Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, nevim. nevedet co je to za hru, rekl bych dalsi generickej stredovek. rozhodne bych netipoval, ze se to odehrava v cechach...
    • Magister_Peditum
      A čím by se "náš" středověk měl odlišovat od toho jinde?
      • SalemCZ
        že mluvili česky :D
  • No animace jsou vskutku "povedené", ale mě spíš fascinuje, a o tom se tu nikdo nebaví, jak je to stupidně napsaný... doslova musím přeskakovat dialogy, protože je to cringe a facepalm jeden za druhym. Odpoledne jsem se díval na Stalkera od Tarkovského a pak si chvíli zahrál betu KC a říkal jsem si zda ty větičky co tam zazní nepsal nějaký mentál. Je to neskutečné kdo dnes může psát příběh pro hru, zřejmě každý kdo má deset prstů. Nebo bych si spíš měl trochu ponížit vkus, pak bych byl spokojený :D
    • odpoledne jsem se díval na Stalkera od Tarkovského a pak si chvíli zahrál betu KC


      *1* věta měsíce
    • A uz jsi jim volal? Sidlej v budove Fora karlin. Platej dost slusne. Predpokladam, ze bys je nasmeroval mnohem lip. Zavolej jim, me se to taky nelibi, ale tak dobre jako ty bych to neuchopil. Ukaz jim jak se to dela, prosim!
      • Něco mi říká - a nazývej to třeba šestým smyslem - že teď už bude trochu pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit