Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Áaaa, pán co rozumí animacím a jak se to snaží vznešeně prodat :-D

    Kecy. Half life mel naprosto rozdilnou ai pro ruzne charaktery. Tim myslim, ze napr. vojaci taktizovali, specops se te snazili svou kusi dostat potichu co to slo a obihali te co mohli. Houndeye utocili pokud mozno ve skupinkach, jinak utikali pryc, az po chvilce se odvazili zautocit. Bullsquid si hajil naopak jen sve teritorium.

    Hlavne cti poradne co pisu. Ve zkratce "AI" zadne animace nevidim. Od toho ma engine animacni system... Tak prosimte zase nemudruj o tom, co jsem chtel vlastne napsat :-D
  • Jakože pokud to není za peníze, tak není důvod s nikým soupeřit? Každej, kdo dělá cokoliv profi jednou začínal tak, že to dělal jen pro zábavu a dobrej pocit. Aneb pokračuješ v dmntní logice, která je ti tak vlastní... 15*

    Btw, líbí se mi, jak se vždycky snažíš něco shodit (většinou to, co baví ostatní a ne tebe) a cucáš si z rukávu naprosto zoufalý bláboly...
  • TheGGG
    AI je naprd, ale že nepřítel snese milion zásahů s tím jste měli počítat, není to TPS, ale RPG hra... když ve fantasy musíš nějakýho zlýho prince démonů sekat půl hodiny než padne, taky ti to nevadí. Jasný, když se snažíš skolit obrovskýho draka a zabere to půl hodiny, dává to větší smysl, než když půl hodiny střílíš do nějakýho šéfa evil vágusáků...
  • Kdyvy radši udělali novej Silent Hunter, tam se přeci taky dá lézt na věž *4*
  • TheGGG
    pls, každý charakter se chová podle toho čím je? To je vznešený způsob jak říct, že různí nepřátele maj různě naprogramované pohyby, to máš tak jen v každé hře... AI v HL je naprosto průměrná...
  • TheGGG
    ty si fakt šíleně edgy.... očividně jsem tedy brnknul na správné struny, pro tebe to FAKT znamená hodně, jaký máš K/D... LoLz. No hlavně používaj slova jako noob a pak chtěj aby tě někdo bral vážně. Já hraji hlavně SP, protože mě tajtrdlíkování na mapičce v mulťáku fakt nebaví a s tím boostováním ega je to fakt, očividně jsi obklopen moudrými lidmi, když ti to říkají pořád dokola. Mě anonymku baví víc single, protože chci od hry víc, než dávání headshotu, pokud máš tak nízké nároky, že ti multiplayer stačí, pak enjoy. Jinak srovnávat svoje pew pew v CS s nějakým sportem nebo soutěží, to je fakt velká odvaha, možná až ti za to někdo začne platit, pak přijď...
  • To neni nostalgie. HalfLife ma ai dobrou i na dnesni pomery. Navic se kazdy charakter chova podle toho cim je.
  • Tyhle kecy o egu slýchám často - nejvíc od noobů, co hrajou mp každej den. Opět si pobavil svým komplexem. Podle tvojí hloupý logiky je o honění ega jakejkoliv sport nebo soutěž...
  • TheGGG
    ano, já např. hraji hry kvůli story, postavám a dobré akci, ne abych si dofukoval ego v mulťáku počtem killů... ale chápu že pro někoho je to asi velký životní úspěch...
  • @pepe
    Jsou zvyklí na gamepadový FPS, který ti dávaj superhero pocit aniž bys něco uměl.
  • walltar
    Je to asi jediná věc co mě na té hře zajímá... ten co-op s kamarády. Sám to hrát nebudu.
  • Nrchapes ze s kamaradama by jste byli v jednom tymu, vzajemne si pomahali a strileli ostatni hrace. Sehranej tym hracu ktery spolupracuje, komunikuje je prakticky neporazitelny, pokud hrajete proti random lidem
  • TheGGG
    lepší ai do počtu, která tě podpoří, než tupí paňáci jako ve starých "simulátorech" kteří se bez tvého rozkazu ani neschovají do krytu... a singleplayer > multiplayer to platí vždy
  • Protoze na to nemaji skill. Musi strilet AI panaky v singlu...
  • Zajíce v pytli jsem kupoval jen díky Ubisoftu, nacpal nám do hlav jak pecková hra to bude. To že tu hru nazýváš dobrou za to, že v deseti lidech kropíte do vojáka pod názvem Boss půl hodiny než klekne, za to, že civilisté v New Yorku se chovají dokola pořád stejně a tím to město vypadá naprostro nudně a uměle, za to že AI je na bodu mrazu, tak to je už tvůj názor.
    Já jen říkám, že Ubisoftu už opravdu nevěřím.
  • on nekdo bude hrát koop ve 4 lidech? *1* a AI partaci jsou tam jen do počtu (na okrasu), jak píšu níž, možnosti jejich využití jsou mizivé
  • walltar
    Jde Far Cry hrát kooperativně ve 4 lidech?
  • nic podobného tu není? vždyť tam vidím kopírku far cry jak vyšitou
  • Morraw
    Z celkového pohledu to nic nového nepřínáší ALE také tu nic podobného ani moc není. Simulace mě nebaví, takže věci jako Arma jdou mimo mě. Tohle je pro mě tak akorát.

    Každopádně single a ani příběh mě tu moc nezajímají. Ona AI bude stejně omezená a skončilo by to tím, že bych hrál jen solo bez nich. Tahle hra bude mnohonásobně zábavnější v coopu.

    Vzhledem k tomu, že jsem velký fanoušek kustomizací, tak tohle bude ráj, co se týče zbraní. Škoda, že tak nakonec nedopadlo i Division. Zasněžený Manhattan je pro mě zajímavější než Bolivijská džungle
  • The Division je TEĎ dobrá hra. V době vydání to tak nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit