Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to take dela pan dokonaly a skvely Ragnar :D
  • Doporučení na tuhle záležitost na mne prýští snad ze všech koutů a stran...
  • Thorar
    Ne, to je malé hodinářské nářadíčko, špatně jsem to napsal a díky nové spamové ochraně nemohl editovat.
  • takže těžkou bednu s nářadím zachytím novinami? to jako fakt? a můžu použít jako alternativu papírový kapesník?
  • Byl jsem překvapený jak si autoři velmi dobře pohráli s některými záběry a cut-scénami. Opravdu skvěle provedené záběry "kamer" za doprovodu často skvělého soundtracku.
  • Cosi
    RPGčeštiny již připravují český překlad. Více info zde: https://www.facebook.com/RPGcestiny
  • Není to zlé, naopak nejhůř na tom je Dreamfall Chapters. První epizoda vyšla na konci října, už poamlu budou 4 měsíce. V Red Thread Games se jede opravdu hlemýždím tempem.
  • Thorar
    Je to asi tak "složité" jako oba TWD nebo Wolf among Us.
  • Thorar
    Nijak náročné, spíš triviální, například bedna s nářadím je na pračce, tak ji musíš pustit, ale zjistíš že to nářadí ti zapadne někam do pryč, tak vrátíš čas, dáš tam kam to spadlo noviny, zapneš pračku, bedna spadne na noviny a máš nářadí. není to o puzzlech, žádné šílenosti, spíš věci co tě hned napadnou, tak se nijak nezasekneš.
  • fallanga
    Takhle. Ne. Jsou tam nějaké "logické" části, ale nic co by nezvládla moje pětiletá sestra. A za puzzly se to nedá ani považovat. Když chceš ten příklad, tak se chceš dostat na ubytovnu, ale na schodech se umístily školní "lehké děvy". Ty je musíš dostat pryč aby jsi mohl projít. Zabere ti to pár minut, nemusíš nějak moc přemýšlet, hra si tě navede sama.
  • Thorar
    Můžeš si koupit všechny epizody naráz (se slevou), nebo i každou zvlášť.
  • Thorar
    Rozestupy by měly být 6 týdnů, což je méně než je u telltale, ne? Nepřijde mi to tak hrozné. Jinak hra je zajímavá, soundtrack parádní, atmosféra vyborná. První epizoda přijemně navnadila, zahraju si ji určitě ještě jednou i s jinýma volbama než vydají druhý díl.
  • nikdo nereaguje, tak upravím otázku: Jsou ve hře nějaké puzzly?
  • fallanga
    Přináší to do hry napětí. Samozřejmě, napětí se dá udělat i jiným způsobem, ale tohle je také možnost. Na konci se něco stane a pak budeš měsíc čekat v očekávání, jak se to bude dále vyvíjet. Chytré.
  • Keyz
    Což může být problém. Kupuješ si příslib, že bude další díl.
    Viz Broken Age.

    Sice to není časté ale stát se může. Kdyby to bylo klasicky, tak si koupíš ihned hotový a hlavně kompletní produkt a i kdyby ihned na to firma vybouchla, tak to nijak neomezí tvoje hraní.
  • fallanga
    Máš pravdu, ale i tak vypadá dost dětsky. Spřátelil bych se s ní o tom není pochyb (naše rozhovory by byly dost zajímavé, vzhledem k tomu, že jsem také introvert), ale ten vzhled mohli vylepšit. Ne, že by mi to nějak bránilo v tom si ji oblíbit.
  • Pěkná a svým způsobem unikátní moderní adventura (dovedu si představit že to nebude hra pro každého, ale své příznivce určitě najde). A v tuto chvíli vlastně i příjemné zkrácení čekání na další epizodu Dreamfall Chapters :).
  • jasne, ale musis koupit celou hru za 20euro
  • Mart9
    Co je to za módu dávat hry na epizody? Budou ty další alespoň zdarma, když si první epizodu koupím?
  • může někdo poreferovat o puzzlech? Klidně spoilery

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit