Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jo, proč ne... ale tak nějak už víme, co vyhrálo v hlasování redakce a teď teda vyjde deset článků, kde bude deset lidí psát, že nejlepší hra je Zelda, protože tam máte fakt svobodu, nintendo prostě umí a další celkem nic neříkající věci?
  • TheGGG
    při epickým momentu máš husinu, krev ti proudí v žilách a adrenalin teče proudem... při epesních momentech se krev vaří a srdce bije jako o závod... při over the top epických momentech jsi pán světa a povznášíš se na vyšší úroveň bytí a při těch nejvíc uber top epických huztých akcičkách, dostávají slabší infarkt a ty jsi pán všehosvěta... TOTO JEDINĚ u kvalitních her, s drsným vizuálem 18+ řezničinou a frajerským frajerstvím pro ostré hochy
  • To je jedno jeslti tu bude 10 přepsanejch novinek nebo 10 článků o tom jaké hry hraje redakce, číst se nedá ani jedno.
  • 0011
    Sorry když my neznáme ty tvoje nikde jinde ve světě nevídané, subjektivní recenzní pojmy jako třeba epičnost ani jak se to měří, takže ti nemůžeme dát dostatečně kvalifikovanou odpověď *6*
  • Doufam ze vyjdou i clanky o top hrach 2017 jednotlivych ctenaru. To byste meli o cem psat do konce roku.
  • TheGGG
    pokud bude 3 dny v mražáku...
    holt já jsem na drsný věci, takové kreslené omalovánky mě neberou a spíš přímo odpuzují...
  • takze dalsich 15 clankov xyz a jeho nej hry minuleho roku :D
  • A proc teda bulis ze tebe to zajima kdyz my bulime ze nezajima..chytroline?
  • Těch "top 6" je teda dost šílenej výběr.
  • Proc neni Mario okomentovanej? :(
  • To je možná tak problém těch lidí. Přišli o hodně.
  • A proč by to měl být problém? Kvalitě hry to přece nijak neubírá :D

    Nebo jsem snad jedinej člověk v republice, kdo umí odlišit nejlepší hru od nejoblíbenější?
  • Jo taky sem zvědavej kolik lidí zmíní Project Cars 2 a podobně, tak se konečně ukáže kdo to hrál, a nebude nutný se na to ptát BoBa.2 :D
  • I vanilkovej puding je tvrdší než ty *1*
  • spoock
    problém je, že tady v ČR to moc lidí nehrálo
  • palacinka
    naopak, je to docela zajimavy. cist to nemusis. hlavne bude videt, kdo ma v celoredakcni volbe nejvetsi slovo *3*
  • Prosím jen ne nej hry každého člena redakce.
  • Tak Zelda byla na vrcholu celkem jasná. Tu tam dá snad každý kdo ji hrál, protože takové unikum tu pravděpodobně neuvidíme do... další Zeldy? :D
    I když on i ten milovaný instalatér opět docela zabodoval...
  • Blue.Shark
    A co dát pokoj s tím bulením? Mě zajímá, co mí oblíbení pisálci hodnotí jako TOP minulého roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit