Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    tyjo, kde to měli?
  • fallanga
    Ta spamová ochrna je fakt hnus. Chtěl jsem jenom opravit závorku (zapomněl jsem ji ukončit) a bylo to vyhodnoceno jako spam. Tak jsem musel celý komentář přepsat.
  • fallanga
    Osobně musím přiznat, že když jsem soundtrack poslouchal na youtube, tak mi už nepřišel tak dobrý jako ve hře. Tam mě naprosto uchvátil. 10 minut jsem seděl v pokoji jen proto abych poslouchal soundtrack. Mimo hru se to dá poslouchat, ale už jsem neměl ten blažený pocit jako když jsem to slyšel ve hře.
  • Inquisitor
    Aha
  • Myslím, že mají velké problémy s Unity enginem. Sice na první pohled vypadá hezky a jdou v něm (asi snadno) dělat působivé grafické věci, ale zatím všechny složitější hry, co jsem na tomhle enginu hrál, měly problém s optimalizací a plynulostí. Teď jde o to, jestli je to enginem pohodlností vývojářů :)
  • Thorar
    Ve world of warcraft, když horďák napíše alíkovi "lol", tak to chat přeloží do "kek".
  • Inquisitor
    A co znamená ten kek? :)
  • Pro mě 9/10 možná i 10/10. Nejvíc se mi na Life is Strange líbí aktuálnost toho světa, to, jak Mark Jefferson mluví o fotografii je fakt reálná přednáška a jak používají současný výrazy (kickstarter fund!) tomu přidává na uvěřitelnosti. a taky jsou tam super odkazy na jiný hry, třeba když Warrenovi textovkou odepíšete =kek *14* ta holka fakt působí jak současnej nerd *1*
  • A tak ticho je docela fajn (:
  • Thorar
    Já to koupil komplet za 9,90 euro u normálního prodejce v akci, nebylo co řešit.
  • Tak si vem Kingdom Come taky to bude episodní
  • Games.cz jsou rebelové co překračují všechna pravidla! Stačí se podívat na screenshot 23 z tohoto alba. "Cannot take a screenshot here" Evidentně you can!
  • Takhle jsem to zas nemyslel, to by fakt nešlo *15* Mam na mysli jen tyhle epizodický adventury (Walking dead, Game of Thrones atd.)
  • Vidím recenziu na hru od štúdia ktoré vydalo výbornú ale nedocenenú hru Remeber Me a hovorím si, len nech to nerecenzoval Kremser, len nech to nerecenzoval Kremser lebo zasa sa z recenzie prd dozviem ak mu tá hra nesadla... Smutné *1*
  • Lukyz
    Překvapil jsem sám sebe tím jak mě to chytlo *1* Prvních 10-15min jsem byl opravdu skeptickej a měl chuť to vypnout, ale nakonec jsem rád, že jsen to přečkal. Na další epizody jsem opravdu zvědav a první si dám ještě minimálně jednou nebo i dvakrát. Za mě palec hore!
  • Nestraš to by nám fakt scházelo aby se porcovala každá hra, takový Geralt by vyšel na 20 dílů, jako james bond :)))
  • Tyhle herní seriály mě pomalu začínají bavit víc než ty televizní..
  • Mart9
    Aha, tak to si počkám, až všechny vyjdou.
  • Jack1947
    Myslím že tady hodnocení je dost individuální pro mne je to jen Tellatle + s přetáčením času, beru to tak že vlastně nejde udělat špatné rozhodnutí a ty "rozhodnutí" které budete dělat... beztak hru ve finále neovlivní. Aspon že tam je více adventurismu než TWD, tedy jestli se logickým štekům s využitím nuceném využitím času...

    Uvidíme co se z toho vyklube zatím 7/10 ale jak říkám je to dost individuální... tady vlastně je jedno a na hodnocení nesejde jde o pocity. Jo abych nezapoměl pro mne je to jen takový komornější beyond... *4*

    Jo a grafika i když u těhle typů her je to poslední co sledovat mohla být lepší, působí stroze a poněkud prázdně např to prostředí chudší. Zajímavé že u TWD a WOLfa atp... mi to nevadilo asi tam nebylo to prostředí takové.

    Ovšem nechci tvrdit že to je špatná "hra" to vůbec! Jen to musí trochu dopilovat, třeba využít více ten čas a aby to bylo nějaké hlubší ( ti co hráli ví co myslím) Hlavně to nakonci

    Tornádo řítící se na město dívka s předtuchami? Butterfly effect?
  • Soundtrack musím taky vyzdvihnout, skvěle podtrhuje celou atmosféru hry. Nebýt hudby, tak mě tahle hra rozhodně tolik nevtáhne. Doufám, že v nastaveném standardu budou pokračovat, ať je o důvod víc, proč se těšit na další epizody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit