Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

    male technické chyby mi nevadí. Ja hodnotim zabavnost a hratelnost.

  • Jack1947

    Tak nějak to bylo očekávatelné, ještě třeba nižší známka celé to prostě působí jak poněkud uapěchanejší vydání, tou otevřenosti nepodobné State of decay ( tady je naštěstí nějaký příběh) ... pochybuji že většinu negativ se jen tak povede dolepit patchy, + je určitě motorka ta hlavní roli v moc her podobného rázu nemá.

    Určitě to ukrátí čekání na Last of US2... což bude nepochybně něco jiného už kvůli těm nepřátelům( snad to bude hodně lineární)

  • TheGGG

    ty jsi najivní jetelík, který SJW propaguje, kde může... a pak se ještě klepe před tím konzumem a mainstream co ti straší pod postelí. Hodně patetické...

  • Veskoslav

    To není taky pravda. Záleží na typu "zombii".

  • iSpirit

    Proste pokrytec, vidíš to , co chceš vidět. Cely příběh a hralelnost je konzum nejhrubšího zrna. Bohužel ty vidíš všude SJW, tobě už není pomoc.

  • Určitá zajímavá hra. Kdybych neměl ještě nedohraneho spideyho a rdr2, šel bych do toho hned. Takhle počkám :-). Na základě různých recenzí předpokládám, že hra není úplně pro každého. Ale open world hry mám rád, tak se těším.


  • Odulin

    Díky za recenzi, ale vypadá to, že do toho půjdu. Trochu mi to připomíná mad maxe a to byl skrytý gem. ;)

  • uzivatel1982

    Po přečtení recenzí do toho asi půjdu. Podle všeho to bude hezký open world se zombie v kvalitě jako je mad max, state of decay 2 apod. Takže vlastně to co od toho čekám už od oznámení. Day one patch opravuje dost z technických chyb a tak bych tomu dal spíš 8. 

  • Veskoslav

    Není to o prefereních;) Ale když prostě hře dáš 95 %, tak je to defacto naprosto dokonalá hra, která má nějakou malou chybičku. Což podle recenzí není pravda. Ať už po technické stránce nebo právě po stránce herní náplně. Na hru jsem měl předobjednávku, ale čím více se blížilo vydání, tím více jsem si říkal, že to nebude "druhý" Last of US o přežití, ale osekaný Mad Max se zombíky.

  • Knifer

    Každý od toho očekával něco jiného proto takové rozdílné recenze. Zatím je to všechno takové smíšené hlavně kvůli technické stránce hry

  • Johnny

    Kolik je kvalitních open world her se zombiky? moc mě jich nenapadá.

  • Johnny

    to nikdo nepsal. Byli i hry co dostali 10/10 a já bych jim ho třeba nedal. Nebudem se tady bavit o osobních preferencích protože pak bych musel napsat že třeba zaklínači bych dal já 5/10.... 

    Takže pro mě je Days Gone jedna z nejlepších her poslední doby. Mam rád postapo a zombiky a kvalitních her není moc

  • Nevim proc, ale neco s tou cool jizdou na motorce a repetitivnimi ukoly mi pripomina Mad Maxe, ktereho jsem si ale totalne uzil a vyzobal na 100%, protoze ty mechniky v nem byly proste dokonale funkcni a zmaknute. Muze nekdo zdejsi potvrdit (nejlepe protoze mel taktez rad Mad Maxe), ze Days Gone by tak v podstate pro me byla idealni hra?

  • TheGGG

    tssss absolutně se pleteš a je mě tě hrozně líto.... witcher 3 žádnou amerikanizací neprošel a pořád si z velké části uchovává slovanský a východní styl...

    to že se část odehrává na skellige a je tam trochu té zachraňme svět akce, neznamená, že to prošlo nějakou amerikanizací.

    Já možná potřebuji zapojit mozek, ale ty i když ho zapojuješ je to pořád bída z nozí a vedení delší jak velká čínská ze´ď. ve W3 nikde nevidím hyperkorekní agitky, jaké tlačí seriál od netflixu a za W3 pořád stojí slované, né americká showrunnerka aktivistka z twiteru.... hodně smutné, ale už jsem tě prokoukl....

  • iSpirit

    Jsi hlupák. Podívej na třetí díl hry, který absolutně ignoruje předlohu jak v samotném žánru, tak v atmosféře atd. Pak se podívej na komerční úspěch jedničky a trojky a pochopíš, že konzum jako trojka je prostě úspěšnější. Já bych taky osobně raději viděl komornější low fantasy než high fantasy, bohužel je to nereálné v této době. Nejhorší na tom je, že jsi pokrytec, že si neuvědomuješ, že silnou amerikanazaci prošel i herní Witcher, který vlastně dokončil ságu hrou, která předlohu skoro nepřipomíná. Chtělo by to někdy zapojit i mozek. 

  • BoB.2

    Zombie nikdy nezemřou.

  • BoB.2

    Čtu čtvrtou recenzi a mam dojem že každej hrál uplně jinou hru.

  • PanS

    Recenzenta si vážím za to, že dal hře takovou známku, jakou si podle něj zaslouží, a nenechal se ovlivnit tím, že je to od Sony. Sympatický přístup, i když ne příliš populární.

  • Veskoslav

    Takže legendární hra, jedna z nejlepších her historie? 

  • Johnny

    Ukoly jsou stejně stereotypní jako v každý open world. v RDR2 to zaky za chvilku bylo pořád dokola... Skyrim byl taky pořád dokola ale i tak jsou to pro mě jedny z nejlepších her. Days Gone pro mě 95%

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit