Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Jo, ale WD tuhle sezónu vypadaj parádně... teda, nevim, co všechno se hraje, ale bratranec hraje WD s tím buildem, jak se mění v kostlivce a má tam nějaký svý kopie... jak spustí plnou palbu nevidím ani sebe, natož myš nebo nepřátele nebo nedej bože něco na zemi, z čeho bych měl uhnout, ale je to sranda =)).
  • Veskoslav
    Za barbara mám odehraných krásných 9 hodin celkově (takže 70 mám:-D). WD mám tento "věk".
  • nightborne
    Vidíš, ja to zas ustojim, ale neumlátim =). Jenže když jsem dal do háje healy a obranu za damage, tak mě zas prozměnu roztrhli jak malý dítě. Co hraješ, vůbec? Taky barba?
  • Veskoslav
    Já mám reálně damage na 66/68, ale neuhlídám si HP.
  • nightborne
    Já mám 61 na barbovi, myslim... ale top frajer 75, dobrý den nashledanou tyve, nepochopim jak...kor když nemá na gearu jedinej heal, asi má 100% dodge nebo nevim *1*
  • Veskoslav
    Já mám grafiku v křemíkovém nebi a čeká se na pány anděly, co na to:-D Jinak pravda, Diablo jsem nezapnul více jak dva týdny:-D Asi jsem si řekl, že když jsem dal 60 GR solo, že mám asi dost pro tento "věk":-D
  • nightborne
    Hele, to se ti nedivím, já když viděl záběry z alphy, nebyl sem si jistej, jestli hraju vůbec to samý... je to hodně a zásadně jiný už, klidně tomu dej ještě jednu šanci, ani nepoznáš, že už jsi to jednou hrál =).

    (jo a právě jsem vygamblil ancient obouručku, co potřebuju. Sice je ti to u prrdele ale nikdo jinej kdo hraje diablo neni online, abych svěřil svou radost *1* )
  • Veskoslav
    No já byl jeden z prvních:-D Takže nevím, rok zpátky?:-) To bylo něco otřesného, to nebyla ani Alpha. Jediné štěstí, že jsem to tenkrát dostal:) To mě více bavil Nether, který sice začátek hrozný, ale pak to jelo jiné bomby. 7 days je už příliš dlouho v EA a "tvůrcům" to tak vyhovuje.
  • nightborne
    Jak je to dlouho, cos to hrál? Ono to zpočátku stálo docela za prd, ale hodně to vylepšovali... nechal jsem tam cca 40 hodin, než jsem byl schopnej říct, že jsem viděl všechno, co ta hra nabízí. To na early access není tak zlý =).

    A Terrarii rozhodně doporučuju, pokud seš teda připravenej dva dny nejíst a nevidět slunce =)).
  • Veskoslav
    Terrarii jsem nikdy nehrál a 7 Days to Die mělo tak katastrofální optimalizaci, vylhanou grafiku a stupidní svět, který mě naprosto nebavil, že tam mám pouze 3 hodiny. Doteď nechápu ty kvanta pozitivních reakcí, které se rozplývají nad úžasnou grafikou a skvělou hratelností:)
  • nightborne
    Jojo, do lávy sem padal imrvére =D. Ale stejnak mě to bavilo. Nevim, to kopání má něco do sebe. Jak třeba v Terrarii, tam sem se taky okamžitě šel prokopat do pekla. Nebo v 7 Days to Die, totéž, okamžitě výkop co největší díry. Tam ale bohužel žádná láva není, pouze neprokopatelnej rockbed, což je poněkud antiklimatický =D.
  • Veskoslav
    Takové to pravidlo. Nekopej dolů, je tam láva, nekopej nahoru, je tam láva, nekopej doleva, je tam láva, nekopej doprava, je tam láva. Bez módu na teleportaci "domů" prakticky nehratelné v podzemí:-D

    A vidím, že klikací nula dorazila:) To je fakt smutný život celý den sedět a čekat, až přijdu, zapnout skript a pak hajinkat, protože zítra vstáváš do školičky:)
  • nightborne
    Já hrál Minecraft naposled ještě dávno, dávno v betě... a tam mě bavilo kopat co největší tunel =D. Jak Joey a jeho díra na pláži. Asi sem nějakej nenáročnej, nebo co *1* .
  • mno nepochybuji, ze se najdou lidi, kterym se hra bude libit.
    osobne mne mrzi, ze spise se nesnazi rozvinout mechanismy hry.
    dovedl bych si predstavit stejnou hru v otevrenem svete, kde plnite ukoly prozivajic pribeh, hledajic ztracene poklady, vedomosti vzacne materialy.
    upravene tezni a preprava materialu a staveni obrany proti mobum kteri umi znicit slabe opevneni.
    vyvoj zbrani, od kulu v palisade po katapult. vyvojovy strom vyroby, magie.
    ritualy k vyvolani napr vodniho elementala na obranu vesnice proti ohnivemu demonu.
    uz ted existuje plno zajimavych technickych a magickych a rpg/adventrunich modu.
    skoda ze si je prislusne osoby nikdy nezahraly.
    mohli mit inspiraci co se da s minecraftem delat.
  • Veskoslav
    No jo, ale co když je to Lego Minecraft?:-D
  • Veskoslav
    Minecraft má pro mě kouzlo. Rád stavím a nejvíce mě bavilo vymýšlet různé stoje či brány, které se ovládaly pomocí redstone. Udělat otevírací brány, ať už padací či do stran otevírající, katapulty, co střílejí, děla, která Vás "portují", metro včetně stanic:) Ale tím to pro mě hasne. Od TT jsem hrál 1. díl Walking Dead a kupodivu mě bavil, takže časem dohraji tu první sérii. Druhou ani nezačnu kvůli hlavní postavě. Hrál jsem i Wolfa i Borderlands. Bavili, ale nevím, bylo to už pořád to samé. Kdyby to bylo jako obyčejný seriál a ne "hra", tak by mě to asi bavilo mnohem více. A co se týče "tohoto"? Snaží se vytřískat z toho, co se dá. Bohužel stavět příběh na něčem, co nemá příběh, je asi to samé, jako když se nejnovější CoD snaží dohnat Titanfall po zdi. Myslí si, že cílená skupina MInecraftu, tedy okolo 12, to bude hltat. Snad narazí a donutí je to změnit a upravit "své" hry natolik, aby to nebylo pořád to samé jenom s měnícími se kulisami.

    A když příběh, tak tady tento klip z "Minecraftu" jej má lepší jak celý díl této "hry":
    https://www.youtube.com/watch?v=I-sH53vXP2A
  • Radši si hrát s Legem než toto.
  • Keyz
    Kdyby vydali něco pořádného najednou a ne na části. Také by to nebylo na škodu.

    Jedou pořád ten samej styl. nějaké volby na oko, čas na rozhodnutí a nakonec to nějak dopadne jak bylo plánováno. Navíc to vypadá pořád hnusně, jak to portují všude možně a to není tím stylem grafiky. Borderlands 2 vypadalo slušně. I vzdálené objekty.
  • Na tom ale není nic špatného. Telltale mění herní kulisy a tím i své publikum. Někomu třeba nesedí temná tématika TWD nebo TWAU a začíná až s novějšími hrami jako třeba Tales from the Borderlands nebo tohle a protože není přejedený předchozími hrami, chce takových víc.
  • Krescz
    no právě....každý čekal, že to tak dopadne *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit