Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa

    Všechny Arkham hry už mám na Steamu, ale tam mi pořád někdo krade účet, takže děkuji.🙂

  • Jack1947

    Nebylo, navíc jsem spíše reagoval na Batmana zatím nejdražší 2série her as cenou přes dva a půl tisíce.

  • Zatím zaujala jen subnautica, jedou spíš kvantitu než kvalitu, drtivá většina jsou indie hříčky. Na Steamu jsem už nasbíral třeba Sins of Solar Empire, Company of Heroes 2, CK2, Cities Skyline, Tropico 3, Age of Wonders 3, Grid2, Dirt, METRO 2033, Payday2, LEGO hobit a lotr a hromada dalších, něco bylo přímo na Steamu něco přes HB, sice to není tak často, ale kvalitativně úplně jinde než to co rozdává Epic.

  • triptich

    hovorím - sémantika a uhol pohľadu. ak to berieš prísne doslovne, máš pravdu.

    ja to vidím tak, že si ma epic "kupuje" (silnejšie od toho je práve slovko "upláca") hrami zadarmo. reálne by som totiž nemal dôvod inštalovať to ich strašné neviemčo. ale keďže mi hodia kostičku... dokážu ma presvedčiť, aby som ich zapol aspoň 1x v týždni. môžeme to nazvať aj tak, že epic mi ďakuje, alebo ma odmeňuje za to, že ho navštevujem = uhol pohľadu. ale je to regulérna obchodná taktika, o nejakom trestnom konaní tu nemôže byť ani reč.

  • Jackoslav426

    Nevím jak u vás na Slovensku, ale u nás definuje pojem "úplatek" přímo trestní řád, tedy zákon č. 40/2009 Sbírky, konkrétně par. 334 jako „neoprávněná výhoda spočívající v přímém majetkovém obohacení nebo jiném zvýhodnění, které se dostává nebo má dostat uplácené osobě nebo s jejím souhlasem jiné osobě, a na kterou není nárok.“

    Takže ne, rozhodně nejde o úplatek či uplácení.

  • triptich

    súhlasím s jackom. epic rozdáva hry s "vyššími" bežne udávanými cenovkami (mimo akcií, v akciách zoženieš skoro všetko medzi 5-15€ cca pol roka/rok po vydaní). v porovnaní s konkurenciou, epic naozaj nasadil latku veľmi vysoko tak kvalitou ponúkaných hier, ako aj ich počtom a štandardnou cenou. + výška ceny je veľmi subjektívny pojem.

    P.S.: rozdávať budú redux a pokiaľ viem, ten ešte zadara nebol. občas sa
    objaví v akcii za cca 5€ a raz bol na fanaticale za 5€ spolu s last
    light v redux verziách.

  • Spades

    No jasně, ale proto nemůžeš říct, že to nikoho nenaláká.

  • Veskoslav

    Pravda, moje chyba. Omlouvám se.

  • triptich

    tak ale ono to v istom slova zmysle uplácanie je... nerobia to pre moje krásne mofré oči, ale aby som si stiahol ich launcher a pred hraním sa mi zobrazil ich store = zvýši sa šanca, že tam miniem peniaze.  či je to reklama, alebo "uplácanie" je len sémantika/uhol pohľadu

    osobne mám väčší problém s exkluzivitami, ako s hrami zadarmo. hry zdarma má prakticky každý obchod. akurát epic do tejto formy prezentácie a nalákania zákazníkov nalial podstatne viac. to je OK. exkluzivity sú ale zlo, ktoré ide proti hráčom a je jedno, na ktorej sú platforme (a to vrátane môjho obľúbeného nintenda, ktoré je výkladnou skriňou exkluzivít)

  • Jackoslav426

    Psal Unreal, ne Unreal engine.  Pro čtenáře s nižším IQ:

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Unreal

    vs

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Unreal_Engine

  • Veskoslav

    Poměrně drahé hry? 2033 se prodávala v akci a už se i dávala zadarmo...To, že vidíš na Steamu cenovku 19,99 € z toho nedělá drahou hru. Už v roce 2016 se Redux prodával v akcích okolo 5 €. Je to 9 let stará hra (samotný Redux pak 5 let). Nesnižuje to kvalitu hry, ale tvrdit, že je to poměrně drahé je dost odvážné.

  • Jackoslav426

    "sám napsal Veskoslavovi něco ve smyslu kolik mu Steam platí" 

    Dobrej výmysl 🙂 S lháři nediskutuju.... 😉

  • Veskoslav

    Srovnáváš engine,  který využívají desítky her ročně s jednou hrou jednoho studia? Jo kdyby sis dal tu práci a napsal Source od Valve, tak by to byla jiná...

  • Jackoslav426

    Tak si nastuduj co je to úplatek, ty náš Stýmoslave. 😂 btw máš hodinu zpoždění 😂

  • Jackoslav426

    že radši Valve nedá prachy do nového HL, stejnak na něj všechni hardcore hrači čekají.

  • Veskoslav

    A co jiného to je? Nebo si myslíš, že to Epic dělá z dobré duše pro hráče? Ještě blbější než jsem si myslel.

  • Jack1947

    Já jsem za to rád jen mě trochu mrzí Origins super prequel a oni ho tam nepřibalej ☹

  • Jack1947

    Řikám si jak dlouho ještě budou rozdávat stále poměrně drahé hry... příště Metro 2033 Redux a ta blbinka Everything... je to super, no Na potom už mám fůru her teda.

  • Carnage666

    Smyslem je podporovat lepší službu a vysmívám se Epicu hlavně proto že bez těch her zadarmo nemají nic kromě zaplacených exkluzivit za který je velká část hráčů nesnáší a spousta stejně počká na Steam release.

    A prostě nesmát se Epicu je těžký s těma jejich failama, poslední vtipná novinka je že po refundu Borderlands 3 a vrácení peněz zůstane celá hra i s .exe souborem pořád v PC takže máš peníze zpět a hru ti asi dali grátis 🙂 je prostě těžký se tomu nesmát to nevymyslíš.

  • JohnyTheZik

    Delej si se svejma penezma co chces, asi mi unika smysl, ale pro me za me. Nicmene, vysmivat se lidem, ktery si to treba chtej zahrat, resp. vysmivat se Epicu, ze dava hry zadarmo, je.. zvlastni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit