Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už tu někdo psal. Že to vyhraje Zelda bylo jasné a má to svůj důvod.
    Že se to spoustě lidem nebude líbit bylo stejně jasné. Každá velká hra má své hejtery.

    Ale mám radost že žebříček nej ptákovin konečně končí a redaktoři budou mít času se věnovat recenzím.
  • Zeldu jsem nehral, ale volba redakce me neprekvapuje *4*
  • Nesmazatelně se zapíše do dějin open worldu... KK... povíme si za 10-20 let. Zatím jsou to jen hypoidní fráze. Mezi tím se možná najde i někdo, kdo dokáže sesmolit pár konstruktivních argumentů proč. Zatím sem neviděl jediný. Vlastně jo... že šípy plavou na vodě, když prší, tak to klouže a boss potvory mají kromě lepších statů i lepší AI. Wow. Mindblown. Revoluce...
    • Tak třeba oproti Skyrimu či W3 je to obrovský skok, to co popisuješ :)
      • Akorát, že Zelda zase nemá to, co má Skyrim a W3 (komplexní customizace postavy a dobré story/lore). Takže jeden skok dopředu a jeden zpátky. To, že má Zelda pár nových prvků (i když pochybuji, že tohle dřív nebylo v jiné hře) je sice pěkné, ale z historie víme, že dřív hry často přinášely nové nikdy neviděné věci a nikdo z toho nedělal takový humbuk. Ve skutečnosti i hry, které byly větší revolucí ve své době neměly tak vysoké hodnocení. Tím se dostáváme k jednoduchému závěru a sice, že nám tu došlo k inflaci číselného hodnocení a hlavně Nintendo hry jsou overrated.
        • witcher 3 a Skyrim mají dobré story? TES má lore, Witcher má knižní lore a ne nijak hluboké. Takže si své subjketivní teze nech od cesty..
          • A) Furt lepší story a lore, než Zelda.
            B) Ignoruješ polovinu argumentu "komplexní customizaci postavy". To je fakt, žádná teze.

            = moje pointa stále platí (jsou v tomhle lepší, než Zelda), takže smolík. Nech si svůj slabý trolling od cesty..
            • Traw: "Můžeš nám popsat vlastně příběh W3 o čem je a v čem je výjimečný?" Proč by ti tu tvl měl popisovat o čem je příběh hry? Pointa je v tom jak ten příběh funguje jako celek. Jak je napsanej. Jak do něj zapadaj postavy, jak ty se do něj jako divák dokážeš vžít, jak se dokážeš vcítit do těch postav. Takovej vcelku generic sht kterej funguje stejně u filmů a knih.
              A to přesně v W3 funguje. Jediná výtka vůči příběhu možná je silně utahaná první část kdy běháš sem a tam. Některý části trochu zaváněj fantasy naivitou ale haló, je to fantasy. Těch protikladnejch momentů je zrovna v Zaklínačovi hodně.
              Ale Zelda bude asi jinej magnum opus story tellingu no.
            • tak když už lore - tak to mělo patřit k TES. TES na rozdíl od Witchera má hluboké lore, lore Zaklínače je poměrně řídké navíc je to knižní lore, tvůrci CDP ten lore ani nebyli schopni dodžet - viz Geralt s kuší, Geralt zabíjí vzácné bestije, čarodějky jsou velice slabí a slabší než zaklínači a další nesmysly.

              Příběh Skyrim má horší než Zelda a příběh W3? Ano, když všichni ovčani tvrdí, jak je skvělý, tak to neznamená, že skvělý je. Můžeš nám popsat vlastně příběh W3 o čem je a v čem je výjimečný?
            • "Můžeš mí říct proč srovnáváš akční RPG a akční adventuru?"

              A) Všechny 3 hry jsou open world.
              B) Srovnávám je jako open world hry, protože to byla reakce na výrok v článku "zapíše se do historie open worldu", což je naprosto jasné z mého postu (doporučuji číst, na co reaguješ).
              C) Protože:

              "Tak třeba oproti Skyrimu či W3 je to obrovský skok, to co popisuješ :)"

              Si s těma hrama přišel ty sám. LOOOOL. Fail. Zabal to. A zajdi si k psychiatrovi.
            • Lol... ta customizace patřila ke Skyrimu a lore + příběh (který má Zelda slabý) k W3. Dej mi svátek trolle, si mimo. Opakuji pro trolla pointu mojí debaty, kdybys náhodou chtěl kličkovat:

              "Akorát, že Zelda zase nemá to, co má Skyrim a W3."

              Pointa stále platí. Obě hry mají něco navíc, co nemá Zelda. FAKT. Zabal to, trolle. Vaříš z vody.
            • customizace postavy? můžeš mí říct jaká customizace je u Geralta. Můžeš mí říct proč srovnáváš akční RPG a akční adventuru?
        • zahraj si tu hru, prejdi ju, dokonci, a potom sa vyjadruj :)
          • "zahraj si tu hru, prejdi ju, dokonci, a potom sa vyjadruj :)"

            Zapni mozek, dovzdělej se v herní historii a zkus vypotit nějaký konstruktivní argument a přesvědčit mě, že ta hra si zaslouží 98%. Čekám. Já nemusím nikde prokazovat, že si 98% nezaslouží, přesto sem o to pokusil a uvedl svůj názor a slušný argumenty. Čekal bych to samé od tebe. Nebo můžeš pokračovat ve fanboy prázdných blábolech a donutit mě tě nebrat vážně.
  • Jinak dobra nominace her, dali jste tam vše. Chválím.
  • Nintendo nemam, ale preji mu to. A ostatni klidne zavidte. Jak rekl Jara Cimrman: muzete s tim nesouhlasit, ale to je tak to jedine, co s tim muzete delat.
    • Já Nintendu hlavně přeju, aby se jim konečně povedlo prodat mi konzoli. Jako malej jsem dostal SNES a potom vyšlo N64 s ovladačem pro lidi se 3 rukama, Gamecube pro nikoho, Wii pro děti a důchodce, Wii U pro nikoho a Switch pro lidi, co chtějí hrát na záchodě.
  • zaty
    Vzhledem k tomu, jak jsou ty hry různé a všechny špičkové, těžko se zavděčit všem. Za mě je to Nioh, Divinity a Zelda.
  • Zelda je nadstavovaná kaša. Vrchol bol na SNES a N64 diely boli tiež fajn.
  • gratuluju.
    A P5 hrou ctvrtstoleti.
    • možna, století pak Bloodborne *3*
  • tak Zelda bola jasná.. ono Zelda nie je len najlepšia hra tohto roku ale možno najlepšia hra vôbec za histori herneho priemyslu.... iné roky by hra ako Nier,Nioh,Horizon alebo Persona5 s prehladom vyhravali hry roku... takyto silny rok ohladne hier už zrejme pekne dlho nebude
    • Zajímavý názor...
    • Nikdy jsem zeldu nehrál. Můžu se zeptat v čem je, nebo spíš byla (protože tento díl, jak už někdo psal vlastně není ani moc extra), ta hra tak super? Ani hlavní postava mi nepřijde nějak zajímavá, nějaký dítě v zelených hadrech. Možná tak mezi jrpg hrami byla top, ale tento žánr mě minul, protože je to všechno stejný.
  • houmrhoumr
    souhlas. az na prohozeni ano a ne na ovladaci bezkonkurencni hra roku 2017

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit