Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nestírejte to tady. Náhodou, namalované je to pěkně. Manželce, co ráda hraje Simíky se to líbí. Příběh taky není žádné klišé. Pomsta sirotka smrt rodičů - to tu ještě nebylo.
    • ty žádnou manželku nemáš
      • *1* Mám a The Sims 3 je její nejoblíbenější hra. Hned po Skyrimu.
        • Každej svý ruce nějak říká...
          • To máš z toho, že své okolí soudíš podle sebe. Není každý fakan - honimír s tenisovým loktem v pravačce. *1*
  • Na steamu uz je to v predprodeji. Udelal jsem neco co jsem prisahal ze uz nikdy neprovedu - koupil jsem si hru, kterou nebudu hned dneska hrat, takze Dane - diky moc za vsechno a doufam ze me nezklames! *3*
    • 27. top seller na steamu, GO GO GO! *1*
      • Na chvili to padlo nekam na 50 a uz je to dokonce 23. na celym steamu, pravdepodobne to zase padne
        • 16.
          • 14. a vetsina ostatnich jsou slevy. 14. na celosvetovym steamu!!! Tak kde jste hejtri?????
            • Tak to kazdopadne *15*
            • Na přední mista na žebříčku steamu se dostali už i horší blbosti... *1*
  • U Andromedy bylo v pořádku nadávat na mimiku, ale tady se to nesmí :D A je mi jedno že to je menší studio, prezentuje se to jako AAA hra za 50 euro.
    • Stejne si to vsichni koupite *2*
      • Jasně že koupim, podpořit to určitě chci ale to neznamená že na tom nesmim hledat chyby. A Dan tu má normal profil pokud vim, tak si jdi hrát na někoho jinýho dokud máš ještě prázdniny.
  • Proc jsme se dosud nedozvedeli nic o rpg prvcich, o systemu levelovani, percich, skillech, farmeni/grindingu. To, co prezentuje WHS proste neni rpg nybrz akcni hra typu Division nebo Destiny. V tomhle spociva Vavrova nejvetsi lez, kterou neprohlednou pouze slabomyslni jedinci s ruzovymi cockami vrazenymi primo do ocnich bulev. Vavra slibil rpg a to je to posledni, co Paskvildom zatim predvadi. Tim se potvrzuje moje presvedceni, ze Vavra podcenil a absolutne nezvladl design hry. Na rpg nestaci pribeh a sliby o realisticky zobrazene mrkvi.
    • takhle se na vavruv FB nedostaneš. Musíš pridat
    • Mart9
      Musim opět doporučit tohle video, které není o tom letsplayi, ale o tom povídání - https://www.youtube.com/watch?v=XxD_hqenDtI
    • protože tam nic z toho není, jenom budeš chodit (jezdit) po realistickém lese a občas si zabojuješ v zabugovaném souboji *1*
      • Tak aspon nebudes muset utracet svoje kapesny..
    • Jestli píšeš todle tak si evidentně jenom hater, kterej o tom ani nemá tucha.
    • ucho
      o rpg prvcich toho bylo receno dost. vylez obcas z te jeskyne.
      • Jedna vec je, co bylo mozna kdysi kdesi mezi reci spitnuto a posleze zapomenuto a druha, co zatim bylo v tomto ohledu predvedeno. Naprosto nic. V alfe se jen jezdilo na koni ode vsi ke vsi a trailery a ukazky se soustreduji vyhradne na souboje a pribeh. Tohle proste nebude rpg.
        • ucho
          vzdyt o tom mluvi skoro v kazdym videu. klasika: zakladni staty + skilly a perky po vzoru elder scrolls her... na tom neni potreba nic extra prezentovat pred vydanim hry, tohle vsichni znaji.
          jinak mas to treba zde: https://youtu.be/5iiR6x4ufvk
          • a proč teda Vávra hejtil Skyrim když to pak okopíroval :-D
            • @ucho

              ne, system urcite nebyl stejnej jako v oblivionu a morrowindu
            • Rovny stropy mi taky pokazili zazitek z celyho Skyrimu.
            • ucho
              Vavra pokud vim nehejtil Skyrim ve stylu, ze je to spatna hra. podle me ji povazuje za dobrou (vsak ji taky hral). vycital ji ale radu designerskych chyb, ktere jsou vesmes zbytecne a v jeho ocich kvalitu hry snizuji. skyrim tedy patri ve sve tride mezi spicku, ale Vavra veri, ze rada veci jde udelat lepe. veci, ktere umozni hraci lepe proniknout do sveta a "ztratit" se v nem.
              priklad jeho "hejtu": vsechny hospody vypadaji stejne.
              tedy nepochybne se ve sve hre chce pokusit o to, aby vse nevypadalo stejne/genericky. jestli se mu to podari, to uvidime az pote, co hra vyjde.
              jinak na RPG systemu Skyrimu neni nic spatneho. ten samy byl v Morrowindu i Oblivionu. je to provereny system, ktery se do tohoto typu hry hodi.
            • Paulcz
              Protože jsi velmi pozorný.
  • Som milo prekvapený kvalitou dabingu postáv, good job *4* . Teda, až na šedivého pána s bradou v 1:06, ten znel akosi mladšie než vyzerá *1* *1*
  • Buh odpust.
    Ale nelibi se mi to.

    Jestli me dilo ve vysledku presvedci, ze i pribeh z ceske kotlinky muze byt oramovan hollywoodskou estetikou heroickeho vypraveni (se Zimmerovskymi trumpetami na OST), budu mit Vavru za genia 21. stoleti.

    Btw dabing se musi zmenit. Stejne jako lipsync.
    • Magister_Peditum
      Já snad ani hollywoodskou estetiku heroického vyprávění nechci. Hollywoodu ty historický filmy v poslední době moc nejdou.
    • Paulcz
      Hollywood je poslední desetiletí asi největší tvůrce odpadu, to nebude těžké trumfnout :)
    • Jo a backnul jsem to. Nejsem hater z rad plebejcu.
  • Llour
    Tvůrci ve vývojářský denících vysvětlovali, že animace se budou dolaďovat až na úplný konec. S jejich rozpočtem si nemohou dovolit ztrácet čas a zdroje na každý takový trailer. Vývoj KS her probíhá jinak než u velkých studií. *4*
  • MickeyMutant
    Nejdřív Alfred Hitchcock a Martin Scorsese, pak Stan Lee v marvelovkách a teď i Dan Vávra. BTW by určitě spoustu lidí zajímalo, jestli bude možné vraždit NPC. Nebo aspoň nasazovat kotlíky na hlavu a okrádat. On top of that.
  • Jack1947
    Rohlík?
    • Ne díky, raději housku.
      • Jack1947
        *9*

        Achjo...
  • mx0r
    Jedine, co mne na tom vadi, ale to predpokladam, ze este dotiahnu, je ten fake bokeh, ktory doskakuje o malicko neskor ako sa zjavi scena. Inak animacie tvare su OK, prostredia velmi pekne a vizualne podanie tiez. Drzim palce a tesim sa na svoju kopiu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit