. Čo bude ďalšie?
  • To neni pravda, zatím každý rok o Internationalu psali, o turnajích v CS: GO jakbysmet, dokonce tu byl několikrát čĺanek o turnaji v LoLku, Overwatchi, snad i Heartstone atd, ale letos se na to vykvajzli. Neříkám nějakou super hluboký rozbor na 20 stránek, ale aspoň krátký článek by si to zasloužilo
  • games nereportuje esport udalosti. rekli to nekolikrat, ze na to nemaji cloveka a z podcastu jsem pochopil, ze tomu nerozumi a maj k tomu pristup jako muj deda, ktery zase nechapy hry jako celek a jak to nekoho muze zajimat a bavit. no a vydat zpravu tykajici se jedne hry a na ostatni dlabat by zase rozhorelo diskuze. osobne si myslim, ze na esport je vhodnejsi samostatny portal a nemichat to.
  • Mě a další miliony fanoušků drahouši, spíš by ses měl ptát, koho to nezajímá. Navíc se jedná o největší turnaj s nejvyšším prize money na světě, tak by o tom největší herní web v čr mohl hodit aspoň zmínku.
  • A koho to zajima?
  • A že se minulý víkend hrál Dota 2 International jste si všimli? Aspoň krátkou zprávičku, nebo bleskovku? *3*
  • Hahahaha.. oh. Excuse me.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit