Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    ani nezmínit DSIII, W3 datáč nebo FFXV, tak to už je teda mazec... to už je hodně přes čáru... tady snad někdo zkouší nějaký vtip.... a co v té kategorii dělá doom, jako by u té pew pew blbinky soundtrack někoho zajímal...
    • někdo by zase mohl označit DS3, W3, FF15 za grindovací blbinky, ale to není důvod opovrhovat jejich soundtrackem.
    • kubi-wan
      "tady snad někdo zkouší nějaký vtip"

      Ano, ty.
  • nightborne
    K čestným zmínkám bych za sebe ještě dopřihodil Virginia, Dark Souls III a Samorost 3 ;).
  • zajímá mě, jak tohle "Best of" vybírali?

    - Na základě jenom jednoho videa (v článku), které našli na Youtube?
    - A nebo skutečně hodnotili soundtrack celkově?
    Asi to ta první možnost, že?

    Jinak nejvíce se mi líbí Seasons after Fall a Doom (k Doomu se ta vypalovačka fakt hodí a stejně tak smyčcový kvartet k té hopsandě)
    • Ehm, v redakci mají člověka, který vysílá pořad o herní hudbě v rozhlase, takže to asi nebylo jenom o jednom videu na Youtube...
  • Hnisavec
    Doom *14*
  • Jack1947
    Definitivní hra roku bude nějaká indieovka rip, ještě horší snad jak od čtenářů *12*
  • homeles8
    Stejně Wolf The new Order zůstává nepřekonán. Ta hudba v hlavním menu a v poslední misi je úplně TOP soundtrack v historii her ♥
    • bukrr
      Myslel jsem, že mluvíš o nějakém alternativním Wolf Among Us *1* I Believe z konce New Order není špatná písnička, ale spíš mě dostala tím, že jsem něco takového u Wolfa nečekal a s kombinací se samotným koncem.... 14 years z timelapsu v ústavu je boží *8*
      • homeles8
        Tak ono kje to v tý hře samotný celý dobrý, vždycky se to hodí k danýmu prostředí a dění. Ale tu z poslední mise hlavního menu si pustím občas jen tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit