Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seasons after Fall ma neoslovil. tento rok určite doom, kde soundtrack dokonale ladí s hrou. Ragan je senzačný, civilizácia ma úžasnú hudbu, celkom sa mi páčil aj wow datadisk (legion je 2016 ak sa nemýlim), witcher 3 datadisk výborný, FF15 som ešte nepočul, ale vraj je dobrý.
    radosť vyberať v tejto kategórii. kam človek pozrie, dobrá muzika.
  • U Single Player hry asi jo. U MP kterou hrajes dokola jak kolovratek uz to je neco jinyho.
  • vypnúť si v hre hudbu je ako vypnúť si zvuk pri filme s titulkami. je to pozerateľné/hrateľné, ale zážitok ide rapídne dole.
  • Ano je pozadu. Ale pokud vím tak od října do nového roku to jsou 2 měsíce a ne něco přes rok.
  • homosexual_registered
    kámo, když už nám odhaluješ tak bolestnou pravdu, tak já taky.
    Vždycky jak vykadím bobek, tak první co vždy udělám je, že si utřu zadek a spláchnu ho.
  • Pridal bych Legion soundtrack. Blizzard na to ma penize a umi vybrat lidi :)
  • To, že to je zbytečný pro tebe, neznamená, že to je zbytečný všeobecně. Taky nemám rakovinu, ale něco mi říká, že výzkum léku na rakovinu není blbej nápad..
    A to pomíjím ten samotnej nonsense, že u her vypínáš hudbu...
  • To jde mimo mě. První co vždy udělám je, že vypnu music, nechávám ve hrách jen sound a effects. Takže zbytečná kategorie, to už může být rovnou kategorie best of závěrečné titulky, best of teaser, best of trailer, best of hype atd....
  • za mě je to pecka z dooma a civ6 :-)
  • mother russia bleeds nic?
  • hudba ze seasons after fall je můj šálek čaje, ale přesto soundtrack k no man's sky mě zaujal mnohem víc. hudbu k civilization jsem neslyšel, ale určitě pustím, vypadá to zajímavě. osobně bych volil oxenfree, ale tento výběr je super.
  • homosexual_registered
    tím líp, že ti to tak zní, kk. Možná jsi právě na ukázce prokoukl tvůrcův inspirační zdroj.
    Klas. skladatelé pozdní éry si z lidové tvorby často vybírali (Bartók, Janáček), na tom není nic neklasického. *4*
  • homosexual_registered
    *1* *1* housle
  • homosexual_registered
    tak to je příjemný šok, čekal jsem, že nějakou šanci na úspěch budou mít věci jako Wheels of Aurelia nebo Shadow Tactics, ale ani ve zmíněných pod čarou jsem je nenašel. Což je dobrá zpráva, protože oba soundtracky mají slabá místa – od výherce tedy čekám, že bude jak funkční ve hře, tak i poslouchatelný jako celek bez obrazu a ovladače. Těším se!
  • Jack1947
    Definitivní hra roku bude nějaká indieovka rip, ještě horší snad jak od čtenářů *12*
  • homeles8
    Tak ono kje to v tý hře samotný celý dobrý, vždycky se to hodí k danýmu prostředí a dění. Ale tu z poslední mise hlavního menu si pustím občas jen tak
  • S vítězem nemam žádný problém, ale u me byl bezkonkurenčně TOP last guardian a hudba na konci + epilog. Ve Sluchatkach to proste bylo neprekonano v roce 2016 :-)
  • karlman.hajsky
    Ovšem já to zjistil až teď. Ber to tedy jen jako připomenutí.
  • Mno, hodnotil sem podle ukázky u článku. Transparent sem si poslechl až teď a ta zní úplně jinak, ne že ne.
  • souhlas s tím, že tohle není žádné vrzání ale kvalitka. i když mne se na tom videu nejvíc líbila ta hudebnice co mela ty nejvetší housle ze všech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit