Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AvP komiks vyvházel, ale nevím jak tedka, i kdyz to s klasickyma Alien(s)em nemá nic spolecného.

    Ale zase si říkám, kdy nás naposledy Gearbox zklamal? Na doladění je času dost,myslím:)...
    • ..DNF ?
      • Jak pro koho..Dál?
        • BiA Hells Highway
  • jinak pokud chcete videt Pretoriana, a Kralovnu, tak si dejte na gametrailers.com , to video interveiw. Pretorian (podstatne vetsi nez byl ve 3ce) je videt v case 7:10 a kralovna v case 7:26.
  • Libi se mi jak "komixova"... grafika, tak hratelnost a vubec me netoci ze to nekdo hraje na padu, sem asi hodne divnej co ?:).................
    Mno uvidime jestli vyjde stejny lejno jako byl posledni AVP, u ktereho zabavil MP na 2 dny a SP nemelo cenu ani zapinat :)
    Na prvni pohled mi to prijde o tridu lepsi nez posledni dil...
    • :)
  • Takže alien ve fatality je jako nesmrtelnej? to je opruz celkem... kvůly animacím to bude asi pěkně divné. Už v GoW stačilo někoho přeříznout a tím přežít...
  • Tahle hra opravdu někdy spatří světlo světa? Vždyť je to pomalu jak Duke Nukem Forever.. Jestli mě paměť nešálí, tak začátek vývoje započal někdy v roce 2007?
    • Masa-san
      Jestli je to pravda tak se za ty roky moc daleko nedostali hehe
  • Neměl by někdo zájem ? http://aukro.cz/show_item.php?item=2255733627
    • Máš email :)
  • ak bude na Steame, beriem všetkými desiatimi :)
  • oktavius66
    Hele lidi víte co, nechci vás urazit ale už si do prd*le nestěžujte. Furt se vám něco nelíbí. Musíte pochopit že nic není dokonalé. Všechno má své Pro a Proti. Mě se hra zatím líbí ve všech směrech(bohužel zatím. Uvidíme co vyleze z plné verze), a ještě krom toho ta hra nění ještě ani v betě. Je to zatím jenom zkoušení pro vývojáře. Někdo si tu stěžoval na konzolové ovládání. Další tupá odpověd. Asi tady někdo neví že skoro opakuji SKORO všechny hry vycházejí nejprve na konzole: XBOX 360, PS3. Já teda osobně neviděl na Gamescomu nebo na E3 předváděčku hranou na PC. Zvuk pulzní pušky : Ano uznávám je to trochu zvuk jak z pistolky na hraní *7* , ale pokud se pořádně podíváte na E3 demo singleplayeru tak ta puška má zvuk jako z filmu Vetřelci-tedy druhý díl filmu. Takže super. Multák beru jako menší bokovku. U této hry je důležitý pořádný singlplayer přece ! Chce to něco nového, něco stršidelného, chce to pořádný příběh a akční atmosféru jako z filmu, chce to hru která nás neopustí. Já vývojářům věřím. A komu se tahle hra zatím nelíbí at si políbí...
    • Stačilo by se pokusit přiblížit atmošce z AVP1 / AVP2... tu zatím nikdo nenahradil.
      Pamatuju si u dvojky jak jsem si malem nas*al do kalhot... Takhle nějak si představuju SP AVP. Tak doufejme že jen opět nechtějí parazitovat na názvu série...
  • Animace jsou pořád jak za krále "Klacka". *13*
  • Z veleprehypovane a ocekavane megahry se nakonec vyklubala jen sra*ka ala CoD, no to je panecku uspech :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit