Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • madPav3L
    Ona není úplně tak zadarmo, proti normálním Ryzenům snížili cache a tím si udělali prostor pro grafiku.
  • Hadas
    nice diky tak ted jen najit notebook s ryzen7 2700u a 17 palcu displej :(
  • Jack1947
    Třeba mě to příjde jako nesmysl ale jak už bylo řečeno na lowend to i stačí. Jen nelze čekat zázraky že *12*
  • CPU cast bude jenom lehce lepsi, cca 10-12% ale s polovicni az tretinovou spotrebou. GPU si najdes na notebookcheck.net, mohlo by to byt necelych 50%, a spotreba o celou tu grafiku lepsi, pokud budes pouzivat tu integrovanou.
  • Hadas
    Ahoj ted mam do prace notebook S i73630QM a GPU 650M. Bude notebook s AMD Ryzen™ 7 2700U Mobile Processor vykonejsi nebo ne ?
  • Takze na procaku za 4 tisice kde dostanes igpu 2x lepsi nez ma intel prakticky zadarmo je 7 stupnu problem. A na i7 za 8 tisic, kde priplacis 2 tisice za to, abys mel odemceny K model na taktovani je 20 stupnu uplne v pohode?
    Me fascinuje jak za "kritiku" FX (ze se nechyta na intel) jsem byl AMD hater a ted za konstatovani, ze intel osm let dojil lidi na ctyrjadrech a neumi na cpu za deset tisic a vic dat normalni pastu jsem AMD fanboy.
    Trolololo? *5*
  • ok, takze spatnej for
    https://www.youtube.com/watch?v=Wkb4NmeONqY
  • Ne, je to normalni pasta ktera vede teplo. Na rozdil od te intelacke. *3*
  • to je for nebo podle rudych fanatiku uz v advanced mining devices delaj i nejakou advanced pastu?

    doporucuju zhlidnout nejaky video s delidem tech gecek
  • To jo, proto je tam kvalitni pasta pod heatspreaderem, narozdil od intelu kde platis tezky prachy za odpadni pastu, ktera zhorsuje teploty o 20 stupnu. A musis si to delidnout a ztracis zaruku u cpu za 8k. Trololol. *15*
  • AMD APU sú dve vykurovacie telesá v jednom. Teraz, keď sú tie kruté mrazy sa to hodí.
  • Dacia je super, jenom te v ni nesmi nikdo videt. *15*
  • Bohužel jim chybí nějaká racionalita. V tom hardwareclubu furt tvrdili, že 4 jádro je standard, čím víc jader tím to je lepší.. blabla. Pak tuším, že je potřeba mít 16GB RAM.. úplný kraviny.

    Co je standard je vidět ze Steam statistik. Sem tam se objeví nějaká hra, která ty 4 jádra využije jako GTA V, ale to je poměrně irelevantní, těch her je asi tak 10 - 20 maximálně, spíše k té dolní hranici.
  • Jestli kupuješ tento levný ryzen a zapujuješ tam 2 grafiky, tak děláš asi něco špatně.
  • crossfire natoz hybrid crossfire a neustalym microstutterem je slepa vetev
  • kdyby byla i podpora hybrid crossfire s mainstream kartama od AMD, tak by to bylo hodne lakave :)
  • Uchladit dva samostatné čipy je jednodušší? V případě, že by to byly čipy v součtu s +/- stejným TDP, tak možná... ale ne v situaci jeden čip 65 W vs. čip 54 + čip 75 W... Vždyť ten rozdíl je dvojnásobný.

    Druhá jmenovaná sestava bude buď mnohem více hřát, nebo mnohem hlučnější.. A hlavně bude žrát jak něco, takže na HTPC těžce nevhodné. :)
  • RAMky jsme chtěli přidat, ale v kombinaci s SSD není ani potřeba
  • Brácha má stejnou kombinaci a no problem G4560, 1050TI 8GB RAM, SSD, cena okolo 14tis bez periférií, ne nadarmo se psalo o g4560 jako console killer :-) (ovšem PS stojí půlku), do ničeho nižšího než 1050 bych u herního PC nešel.

    Ale článek chválím, mám radost že herní web píše i o HW směrem ke hrám.
  • Já si před rokem koupil nové PC s G4560 a 1050Ti za 18K. Nelituju, utáhne to všechno co hraju na vysoký detaily při 60 FPS, včetně Witchera nebo GTA či Overwatche ... na další 4 roky mám vystaráno. Jediné, co mě vadí, že jsem si nekoupil lepší chladič na procesor, protože ten přibalený je trochu jako vysavač a 1050 je taky hlučná. Nicméně kupovat si v dnešní době PC jen kvůli hrám za víc než 30K je zbytečnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit