Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediná hra na kterou se teším je asi Squadron 42, ale to asi až za rok. I když v 2018 by to mohli stihnout. Jinak podle článku hodne her vypadá zajímave, takže bude záležet od recenzí a hráčských ohlasu. Treba mne zaujal Vampyr, System Shock, Way Out, M@B. Za pozornost bude stát i Hunt Showdown, strategy muže zaujat Surviving Mars.
    Ale že bych byl na neco vyložene natešenej, to ne (krom zminovaneho Star Citizenu). Všechno tu už bylo a nic není originální.
    • Na SQ42 ve 2018 bych zapomněl... za rok z pre-alphy do plný odladěný hry... fakt ne... :D
      • pre-alfa se týká jen star citizenu, squadron žádnou alfu mít nebude. Taky si spíš myslím že až 2019, ale ani konec 2018 není nereálný
        • Až na to, že SQ42 je pre-alpha. Je to přímo uvedené v nedávném gameplay videu.
        • původně Squadron 42 měl spatřit světlo světa na konci roku 2014 (singleplayer měl mít 50 misí!!). Poté byl odsunut na r. 2015. Následně na rok 2016. A v roce v 2016 Robert oznámil odsunutí SQ42 na dobu neurčitou...
          Nějak se mi ani nechce věřit v ten rok 2018, čím to asi bude??
  • spoock
    Já KCD zabackoval, ale natěšenost na to jako událost roku ..., spíš jsem zvědavý. Já mám těch českých simulátorů plné zuby. Kdysi mě to bavilo, ale když je všechno simulované polovičatě a s kompromisem, tak mě to moc nebaví.
    Pro mě je to letos jednoznačně v duchu Red Dead Redemption 2, možná něco nečekaného na Switchi.
  • Jsme v čechách tady se odvaha neodpouští. Navíc historických her z čech je jak sra*** vychazí jich přeci šest ročně .... narozdíl od zavodů aut.... to si kluci rači daj přetexturovanou hru z roku 1820.

    co na to říct ..smutný

    Už jenom kvůli tomu Kingdom come kupuju v den vydání.
    Recenzi tady si nepřečtu dokud to nedohraju .. jestli vůbec nějaká bude treba v únoru vyjde simulátor vytírání prdelí a na Kingdom come už nebude čas.
    • Krescz
      :D za simulátor dávám palec hore....pobavilo
  • Absence Kingdom Come, zdaleka nejzajímavější hry na horizontu, mě také překvapila.
    Tak zde je můj příspěvek, když už se k tomu redaktoři nemají:

    Open world singleplayer příběhové RPG na Cryenginu? To zní lákavě samo o sobě. Od Dana Vávry a jeho talentovaného více než stočlenného týmu s lidmi jako Viktor Bocan (Flashpoint) či Tomáš Blaho (Forza Horizon)? No že váháš. Zasazené do historických Čech?! Bez jakýchkoliv scifi, fantasy či post-apo prvků, což je něco, co dodnes nikdo v AAA RPG sféře neudělal?!
    Dejte mi to. Navíc je to dle vývojářských přednášek a deníků ambicióznější než většina okolní produkce. Samozřejmě je otázka jak moc se zadaří finální hru odladit a odbugovat, ale potenciál je obrovský.
    • risa2000
      Ještě přidám historickou věrnost a unikátní umělou inteligenci a zvukovou hudební složku.
    • 1.) Tyhle typu článků se na Games prostě nedají brát objektivně.
      Stačí se jenom podívat na propagaci hipsterovských blbinek jako je Yoshi a nebo Return of the Obra Din místo mega očekávaných hitů jako je třeba Detroit:Become Human nebo The Last of Us 2.

      2.)
      Ačkoliv potencionál KC:D byl sice obrovský, ale poslední videa nechávají lidi v rozpacích. Takže očekávání šly dost dolů. *7* Proto se lidi bojí počítat KC:D mezi očekávané hry.

      Teď už jenom můžeme doufat, že nás Dan Vávra všechny překvapí a že se mu přece jenom podaří udělat hru aspoň z poloviny tak dobrou, jak nasliboval...
      • když neco očekáváš je to očekávaná hra, chápeš? a i oni sami v článku píšou že to nejsou nevyhnutne hry na ktere se teší, jen "prostě o tituly, o kterých víme, že je zkusíme"
        • TheGGG
          takže hry které rozhodně chtějí vyzkoušet nejsou hry na které se těší... wtf m8? To nedává smysl... rofl lulz
  • Krescz
    Kingdom come nic? :D
    • games.cz dělaj Zagorku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit