Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože úryvek "slovo "čtenář" je odvozené od slova "číst" a ne od "dívat se na videoklipy" není vůbec žádný slovíčkaření.
  • To vy by jste se měl naučit číst. Pod vaším druhým komentem jsem vám vysvětlil, že se to snažíte vysvětlit špatné osobě. Já to moc dobře chápu...

    Ale to vy máte problém pochopit, proč většina lidí to viděla jako zklamání navzdory těm podprůměrným trailerům *3*
  • Slovíčkaření ti jde. Teď jen pochopit podstatu mého textu.
  • To říkáte špatné osobě. Já jsem vám jenom napsal nejpravděpodobnější důvod, z jakého důvodu lidi nepoznali z těch špatných trailerů, že to nebude něco extra.

    BTW:
    Druhý nejpravděpodobnější důvod je ten, že trailer není všechno. Spousta firem dokáže udělat vynikající trailer, i když hra je totální odpad, a i opak je pravdou (dobrá hra, ale nic moc trailer).
  • slovo "čtenář" je odvozené od slova "číst" a ne od "dívat se na videoklipy".

    Váš názor na věc, zda by se lidi/hráči/čtenáři měli dívat na trailery, je irelevantní. *3*
  • Inquisitor
    Zklamaný z pokračování Mafie můžu být i když jsem to čekal. Když se oznámil nový díl, tak jsem měl radost. A po zhlédnutí videí jsem byl zklamaný a zklamaný jsem byl pořád i když to vyšlo. Takže ta hra může být zklamání a nic na tom nemění doba kdy ke zklamání došlo :)
  • DwaR
    ak to má tak, ako ja, tak DS3 nie je RPG, deus Ex už vôbec nie, Darkest Dungeon tiež nie... Ak "klasické" RPG, tak niečo na spôsob baldurs, planescape, icevindale, divinity, pillars. je to o preferenciách každého hráča + dnes sa vo veľa hrách žánre zlievajú a prelínajú natoľko, že je len ťažko určiť presnú škatuľku. niekomu to vyhovuje, inému nie. drizzt je asi značne konzervatívny typ :)
  • jamar28
    Já od Mafie čekal něco hned po ohlášení, aniž bych vůbec něco viděl. Ta značka prostě očekávání vzbuzuje.
  • DS3, Zaklínač 3: Víno a Krev, Tyranny, Final Fantasy 15, Darkest Dungeon, Deus Ex: Mankind Divided, WoW Legion, The Banner Saga 2, Salt And Sanctuary, Grim Dawn

    ^ když se vám většína z těch RPG nelíbí, tak to se vám prakticky nelíbí žádné RPG. Měl by jste přesedlat na jiný žánr.
  • trololol

    2 hry z top 10 her byly exluzivity pro konzole... to je celých 20% !!! OMG! Jak jste napsal, je to tu úplně zamořené konzolisty.
  • A stačilo se podívat na jedno video ze hry na relativně dobrý úsudek toho jak to dopadne.
  • No u hráčů to chápu, ale čtenář je trošku jiná kategorie. Čtenář je člověk (alespoň částečně) informovaný, hráč je člověk automaticky kupující na základě značky/screenshotu. Pak teda nemejí hry typu Assassin, COD, BF lámat rekordy v prodeji. Ale tady bych očekával názory čtenářů ne hráčů.
  • Je to dáno formou ankety.
    V každé kategorii čtenář měl jenom jeden hlas, takže lidé, co hlasovali třeba pro XCOM2 v kategorii "Strategie roku", hlasovali pro jinou hru v kategorii "Hra roku".
    Zatímco hráči Shadow Tactics byli věrní a v obou kategoriích hlasovali pro jednu hru...
  • Protože absolutní většina čtenářů nemá nic lepšího na práci než koukat na všechny možné trailery... asi tak.
  • Ristoro
    Jo no, to je vidět, proto skoro všude vyhrál Doom, který je typickým zástupcem konzolových her.
  • Jesli je podle čtenářů zklamání roku Mafia 3, tak je průměrný čtenář pěkně naivní nebo nechápe význam slova "zklamat". Kdokoliv s průměrnou inteligencí snad po zhlédnutí videí před výdáním mohl odhadnou že to nice nadprůměrnýho nebude. Proč by teda pak člověk byl zklamaný?
  • Docela překvapivý. Ale vysvětlete mi, jak může bejt Shadow Tactics šestá nejlepší hra, a jediná strategie v top 10, když jde, podle toho samýho hlasování, až o třetí nejlepší strategii? Ne, že bych si stěžoval, hra je to skvělá, jenom mi to připadá dost divný.
  • Mne nic v minulem roku neoslovilo. Bavi mne hlavne rpg a strategie a v techto kategoriich to bylo slabe uz nekolik let. Mam na mysli klasicke RTS. Tak treba vitezny xcom je jen casual tahovka v pastelovych barvickach. Uz se nemuzu dockat az vyjde novy Dawn of war.
    Rpg zanr taky slabej kdyz nepocitame vlnu retro 2d her, rubacku dark souls a nesympatickeho belovlaseho lovce sukni.
  • Doom vrací úder i po tolika letech. Herní legenda. *5*
  • qq

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit