Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DwaR
    smutné je, že niektoré EA hry ponúkajú viac obsahu a zábavy (aj technickej doladenosti) v nedokončenom stave ako AAA hry, ktoré vyšli v komplete. je pravda, že si EA hry prísne vyberám, ale zatiaľ som mal vždy šťastnú ruku.
  • Zklamání roku na jednom z míst TLG.

    Tak to určitě *15* *15* Absolutně mimo.
  • jamar28
    Hearts of Iron bych dal možná i před TW, kdyby vyšel v dobrém stavu. Já to koupil asi půl roku po vydání a pořád to ještě nešlapalo tak, jak by mělo (hlavně teda AI, pak námořní i letecké operace atd.).
  • přesně tak. To je ten největší problém her s "early access"! V té sekci klidně můžou být i několik let a některé dokonce navždy, protože je vývojáři nikdy nedokončí (např. Star Citizen, lol)
  • Radkaa
    Seasons after fall.
  • Taky bych dal Total War Warhammer na 2. místo (XCOM2 je jasné 1. místo).

    Ale není to žádné velké překvapení, dobrýchstrategií v roce 2016 vyšlo dost, takže se opravdu nedalo ocenit všechny.
  • Radkaa
    Pro který rok ?
  • nekromant33
    Výbornej výběr, čtenáři překvapili svou soudností.
  • Chtěl jsem podotknout, že je překvapivé velmi pozitivní umístění Uncharted 4 (top akční hra a 7. nejlepší hra roku) vzhledem k tomu, že to byla exluzivita pouze na PS4.

    Navzdory tomu, že většina čtenářů (a bohužel i redakce) Games.cz se dá považovat za hráče PC her, tak Uncharted 4 ukázal svoji kvalitu, když vyhrál nej akční hru roku.
  • Ale jdi ty brepto. Je to spíš nejnadějnější hra před vydáním.
  • Kek
    Oproti moderním RPG to propadá, samozřejmě. Dost hráčů se nepřenese přes to, že questy si musejí hledat samy a Points of interets taky, jelikož tam nemáš milión značek na mapě, nedej bože i tu mapu, a nikde nejsou vykřičníky nebo otazníčky.
    Je to dobrý RPG, které ti nabízí výzvu. A když hraješ něco jiného než knighta, tak můžeš i docela hezky experimentovat v soubojích.
  • Ano vážně nezaslouží... Já bych dal radši 4 hearts of iron. Který mně bavilo poznání víc. Stellaris je pro začátečníky v paradoxáckých strategiích.
    Total war bych přesunul až na druhý místo.
  • jamar28
    Čím víc kategorií, tím víc Adidas.
  • EDIT: Nebudeme si kazit hezkou neděli. *4*
  • karlman.hajsky
    Bohužel tak dnešní herní svět funguje.
  • Asi tak. nedodělaný produkt hodnotit? *7*
  • jamar28
    To čumím, že nový Total War se nedostal ani do první pětky. *8* A naproti tomu tam je Stellaris, který si to imho nezaslouží.
  • Hmm, Dark Souls je nej rpg asi jako je Doom nejlepší adventura *6* *1*
  • Kategorie nejlepsi Early Access by vůbec neměla existovat. Jakože nejlepší nedodělaná hra?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit