Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvoje reakce je vrcholně trapná, panáčku. On totiž uhodil hřebík přesně na hlavičku a ty jsi jen další z těch samozvaných odborníků, kteří si zde hrají na jakousi elitu. Takže laskavě vyblej alespoň něco, co vzdáleně připomíná názor nebo táhni.
  • martin.mares.984
    Klidek je to jenom anketa... zastavas se "bratra ve zbrani", jsi hrdina - mas vyznamenai za statecnost!
    Tohle je verejna diskuze, s jeho nazorem nesouhlasim, protoze podstatou jeho stiznosti neni samotna podstata ankety, ale vysledky.... zkratka Ty, Keyz a par dalsich volate po ankete "hardcore-uber-mega odbornych hracu, co sleduji scenu do hloubky", protoze doufate, ze tento "vyber" zajisti v halsovani to, ze vyhraje jina hra nebo spise, ze nevyhraje Dragon Age: Inquisition, o to tu prece celou dobu bezi, ne? :-)))

    Ja si zadnou anketu nemusim zakladat, ja beru ankety a jejich vysledky jako zajimavost, hry co se mi libi hraju at neco vyhrajou nebo ne, to je mi jedno.

    Mno... ja nejsem ten, ktery tady porad oznazuje tuhle "anketu" at uz v pripade ctenaru nebo redaktoru jako "spatnou" volbu a porad se ohani nejakou casual/odbornou verejnosti apod a vola po "SPRAVNE "volbe". Zadna SPRAVNA nebo SPATNA volba neexistuje, je to anketa a tim to hasne. Redakce si zvolilia, ctenari si zvolili.
  • Tak vzdycky jsou slyset nejvic fnukny jako ty, proto mas asi pocit ze se to vetsine lidem nelibi. Me taky ne, nemam rad dragon age, ale vetsine lidem se to proste libi. Smir se s tim *3*
  • Co to zvanis, proc by mi nemela stacit kreslena izometrie? DS2 i LoG2 jsou nastavovana kase. Je fajn, ze nastavovane kase uz tolik netahnou.
  • Jeste by to chtelo poskytnout kompletni vysledky, pac me zajima i jak se dari mene hypovanym titulum.

    Douska pro ty nespokojence pode mnou. Ctenarske hlasovani nevypovida nic o kvalite viteznych her, pouze o jejich masove oblibenosti.
  • jenže q3 i ut byly dobre hry. problem je že ti co hlasovali za DA (koneckoncu jsou to ti sami co minule hlasovali za assassna) predstavuji kupni silu pro ktere se hry delaji. takže se mužeme tešit na další podobne skvele hry
  • Ten chybi v kategorii nejvetsi zklamani.
  • Já jsem schopný přijmout fakt, že v nějaké anktetě, nebo mezi redaktory vznikne hodnotový žebříček. Každý je nějaký a má něco rád. Ale nejsem schopný přijmout názor, že DA:1 je prostě letos nejlepší RPG (že je to kvalitní RPG). To už je přeci individuální názor. Koho vlastně? Na jaké platformě?

    Když to převedu do dřívějších dob... Q3 vs UT. V žebříčcích vedl Q3, ale nikdo se nikdy kvůli tomu nehádal a nepotřeboval slyšet, že Q3 je nejlepší...

    Hodnocení je, jaké je...mne to nijak neovlivní. DA vyhrál...OK. Ale každý máme přeci žebříček svůj, tak si jej nechte pro sebe...
  • x_ander
    Tvoje problémy bych teda chtěl mít :-D
  • wenceslaus
    Nelíbí se ti jeho názor? Tak si založ vlastní diskuzi, kde budeš psát jen TY...
  • martin.mares.984
    Nezjistis, nezjistis dokonce ani to jestli "hlasujici" vubec tu ci onu hru hral, jak dlouho "neco" hral atd. jestli pri volbe kalkuluje s volbou ostatnich, jestli se rozhoduje srdcem, jestli hral jenom jednu hru, a proto je pro nej nejlepsi atd.

    Proto takovy ankety, at uz ctenarsky nebo redakcni je nutny brat s nadhledem a predne jako zajimavost. Ne jako "otazku zivota a smrti".... problem neni v ankete, ani v hlasujicich, ale spis v "elitarskym" pojeti nekolika vybranych jedincu, ktery nemuzou prekousnout, ze nevyhrala "jejich" hra (jakoby se tim snad neco zmenilo a branilo jim tu "svoji" oblibenou hru hrat dal s chuti jako pred touhle anketou")
  • martin.mares.984
    A ona je tahle anketa "Hra Roku" nejak limitovana hloubkou a nutnosti expertni znalosti??? "Zajima se o obor do hloubky" - a kdo stanovi tu miru hloubky, ktera je pro hlasovani potrebna? Pokud vim, tak ma leda dve sekce - redakcni a ctenarska. Nic vic, nic min.

    Jsou uzavrene hlasovani (komise, kritici, porota, akademicka spolecnost, board of members atd), kde hlasuje jenom uzka skupina vybranych clenu ( na zaklade "nejakeho" kriterii) a potom mas otevrena hlasovani, kde muze hlasovat kazdy, koho dana problematika zajima natolik, ze mu stoji za to venovat cas prislusne ankete.

    Stale nechapu, proc se rozcilujes jak pod "Volbou Redakce", tak stejne pod volbou "Ctenaru"??? Nelibi se Ti vysledky, nevyhrala "tvoje" oblibena hra??? Jo, to je holt zivot...

    Kdyz nejsi spokojeny, zaloz nejaky vlastni web anebo jenom anketu, kde hlasujici budou splnovat TVOJE kriteria (jsem zvedavy kolik hlasujich projde TVYM sitem a narokum) a snad budes s vysledky spokojeny - muzes si to koneckoncu nastavovat takovym zpusobem aby nakonec vyhraly tituly, ktere Ty chces aby vyhraly, o tom to prece cele je, neni-liz pravda???
    Cely Tvuj problem je v tom, ze se TY neztotoznujes s volbou kritiky na Games, neztotoznujes se s volbou ctenaru na Games... a proto mas porad potrebu dokazovat, ze je neco spatne. Tak si najdi nejakou anketu nebo nazor, se kterym se ztotoznujes - koneckoncu nazorove blizci lide si vetsinou rozumi, ostatne "vrana k vrane seda" jak se rika. Precti si treba Dana Vavru, rekni si pro sebe "Dan ma pravdu" (protoze ma stejny nazor jako TY) a budes treba spokojeny.

    Vysledky ankety se Ti muzou nelibit, ale to je tak vsechno... koneckoncu jen to jenom jedna anketa z mnoha. Jako...Není co řešit. Takto to je a hotovo.
  • Určitě ne na nejtěžší obtížnost.
  • flash789
    me by zas zajímalo kolik lidi co tu vecne nadava na Bethesdu volilo Wolfa jako hru roku:)
    (i když to je jen vydavatel)
  • flash789
    nemyslim ze by nejak vyrazne zamichal poradim, ale byt tam asi mel, vypada to ze to je vazne dobra hra.
  • jakub.horsky.7
    celkem jsem hodně smutný *13* čekal jsem že vyhraje wolf *13*
  • flash789
    A co třeba prijmout fakt ze se o tech hrach mluvi proto ze jsou dobre a zajimave a ještě k tomu to ze když zadne velke rpg nebylo tak to automaticky neznamena ze DA je spatna hra? navíc to ze tu zadne velek rpg enbylo je styl argumentace..kdyby, kdyby, kdyby..to je k nicemu..fakta jsou jinde:)
  • To ti klidně vysvětlim, proč to považuju pro mě za zklamání z pohledu fanouška Bioware a Dragon Age a Mass Effect serií. Musim uznat, že aspoň co do designu a velikostí levelů se z DA2 poučili, to vypadá dobře. Ale tím to tak pomalu hasne.vOdpustil bych i, že všechno dobrý a zajímavý na DA okleštili a zredukovali na primitivní rubačku, holt aby to i konzolisti zvádli těma dvěma čudlíkama ovládat.vPříběh je to nejjednodušší a nejběžnější, co lze, vůbec ničím se ho nesnažili ozvláštnit, takže už po pár odehranejch hodinách (ty 4 hoďky po Skyhold) je ve všem jasno a nastává nekonečná nuda a stereotyp. Vadí mi, že prostředí působí pustě a prázdně, Val Roeaux je výsměch, na Skyholdu by mohli klidně natáčet zakletou Šípkovou Růženku. Vadí mi noname hrdina ve světě, kterej už má hrdinů dost. Klidně to mohlo pokračovat s Hawkem nebo Hero of Ferelden, člověk by se hned víc do dění vcítil. Vadí mi nevýrazní a sterilní parťáci. Tlupa nudnejch hňupů. Vadí mi špatný podání většiny událostí. Ten quest s quanarijskou lodí? Vdyť to je naprostej výsměch, snažit se podat příběh takhle trapně. Vadí mi Orlesiánci, ale extrémě, Takovýhle kašpaři že dobyli Ferelden? Vadí mi pošahaná kamera v rozhovorech. Vadí mi zaostalá animace v cutscénách. Všichni vypadaj jak oživlý voskový mrtvolky. Držky jim poskakujou, ale mimika žádná.
    Vadí mi, že se člověk brzo stane největším drsňákem ze všech drsňáků okolo a zbytek hry už se jenom prosekává nezajímavejma nepřítelema a prohrabává lootem hluboko pod úroveň.
    Vadí mi absence nastaveníchování parťáků, takhle je vydanej napospas podivný AI.
    Vadí mi nulová variabilita vlastního vybavení. Vadí my zbytečný desítky surovin pro zbytečnej krafting, když to stejně dělá ve finále 4 různý věci.
    Hra je vycpaná spoustou voleb. který (i na poměry BW) nemaj naprosto na nic vliv. Cca dvě volby něco lehce ovlivní.
    Pro mě to má naprosto nulovou znovuhratelnot. Svět neni tak zajímavej, abych si ho prohlížel dvakrát, pevně danej příběh bez voleb za to taky nestojí a lidi v něm už vůbec ne. Zbytek nuda a šeď. Bojim se, co bude dál... Tohle je cesta do pekel... é pardon.. do MMO...
  • h0p3
    Jak zjistím, že lidi co hlasovali pro DA:I jsou ti samí, kteří hlasovali pro This War of Mine ? Já třeba pár kategorií přeskočil, protože jsem prostě z nich žádnou hru nehrál.
  • firebug
    Udělovat anti-cenu za zklamání je celkem problematické, protože se předpokládá určité očekávání a to je snad ještě subjektivnější než samotné hodnocení kvality :-)
    K AC: Unity se vyjadřuji jako fanoušek série, který od "next-gen" dílu čekal evoluci mechanik, které mě nadchly ve starších hrách. Čekal jsem zejména vyladěnější parkour a plynulejší pohyby, aby mě opět bavilo jen tak prolézat města a kochat se (mrkni třeba na tech-demo Beyond Good & Evil 2). Bohužel právě kostrbatost pohybů (postava boostuje při skocích, během plížení nedokáže obejít roh, občas se klasicky "zasekne" na zábradlí, či nějaké zídce...) je úplně tristní a otrávilo mě to mnohem více, než ty technické problémy (i když ty samy o sobě taky byly solidní fail).
    + mikrotransakce + truhly odemykatelné jen skrze nějakou appku
    V konečném důsledku to je pochopitelně úplně jedno. Jen kdyby Unity bylo v nabídce místo Tesla Effect na 100% dostane mnohem víc hlasů, než retro adventura s Texem Murphym... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit