Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt nejsem Fanboy Far Cry ani AC. Kdybych byl, tak bych si Horizon taky užil.
  • Někdo zase bere všechno do extrémů, co?
    Zrovna Zelda a Horizon jsou jediné 2 hry v Adamově top seznamu, které jsou dobré... většina ostatních je víceméně brak.

    Chápu, že možná můžete považovat Super Mario Odyssey - Pauline Band Festival za hru roku... holt někteří lidé mají prostě divné chutě. A ačkoliv vám klidně můžou chutnat krysy z kanálu, většina lidí je prostě jíst nebude.
  • Fanboys Far Cry a Assassina to může připadat jako něco podobného jejich milované herní sérii, ale my normální lidé jsme si Horizon dobře užili.
  • "Hipsterské" = všechno, co neznám, nebo co se mi nelíbí *15*
  • Adam "víšco" Homola .. aneb ten jehož streamy jsou vskutku utrpením.
  • Horizon je generická open world nuda, zaměnitelná za jakýkoliv novější Far cry nebo Assassin's creed. Jediný zajímavý na tom byl design nepřátel a možnost jejich odzbrojováni. Krom toho byla fyzika fakt směšná.
    https://youtu.be/aVPXKdSEGNQ
  • Jak říkám, jiná generace...
  • Mart9
    Skvělý formát článku. Vynahrazuje to invazní podcast na Hrej, kde se taky dozvíme výběr jednotlivých členů redakce. Raději si best of výběr přiřadím ke konkrétnímu člověku než k celé redakci.
  • Mart9
    To by se mi líbilo. Akorát můj článek by byl hodně krátký, nebo spíš smrsknutý na kategorii top her, co jsem chtěl hrát a nehrál *5*
  • Mart9
    Je vidět, že si nováček. Adam chlastá jinou ligu.
  • Divnej výběr, divnej týpek. Asi jiná generace, s tebou bych na pivo nešel, pokud ho vůbec piješ :D
  • zaty
    Aha, takže nejprodávanější herní značka (2 x Mario), k tomu jedna z nejlépe hodnocených serií (Zelda) a mainstreamová hra (Horizon). Takže jediná hra, která by se dala považovat za hipsterskou, je ten Pyre, ale ani na té nevidím nic hipsterského.
    Buď si nepochopil význam slova hipster, nebo jsi tak trochu úplný ... ;)
  • Zelda je humus, ale Horizon se vazne povedl po vsech strankach.
  • ringmancz
    který hry z toho seznamu považuješ za brak?
  • Cize nieco taketo https://www.youtube.com/watch?v=WLO3iPWRvb0 , to maju mladi drsnaci radi :-)
  • 0011
    Sorry jako, ale to co popisuješ můžu zažít i u tetris
  • Adam "TOP SELLER"—mainstream, kterej sporadicky zakopne )) Clankovej ramec, kde je prostor vypichnout, co nebylo tak moc videt tudiz mohlo ctenari proklouznout mezi prsty a kde nic tu nic. Alespon ze je v tom Adam uprimnej, konzistentni a jeho hracskej vkus i nazor je citelnej.

    Treba se zadari u Alese, Petra, Vaclava, anebo u dalsich. Kdo vsechno se vlastne chysta sepsat kapitolu do Best Of Authors?
  • BTW:
    Vloudila se ti tam chybička, mělo to být Dobrák Ackernan *3*
  • Aha, takže kluk tady chce srovnávat extreme bungee jumping s hraním her na PC/konzolích. To je vskutku hodně "objektivní" srovnání.
  • Tady je aspoň vidět, kdo protlačil ten (hipsterovský) brak do výběru redakce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit