Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • madPav3L

    Od Blizzardu už dávno nic nečekám, takže mě to ani nepřekvapilo. Už nějaký ten pátek je vidět, že na prvním místě jsou peníze a kvalita je někde hodně v pozadí. 

    Příklad budiž Hearthstone, jediná hra od nich, kterou v poslední době občas zapnu. Rejžujou na tom neskutečný prachy, ale že by opravovali chyby a nedostatky hry to ne... jenom chrlí nový a nový karty, aby mohli rejžovat dál.

  • q_kyng

    Já tvrdím už dlouhou dobu že blizzard je nahý císař a jediná dobrá hra kterou vydal za posledních deset let byl SC2 :).



  • tyrael

    Diablo is dead.

    • i586

      Fact.

  • i586

    Koukal sem na video a toho chlápka mi bylo fakt líto. Vypadal dost nervózně a to jak si vždycky dal pauzu a čekal na potlesk... a vono nic. Pak přišel moment, kdy se jeden z publika na férovku zeptal, jestli to je vtip... ten to zabil úplně. Bohužel, on jen dělal, co mu kravaťáci nařídili. Podle mě tomu sám nevěří.

    • Jack1947

      Já jsem naopak rád že dostal co si zasloužili, to že Blizzard někdy dávno byla slavná firma už je ted buřt nelze dělat ústupky.

    • Derp_1337

      Jak už tady LV426 napsal, člověka který na sál plný hardcore gamerů vytáhne nesmysl "Však všichni máte telefony, ne?" si nezaslouží žádnou lítost.
      To, že lidi mají telefon, ještě z nich nedělá stupidní ovce, co všechno sežerou (tj. koupí a zahrajou si).

    • Bobrkola

      Ten chápek na pódiu byl jeden z těch kravaťáků, který se tváří jako common guy ;). V nějakém rozhovoru říkal, že očekávali "nepochopení" a protesty, ale ne takto velké.

    • kkING

      Smutne na tom je, ze ten chlapek odvedl hodne dobre prace na D3 po "nepovedenem" zacatku

  • O akych "prehnanych" reakciach na internete tu je rec ? Internet je mocny nastroj, hracom sa nieco nepacilo a dali to najavo, to sa predsa robi, nie ? Mobilnu hru od Blizzu nikto nehcel a uz vobec nie nejaky outsourcing z Ciny...


    Ludia odchadzali zo salu, potlesk bol velmi slaby a tie otazky od novinarov/fanusikov priamo na Blizzcone hovoria za vsetko. Toto sa nikdy predtym nestalo.

    • Bobrkola

      Přehnané reakce jsou když někdo jako smyslů zbavený několik minut řve, pak sebere všechny Blizz hry a náháže je do pytle, který pak chce zapálit. Stačí? :)

      • Derp_1337

        Zase to nepřeháněj a nevymýšlej si.

        Pokud nepřihodíš link s tím, jak někdo naštvaně upaluje Blizz hry, tak se to prostě nestalo a kecáš...

  • BoB.2

    Diablo bude "free to play" a pak se napakuji na mikrotransakc_ch.

    • Bobrkola

      Ještě není jisté jestli to bude free to play ;). Několikrát to zmiňovali. Btw i u Overwatche si všichni mysleli, že hra bude free to play a nakonec se jednalo o hru za plnou cenu. Nicméně mikrotransakce tam budou 100% jedinou otázkou je, jak moc budou agresivní.

      Btw na diablofans.cz jsou 2 články, které popisují jak v čínské verzi D3 fungují mikrotransakce. Doporučuji se na články podívat pro představu co nás nejspíš čeká.


      • Veskoslav

        Kdo si myslel, že Overwatch bude F2P? Pár "novinářů" a fanoušků. Nikdo jiný...

  • S autorem souhlasím, vidím to stejně. Existence samotné hry mi vůbec nevadí, ať jí klidně vydají, prostě jí budu ignorovat. Vadí mi ale fakt, že se jedná o novou hru s novým příběhem a s novým lore, který PC hráči nikdy nedostanou možnost okusit. Prostě ten kousek skládačky příběhu  jim bude vždycky chybět. Což je podle mě kudla do zad všem PC hráčům, kteří na Diablu vyrostli. 


    Diablo 3 už je dva roky naprosto mrtvá hra, takže je naprosto logické, že hráči po oznámení práce na několika Diablo projektech neočekávali nic menšího než oznámení PC obsahu. A že na Blizzconu oznámí pouze mobilní hru, to normální člověk nepochopí. Kdybych koupil Virtual ticket, tak hned žádám vrácení peněz. A kdybych tam kvůli tomu vycestoval? No raději nedomýšlet. Každopádně tady by měly opravdu padat hlavy. A ten pád ceny akcií jim upřímně přeju..

    • ucho
      neboj, ty akcie se za chvíli vrátí do normálu. příležitost ke koupi.
  • triptich

    pekné zhrnutie, ktoré skoro do bodky súhlasí s mojim názorom. nejaké mobilné diablo je mi putna, ale to oznámenie bolo fakt nešťastné. no čo už, nemôže byť každý deň nedeľa. blizzardi to prežijú, aj akcie sa vrátia späť, treba len dúfať, že sa aj poučia a budú sa aspoň tváriť, že počúvajú komunitu.

  • Vender

    Njn v Blizzardu nosí všichni už nějaký čas růžové brýle a tak si myslí že všechno bude super, ale není a Blizzard předvádí čím dál větší hlouposti. Co se týče Diabla, tak třetím dílem Diabla, který se jen díky datadisku Reaper of Souls stal alespoň hratelnou hrou, to začalo a neustále to pokračuje. 

    Já nevím jak ostatní, ale dohromady  jsem odehrál celkem 5 nebo 6 season a tu poslední jen proto, že jsem byl půl roku marod s haxnou a protože bylo jasné že na to bude čas, tak jsem se rozhodl probít do jakékoliv tabulky. Bohužel nepodařilo se ani po celodenním půlročním hraní. Solo play je pro Blizzard už neznámý pojem, takže kdo hraje sám celou dobu,  čínské runnery hrající 24/7 a týmově vyhoněné charaktery, nemá šanci předhonit. Naposledy jsem zapnul d3 2 týdny po startu nové season a v tabulce už byli paragony, jaký já nemám ani dohromady za všechny season. (totální single jsem hrál proto, že jsem měl slabé internetové připojení nezvládalo když kolem mě začalo létat stovky projektilů, navíc mi nějak nepřipadalo zábavné jen hodiny za někým běhat a sbírat věci) Nějak jsem nenašel další důvod proč vlastně hrát hru, která je pokaždé stejná s vyjímkou pár nových prostředí, které si někdy vysloužili i nějaké to "jé to je pěkný", nebo jeden či dva nové předměty..... Dost o tom za co D3 stojí  oproti starším dílům, o tom by se dala napsat i dost tlustá kniha.

    Mobilní Diablo? Proč ne. Možná až se mi zase dostane do rukou nějaký iphone, nebo křáp s androidem na opravu, tak si to třeba i zahraju když to nebude stát víc jak 50 korun. Jen aby se ale Blizzard takovým pičovinám nevěnoval na úkor toho 4. dílu Diabla, na kterém už podle všeho pracuje několik let a stále nejsou schopní ani udělat obrázek.... To zase dopadne. Tentokrát tedy určitěnebudu předobědnávat, ani nebudu stát hodinu  s berlema ve frontě před krámem, dokud nebudu vědět, že ta hra tentokrát stojí za to.


    Jinak upřímnou soustrast všem kdo jeli na blizzcon jen kvůli hře na mobil ;)

    • twicer

      Na druhou stranu se nemůžem divit že se bojí ukázat nějaký early build Diablo 4, když je internet schopnej sežrat je zaživa za každej přešlap. Ono když se to začne dotýkat i akcií firmy tak už to není moc prča. 

  • mikezz

    Ja to mám jednoduché. Ak bude Diablo na mobil bez mikrotransakcií normálne za plnú cenu, ak nebude vyžadovať neustále online pripojenie, moc rád si ho kúpim a zahrám. V opačnom prípade pre mňa tá hra neexistuje a vôbec ma to netrápi...Okrem toho mobilné "diablovky" plnohodnotne zastupuje Titan Quest.

    • Bobrkola

      v QaA říkali, že  kvůli možným pádům připojení s největší pravděpodobností nebude Hardocre mód -> s největší pravděpodobností bude vyžadováno neustálé připojení. 


      Cena ještě není jistá zmiňovali to několikrát. Ale to, že tam mikrotransakce budou je jisté. Právě kvůli zrušení real money auction hall se Diablo 3 odsunulo na druhou kolej.

    • ucho

      být neustále online podle mě nutné nebude. mikrotransakce jsou ale prakticky tutovka.

      • KamilZm

        Měl by se rozlišovat typ mikrotransakcí. Pokud to budou jen kosmetické nesmysly, tak ať je jimi klidně prošpikují odshora dolů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit