Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyvy radši udělali novej Silent Hunter, tam se přeci taky dá lézt na věž *4*
  • Morraw
    Z celkového pohledu to nic nového nepřínáší ALE také tu nic podobného ani moc není. Simulace mě nebaví, takže věci jako Arma jdou mimo mě. Tohle je pro mě tak akorát.

    Každopádně single a ani příběh mě tu moc nezajímají. Ona AI bude stejně omezená a skončilo by to tím, že bych hrál jen solo bez nich. Tahle hra bude mnohonásobně zábavnější v coopu.

    Vzhledem k tomu, že jsem velký fanoušek kustomizací, tak tohle bude ráj, co se týče zbraní. Škoda, že tak nakonec nedopadlo i Division. Zasněžený Manhattan je pro mě zajímavější než Bolivijská džungle
    • nic podobného tu není? vždyť tam vidím kopírku far cry jak vyšitou
      • walltar
        Jde Far Cry hrát kooperativně ve 4 lidech?
        • on nekdo bude hrát koop ve 4 lidech? *1* a AI partaci jsou tam jen do počtu (na okrasu), jak píšu níž, možnosti jejich využití jsou mizivé
          • walltar
            Je to asi jediná věc co mě na té hře zajímá... ten co-op s kamarády. Sám to hrát nebudu.
  • Tak hlavně aby to mělo lepší start než Division...
  • Arma od ubisoftu
  • Nepřišla ta hra grafickým updatem - vypadá (graficky) jako Uncharted 4.
  • Kravicka
    Me se libi jak kazdej breci jak Ubi hry vypadaj strasne spatne graficky :D pritom vypadaj dobre pri hrani i pres downgrade a snazi se sem tam pridat novou grafickou moznost.
    • Jack1947
      NVidia gameworks co ubíral jedině výkon ? *1* ted tu o karkulce nebo kravicce *5*

      Vypadaj strašně ? to možná tolik ne spíš hratelnost je nic moc.
  • Jack1947
    Trochu to bude taky jako Watch dogs2 ale bez hackocvání *15*

    ale k věci, třeba to bude v sp hratelné s debilní spolu ai vs né moc debilnější nepřátele... uvidíme...
    • Rejsek
      Tobě určitě dělaly problém i želvy v Super Mariovi. Budeš spokojený, neboj ;-)
      • Jack1947
        Jo Super mario land 2 byl horor oproti většině dnešních her ( to jsem byl malej skorio capart tehdá) Achievement to byl ale tehdá velkej! To celé dojet sdo konce až do hradu za Wariem!!!

        Nebudu spokojený, nebyl jsem spokojený s žádnou Ubisoftí hrou natolik - je to celé jeden velkej recyklát už něčeho co vydali před lety nebo rokem?
        Proč měnit když to hází prašule že *3* *7*
  • Pořád to vypadá jako nějaká alpha verze. Vizuál, animace, fyzika, jízdní model,zvuky, AI hodně slabý. Tohle tak za tři kila ve výprodeji, není to ačkový titul. Jak mě The Division s.re s tím posledním PVP DLC tak je ve všech směrech o světelné roky někde jinde.
    • protože jen pitomec může posuzovat jízdní model bez toho aby ho sám zkusil.
    • Tys to hrál nebo co borče?
  • TheGGG
    vypadá to docela slušně, jsem rád že kromě fetek z kartelu tam budou i nějaký vládní vojáci, takže nepřátelé nebudou tak nudní. Mám zájem to hrát pouze, pokud to bude dobře udělané i pro solo hráče, snad se AI bude umět o sebe postarat a nebudu ji muset dávat úkol na každou blbost, kterou by real voják udělal sám. Trochu se bojím, aby všechny úkoly nebyly ve stylu, tam je základna, 30 týpku, zabij, zachraň, vyslechni HVT a pak něco odpal a vypadni. Snad dostaneme i nějaké propracované chary a story s pořádně ďábelskými karteláky. Možnost vytvořit si vlastní postavu vítám, docela by mě zajímalo, jestli bude na výběr i víc hlasů atd. Grafika vypadá pěkně, snad se dostanu do bety a pořádně to na PC otestuji.
  • MalyZeli
    To de videt jaky sou tu ovce... nekdo zacne hatovat na Ubisoft, a hned vseci zacnou taky, To je vsude a se vsim, ono mit vlastni nazor neni uz in.
    • Já začal hatovat až po tom, co jsem si předobjednal gold edici The division a zjistil jsem co je to za srajdu. Takže tak. *11*
      • The Division je TEĎ dobrá hra. V době vydání to tak nebylo.
      • Kozy
        Dobře ti tak
      • Division je úplně v poho hra. To že sis koupil zajíce v pytli je tvůj boj a tvoje blbost
        • Zajíce v pytli jsem kupoval jen díky Ubisoftu, nacpal nám do hlav jak pecková hra to bude. To že tu hru nazýváš dobrou za to, že v deseti lidech kropíte do vojáka pod názvem Boss půl hodiny než klekne, za to, že civilisté v New Yorku se chovají dokola pořád stejně a tím to město vypadá naprostro nudně a uměle, za to že AI je na bodu mrazu, tak to je už tvůj názor.
          Já jen říkám, že Ubisoftu už opravdu nevěřím.
          • TheGGG
            AI je naprd, ale že nepřítel snese milion zásahů s tím jste měli počítat, není to TPS, ale RPG hra... když ve fantasy musíš nějakýho zlýho prince démonů sekat půl hodiny než padne, taky ti to nevadí. Jasný, když se snažíš skolit obrovskýho draka a zabere to půl hodiny, dává to větší smysl, než když půl hodiny střílíš do nějakýho šéfa evil vágusáků...
        • ^Salty Potato^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit