Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz se tesim jak si to zahraju, doufam ze tam budou zachody a poradny stropy.
  • Ta hra je katastrofa, bohuzel..
    • A proč,simtě?Ani ještě nevyšla.
      • škoda
  • Vávra umí udělat zajímavou hru to bezpochyby, tohle na jednu stranu vypadá výborně, řiťtíři se kočkují celkem věrohodně, ale podle ukázek ten hnusný trapák za kterého se má hrát, nijak v ničem neoslňuje a nechápu proč je zrovna tohle hlavní postava, jako jo je to FPS takže je to jedno ale co ten příběh, o tom to mělo celé být ne ? Dáňo Dáňo. Navíc než to oficiálně výjde a těch pár fentezi gééků se rozeběhne po virtuálním lesíku, kosit nepřátelé v době kdy incest, zoofilie, iq 70, a dožití několika let, bylo úplně normální a ne jen pro několik retardovaných klišovitých vidláků z 21 století, ve vesnicích kde je obyvatel míň než vlasů Zdeňka Pohlreichového.
    • U tý druhý věty sis šlehnul babiččných ponožek a zapil to vodou z tejden nespláchnutýho hajzlu ne?
  • Tahle hra nebude mít velký úspěch. Vávra si sice splní svůj sen o vlastním RPG z českých končin, ale pro většinu hráčů to bude příliš realistické a málo pohádkové.
    • Bude to právě naopak a pod úhlem 41°
    • Právě to vidím jako velký plus. Proč se vydávat opět do středověku a zabíjet různá monstra a draky pomocí magie, když na to už je tu mnoho jiných her. Občas to chce změnu.
      Třeba KCD bude mít úspěch a možná taky ne.
      Ale když to nikdo nezkusí, tak budeš stále dokola zabíjet nadpřirozená monstra.
      Já se rád ponořím do hry a budu si moct říct, že takhle to tu před pár stoletími mohlo fungovat.
      Každému se to zamlouvat nebude. Ale každému asi taky není po chuti nadpřirozeno atd.
      Hold vše má své zastánce a odpůrce.
  • Přes velkou kritiku For Honor jsem ji teď zkusil o víkendu zdarma a překvapil mě moc dobře udělaný soubojový systém a kdyby tam nebyly loot boxy, tak bych si to i koupil. Tak bych se chtěl zeptat k jaké hře byste přirovnali soubojový systém Kingdom Come? Napadá mě Chivalry akorát víc taktičtější? Samozřejmě bych se mohl podívat na videa, ale nechci si zkreslovat dojem, jelikož hra určitě projde mnoha úpravami. Díky.
    • nightborne
      To přirovnání k For Honor neni zas tak scestný, jak by se mohlo zdát. FH je samozřejmě daleko arkádovější a KC má víc směrů a osobně mi přijde taktičtější, ale v samotným základu si jsou celkem podobný, když stavěj na přesně načasovaných parádách, úskocích a fintách.
      • Jack1947
        Hmm ale chybí tam stále ta proklamovaná "váha zbraně, v uzkejch místnostech nebo celkově" podle mě budou rádi že dají dohromady trochu lepší souboják ze Skyrimu... nakonec.
        • nightborne
          Ne hele, okolí tam zohledněný je, pokud například stojíš pravým bokem u zdi, nemůžeš sekat zprava.
          • Jack1947
            Hmm je vidět že prostě není možné udělat všechno, což se dalo tak nějak čekat. Tím nevtrdím že tam realismus do jisté míry nebude vůbec.
      • Díky moc.
  • Jedna zajímavost ze SteamSpy: česká hříčka simulátoru bezdomovce Hobo: Tough Life má více prodejů než KC:D.

    KC:D - 2600
    Hobo: Tough Life - 4100

    Jasně, že vím, že KC:D je pouze v předprodeji, ale stejně... Docela to ukazuje velký nezájem hračů, když porovnáme PR a úsilí o prezentaci obou her.
    • Mart9
      To přece vůbec není žádná zajímavost. Ta hra má snad desetitisíce backerů čekajících na hru, zatímco Hobo asi jen ten steam.
    • Rozdil je v tom ze hobo mas celou hru a kc jen malicky vysek, takze vetsina ceka az to vyjde
    • a kdo kupuje v predprodeji? kor 4 mesice predem?

      bud blazni nebo nadsenci
      • mezi neadsence muzes zaradit bakery a hned jsi v cislech uplne jinde
    • Llour
      Neukazuje. KCD není zavedená série ani značka (tudíž má nízké předprodeje). Je to první hra nového studia, o které vlastně drtivá většina hráčů neví. Jeho úspěch či neúspěch bude záležet především na ohlasu samotných hráčů až PO vydání hry *3*
  • Priemer hodnotení nepresiahne 6.5/10. Bude sa tomu vyčítať nedorobenosť a nudný gameplay. Grafika už bude len veľmi priemerná.
    • CRYPT
      Ta grafika je fakt tragedie. V porovnani s temer "fotorealistickou" grafikou BF1, toto je vazne ulet
      • jamar28
        Tak zrovna třeba lepší vyobrazení lesa jsem snad ve hře ještě neviděl. Grafika je naprosto ok.
        • Zkus treba battlefront jednicku. Ale uz je venku nejakej patek:

          https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/002/892/218/large/andrew-hamilton-forest-01-02.jpg?1466958645
          • Tyhle naleštěný shoty bohužel většinou reálný gameplay grafice neodpovídaj.
          • Tu mas druhej, kdybys neveril. Jeden muze namitnou, ze to neni ceskej les, ale tak je to scifi... Kdyz pohledas, najdes to u vice her.

            https://vignette4.wikia.nocookie.net/battlefront/images/b/bf/SW_Battlefront_%28Endor%29_screenshot.jpg/revision/latest?cb=20160906175320
            • 3D scany a materiály jsou pokrok, ale scéna ve hrách od Dice je úplně přepálená různými efekty, kontrastem, bloomem atd. Bez toho by to vypadalo daleko hůře = reálněji, tedy podobně jako KCD.
            • Víš o tom že multiplayer střílečka a RPG s otevřeným světem a stovkami NPC se trochu liší v nárocích na hardware. Dneska každý neznalý Lojza očekává že všechny hry budou mít grafiku jako Last of us a nějak si neuvědomují že udělat pěkné tunely s pár postavami s realistickou mimikou je prostě mnohem snazší než dělat RPG s otevřeným světem.
      • fotorealistický BF1 *1* *1* *1*
        ještě žes neřekl nejrealističtější ukázka války, realismu. Jediné co jsi mohl zdůraznit bylo nejpatičtější místy i melodramatický zvratek.
        • Pravda
        • Ale on ma pravdu. BF pouziva uz dva dily photogrametrii. Vavra nad tim ohrnoval nos.
          Last of Us 2 je skenovanych assetu plna. Tady to vypada z pohledu aktivniho hrace dost blbe. Ale hlavne ze budou mit super navazujici rohy v baracich:-D
          • CRYPT
            Diky za info, vedel jsem, ze takova technologie opravdu existuje, ale nevedel jsem jak se nazyva. Pro me je Battlefield 1 momentalne co se tyce fotorealisticke grafiky, nejhezci hrou co je k videni
            • BF1 vypadá dobře, ale přesto jsou tam vidět limity dnes už staršího konzolového hardwaru, když to budeš zkoumat pečlivě.
        • TheGGG
          o čem to zas meleš ty tacticool milsim experte... jak souvisí realistická grafika s tím, jestli je hra arkáda nebo simulátor nudalátor..?
      • Krescz
        whet....tos nevidel novej Mount and Blade, tohle je proti tomu krásná hra a také je :)
  • Tak pán Vávra asi nebude úplne najschopnejší menežer keď podľa vlastných slov asi rok pracovali na autonómnej AI koňa, aby nakoniec zistili že to nie sú schopní spraviť. Čo samozrejme nie je problém, že to nevedeli spraviť, ale že sa do toho vôbec púšťali a že minuli tak veľa času na zbytočnosť.
    Ja som vravel už pred dvoma rokmi že realizmus v hre netvorí len reálne oháňanie mečom, ale aj fyzika a zásahové zóny/zranenia. Už starý Oblivion mal povalenie na zem, omráčenie, vyrazenie zbrane z ruky, Fallout od bethesdy mal zranenie končatín a krívanie atd. Stačilo čítať diskusie na games.
    Ale najvačšia chyba je že to hodnotíme ako AAA hru. Proste s takým rozpočtom a malým tímom neskusených ludí sa nedalo spraviť viac. nebude to konkurovať Skyrimu ale skôr by som to porovnával napríklad s Elexom. A aj B-čková hra dokáže zabaviť a nájsť si fanúšikov. *3*
    • i béčková republika může být fašistickým státem...
    • Lukass
      Elex je jedna z nejlepsich her co sem kdy hral a jednoznacne patri k nejlepsim hram roku. Takze nevim o jakym becku tady meles.
      • Elex je béčko sorry...gameplay zamrznul v Risen 2
      • to jsi toho opravdu moc nehrál, i když u tebe mě to nepřekvapuje...
  • Času dost. Tři měsíce jsou dlouhá doba. Určitě to zoptimalizují a doladí i ovládání během boje. Už se těším, až budu kovářem a budu kovat zbraně na kšeft. Boj mě moc nezajímá.
  • CRYPT
    Ja nvm, ale to fakt jako musej mluvit anglicky ve videjich? Ta jejich vyslovnost mi neskutecne rve usi, to je hanobeni aglickeho jazyka. Kdyz to k*rva neumim, tak to namluvim cesky a prilozim titulky. To je fakt kekel
    • Vývojářské deníčky KCD jsem aktivněji sledoval spíše ze začátku, takže můžu říct, že Danova angličtina se za tu dobu dost zlepšila. Zda za to může prostý fakt, že vyvíjí hru s mezinárodním přesahem (možný outsourcing něčeho, mailová komunikace v aj apod.) nebo má aktivní pomoc (kurzy aj), to nevím ale očividně je to nic v porovnání s tebou. Za mě naopak palec nahoru za snahu. Btw angličtina v podání takového Raje z TBBT a angličtina s indickým přízvukem celkově, mi taky nepřijde, nějak extra a přesto s ní mluví cca čtvrt planety. Jistý národní přízvuk se do výslovnosti vždycky přenese. Ale to přeci takový spokesman jako jsi ty, musí vědět, ne? :p
    • S takovýmhle přístupem by nemluvil nikdo páč by se vždy našla nějaká ludra co by se pošklebovala něčí výslovnosti.
    • Vavra takovej pristup hejtil roky, nechapal ostatni a ejhle :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit