Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výtečný článek/zamyšlení . Ti co tu nadávají, že je o h*vně, zřejmě ještě nedosáhli věku, aby to pochopili.

  • Náhodou v pohodě téma na článek.  Je pravda, že u některých her umí multiplayer pěkně shodit sebevědomí :-D 


    Jen škoda, že to autor už nerozvinul někam dál. Takhle je to jen někde na půl cesty.... 

  • Hidden

    Pri vsi ucte, jaka je pointa clanku? Podle nadpisu jsem cekal nejaky zajimavy souhrn dolozitelnych studii, statistik a pruzkumu, ktera jsou vice ci mene hodnoverne schopna zmapovat vyvoj hracskeho smysleni a chovani v souvislosti se soutezivosti/kompetitivnim hranim (a ze by se nejake zdroje na toto tema nasly, co jsem tak behem let postrehnul). Misto toho byl obsah clanku setsakra odlisny.

    Pekne prosim, pokud takovato temata, tak fundovane, zevrubne a ozdrojovane... nejake osobni vzpominky povrchne se tematu dotykajici jsou mozna fajn na nejaky osobni blog, ale rozhodne ne jako hlavni napln oboroveho zpravodajskeho serveru (coz predpokladam games.cz je).

  • dworkin

    Dvakrát jsem se musel podívat, jestli to nepsal Pecháček.

    A to nemyslim jako kompliment.

  • kkING

    Ja bych zase uvedl jako priklad WoWko a to ani clovek nemusi hrat PvP, ale staci pokud jste ve vetsi skupine hracu kde ne vsichni maji misto v raidu jiste a hned je videt snaha se zlespovat ... a najednou i 60lety hrac WoWka, ktery cely zivot drel v dolech se uci zaklady anglictiny, aby vedel, jak hrat lepe za svou classu ...

  • KrPa

    clanek o 🤮

  • Maxianimal

    Tak tohle mi přijde jako lkání nějakého seniora. Kolik je autorovi? Jinak ke článku - tomu se opravdu nedá než zasmát a napsat git gud. Z toho, co autor píše je jasně vidět, že jeho oblíbenou hru vůbec neumí hrát a přípomíná mi scénu ze Zootopie s lenochody. Pěěěkněěě v klíííídkuuu si kliiikaaaat. :)

    Mě tohle naopak donutilo se hru naučit, protože se mi stala dost podobná věc ve Warhammer 40k, kdy jsem poprvé hrál s kamarádem a dal mi klepec během pěti minut s Big Mekem. Stále si to pamatuju a to je to bratru víc než deset let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit