Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Z článku mě nejvíc zaujalo, že si
    Patrik Hajda počká, až kámoš koupí A Way Out, aby mohl hrát zadarmo,
    Václav Pecháček se už letos pokusí proměnit ze smrdutého otrhance v pána hradu,
    Petr Poláček se těší, že tituly, které hrál do zblbnutí, si zahraje znovu a
    Aleš Smutný, který kdysi na škole v přírodě řešil strukturální body, se nemůže dočkat permanentní smrti a následného nostalgického přemítání na hřbitově.

    Ale víte, kam v článku dopadla vůbec ta největší bomba? Přesně tam, kde Adam Homola píše, že se - teď se držte - považuje za cynika!*8*
    • TheGGG
      to mě spíš u Pecháčka překvapily jeho plány, vysávat krev chudým sirotkům.... někdo v redakci by mu měl nepozorovaně podstrčit chleba s česnekovou pamazánkou...
  • TheGGG
    Rok 2018 každopádně vypadá velice šťavnatě, takže já se těším na The last of us 2, RDR 2, Vampyr a novou VC, i když je toho fakt ještě mnohem víc.... *1* *1*
    • The Last of Us 2 ?? "Nejdřív" to ma vyjít na konci roku 2018, takže bych počítal spíš s rokem 2019 *13*
  • Mart9
    CTRL+F mi v článku nenašlo ani slovo Kingdom ani slovo Vávra.

    Hoši, to je pořádná ignorace a jen to potvrzuje, že tady skutečně není něco v pořádku.
    • MickeyMutant
      Proč by nemělo být něco v pořádku? Každý má jiné preference.
      • Mart9
        Jaké prefence? Tohle prostě ukazuje na nezájem. Tady několik let vzniká velké RPG a redaktoři tu hru měsíc před vydáním ignorují. Pro mě je to teda ostuda.
        • To tam mají cpát hru, která očividně není jejich top 3 roku 2018 jen kvůli tomu, že jsou Češi? Uvažuješ? =D
          • Mart9
            No to opravdu není ten hlavní důvod. Ale co by chtěli víc? Opakuju, že nám tady vzniká velká hra s českým prostředím a příběhem s desítkami hodin herní doby. Navíc od úspěšného člověka, který je historicky spjatý i s games. Tady prostě něco nehraje.

            Připadá mi, že kdyby to vznikalo v Polsku, tak jsou všichni posraní.
            • Mart9:
              Že by tohle byl účet nějakého PR pracovníka z teamu Dana Vávry??

              Jinak si myslím, že všichni (z redakce) mají už plné zuby reklamní kampaně na KC:D. Já osobně bych taky byl na to už trochu alergický po 130 článcích na našem webu.
              Jestli máte jiný názor, tak prosím, udělejte si svoji vlastní stránku a zkuste si napsat 130 článků o nějaký hře a pozorujte jak to změní váš názor na hype o dané hře...
            • TheGGG
              je pravda, že když se tam dostanou věci jako joši, nebo nějaký obradin, tak by tam mohlo být nejen to KDC, ale i celá řada jiných kvalitních her... ještě se sice nevyjádřil třeba dobrovský, ale tam bych si moc naděje nedělal... a ani nejde tak o tom, že je KDC český, ale o to, že je dost unikátní svým stylem a pojetím. Chápu jsou to názory redakce, ale to by tam pak mohl někdo třeba dát tři p2w hry z číny na mobil a čekat, že to někdo bude brát seriózně
            • Mart9
              Detektiv MickeyMutant: Ano a považuju za lehce skandální, že nikdo z redaktorů největšího českého herního webu nemá Kingdom come mezi hrami, které si chce rozhodně zahrát. Copak nemáš dojem, že by v takovém článku měla být zmíněná nejočekávanější česká hra?
            • MickeyMutant
              Připomínám, že článek řeší tři hry "co si letos chtějí zahrát". Neznamená to, že ostatní automaticky hrát nechtějí, že se jim dokonce nemůžou líbit nebo že je snad hodlají ignorovat. Proč by ale měli mezi své soukromé favority násilně tlačit titul jenom proto, že je český nebo od blízkého vývojáře? To je přece přesně ta věc, kterou by jim pak mohl kdekdo vyčítat se slovy "bližší košile než kabát".
          • TheGGG
            vlastenectví ne... slovani, praotec čech, masaryk a tak... *5*
    • palacinka
      a nebo se to proste nikomu z vybranych clenu redakce nedostalo do top 3 stejne jako me. nebo na to zapomneli, protoze vyvoj trva uz moc dlouho.
      • tyvole lidi, nebuďte čuráci, Vávra nám dal první Mafii a dodnes je boží, je to vizionář, prorok, a těm se občas něco nevyvede, ale buďme za ně rádi. nikomu neublíží, když se Kingdom Come nevyvede, ale posouvá hry dál, o tom žádná - a kdyby někdo za pár let vzal jeho koncepty a dopracoval je o kousek dál, určitě to bude skvělý. vždyť je v podstatě jedno, jak Kingdom Come dopadne, kolik máme českejch AAA her? tuhle. žádnou jinou.
      • Mart9
        Vývoj trvá akorát, jen to museli brzy oznámit.
  • Iggy
    Pěkný výběr, taky se na spoustu těch her těším.

    Z těch co tu nepadly se těším ještě na Into The Breach od tvůrcu FTL; Ashen, o které vlastně nevím nic, kromě nádherných trailerů; Phantom Doctrine, což by měl být špiónský Xcom a pak spoustu dalších nezávislých her, které tu radši nebudu zmiňovat, jinak mě v diskuzi sežerou.
  • KrPa
    Jurassic World Evolution, Banner Saga, System Shock, Sea of Thieves, Iron Harvest a Zaklinace 3 *1*

    Chtel bych i vsechny Valkyria Chronicles, ale konzoli kvuli tomu kupovat nebudu.

    Snad i KC:D *3* kdyz Vavra da.
    • nekteri fanatici nacpou zakliace snad i do nominace o nejemnejsi toaleti papir...
      • KrPa
        to vis, za svoji prvni vyplatu si chci koupit PC, ktere toho zaklinace konecne rozjede, a to sem si ho predobjednal v prvni mozny den, ale nakonec vytrvam a snad si jej konecne zahraji *1*
        • zrovna od tebe jsem tu cetl nejake, adoracni komenty na adresu teto hry, dokonce mas i avatar, tak co na nas zkousis...
          • KrPa
            ja zaklinace adoruji od roku 2002, priznavam se!
          • Asi jen koukal na videa na Youtube...

            ... ale i to stačí pro účastnění diskuzí na Games.cz . Někteří tady diskutují i bez toho aniž by vůbec hru/film viděli (zdravím Femta)
            • TheGGG
              a někdy to stačí i pro napsání recenze, ale pšššt *3*
        • TheGGG
          zakže jsi ho zatím ani nehrál *8* *8*
          • KrPa
            hral jen tutorial v KM, pak uz ne, nebylo pri 10 FPS hratelne
            • KrPa
              to pristi rok nedostanu od santy darecky?
            • moc ti neverim, mam pocit, ze jsi tu hru vychvaloval xkrát, buď jsi zmagořelá hype ovečka, co fanboyaří hru na základě hypu, nebo jsi to hrál a teď se vymlouváš...

              Nevim, co je horsi, ale poznamka u tebe udelana, ze dalsiho cloveka tu nemuzu brat vazne...
  • Bojkotuji absenci Detroit: Become Human

    Absenci The Last of Us 2 chápu, protože datum vydání je zatím ve 4.kvartálu 2018 a ještě se to může odložit.
    • Tak to jsou PS4 exkluzivity takže se to dá chápat.
      • A co si myslíte, že je Spider-Man, God of War, Dreams? Exluzivita pouze pro PS4.
  • TheGGG
    souhlasím s vampyrem, VC a RDR 2, ale co ten Poláček? Samozřejmě ať si každý hraje co chce, ale copak to se netěší i na nějaké normální hry? To samozřejmě není kritika, ale zrovna to co zvolil jsou spíš takové drobnosti a vzpomínkovky... a btw: kde je kingdom?
  • Překvapilo mě, že nepadla zmínka o LoU2.
  • za mě asi ten Bannerlord, RDR2 a samozřejmě Kingdom Come *5*
  • Radkaa
    Jurrasic Wolrld Evolution
    A potom Red Dead Redempiton 2, ale až vyjde na počítač.
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit