Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Já jsem nehrál třeba Subnauticu a ani mě nezajímá a byla v Epicu zadarmo ale Epic jsem si kvůli tomu nestáhnul 😀 takže asi jak kdo.

  • Carnage666

    Tak toho trolla co se tu vysmívá lidem co mají radši kvalitnější službu tu už chvíli máme a sám napsal Veskoslavovi něco ve smyslu kolik mu Steam platí tak jsem mu jen napsal to co píše on sám a bohužel to už nikdo nevidí protože nesleduje všechny diskuze.

    Co se týče her nestěžuju si na výběr, Batman hry jsou skvělé ale radši si je zaplatím na Steamu kde mám přes 400 her než si stahovat klienta co je prostě horší.

  • Spades

    Batman mě nebaví, nikdy to ani nenainstaluju, ale i tak jsem to claimnul.

    Proč? Nevím, ale očividně to funguje, protože tohle dělá spousta lidí. I když to nechcou, je to prostě zadarmo, takže to lidi donutí ten launcher mít a zapínat.

  • JohnyTheZik

    Retorika jak od AB "zaplaceny demonstranti". :D Co to tu tak sleduju, tak je tu spis mnohem vic Valve fanatiku nez tady Jack a par jemu podobnejch.


    Ja se k tem hram nikdy nedostal, protoze v dobe vydani jsem na to mel slaby PC, takze tohle je rozhodne prijemnej gift. Holt si budu muset nainstalovat dalsi launcher, to je vskutku velka pohroma.


    Beru vsechnu kritiku a nadavky na Epic, i jakousi potrebu je bojkovat, protoze radsi budu davat penize Gabovi, ale stezovat si na hry zadarmo, to uz je fakt diagnoza.

  • SalemCZ

    že radši Epic nedá prachy do nového Unrealu, stejnak na něj všechni hardcore hrači čekají.

  • Carnage666

    Kolik ti Epic platí furt takhle trollit a velice "vtipně" komentovat každého komu se nelíbí nejhorší klient na trhu? 😀

  • Carnage666

    Každý koho ty hry zajímají je už má předpokládám a toho koho nezajímají si je pravděpodobně nevezme ani zadarmo 🙂

  • exmaxx

    Kazdy? Opravdu? 😀

  • Jackoslav426

    Do hodiny sem naběhne Stýmoslav s přednáškou o uplácení. 😂

  • Jackoslav426

    Přesně tak, že se Epic nestydí nabízet zadarmo takové hry!!!!  Tyhle kauzy jen každého otravují, já bych všechny ty launchery zakázala. 😂

  • Carnage666

    Wow starý hry co už každý má a Arkham Knight byl v době vydání na PC za 500 kvůli skandálu s optimalizací 😀

  • vaclav.pechacek

    Díky, opraveno.

  • honcka

    máte tam chybku, vyzvednout do 26. srpna :)

  • Marines
    Hmm, hurá, můžete provolat slávu čínskému komunismu....?!
  • SalemCZ

    Čekal jsem to když to bylo v PS plus, dost často mi příjde že něco je v PS plus a chvíli na to na Epicu

  • Jackoslav426

    Fůůůůůůj fůůůůůj, zlej Epic, vykořisťovatel detiček. Hanbááááá  😂

  • Corvus

    Nádhera :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit