Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Publikum má tahle "press Q" hříčka stejné , jen asi těžko čekat , že se bude pirátit stejně a těžko bude někdo dělat pirátské servery jako u slavného jmenovce ;)
  • fallanga
    Nemám rád Minecraft, hry od TT sice rád hraji, ale jedou pořád beze změny, což také není dobře. Tohle si nechám ujít. Udělejte další TWD, dalšího vlka, dokončete GoT a Borderlands nebo konečně udělejte něco originálního. Dokonce i Telltale ovce jako já říká, že tohle prostě už nefunguje.
  • Zrzzek
    Obyčejně jsem proti těmhle: "vzpomeňte si na mě, bude to srajda, bla bla bla..." V tomhle případě jsem si to myslel taky. *1*
  • Hipster detected. Už to hraje moc lidí a přece nebudeš "ovečka", že? Co naplat, že dřívější Minecraft byl horší a nebylo tam tolik možností.
  • Kr.Pa
    Stále říkám, nejlepší byl Minecraft do doby, než skončila Beta. Ve hře bylo jen malé množství bloků, serverů bylo málo a hráli to jen skalní fanoušci (než to začalo být "cool"). V té době Minecraft fungovat a skutečně nechal fantazii proudit, ale dnes je z něj jen značka na dojení peněz a nálepkou od 10 let.
  • Minecraft je hra v otevřeným světě, kde máš neomezený možnosti uplatnit svoji kreativitu a to řikám jako nefanda. Tohle je jen lineární, hnusná, hříčka pro 5 letý děcka. Tohle má společný s maincraftem jen název.
  • Krescz
    Myslím, že budu mluvit za všechny: Já to říkal....
  • Takže pro hráče minecraftu vlastně naprosto vyhovující. Ostatní s vkusem si rádi počkají na zítřejší Life is strange *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit