Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neeeeeee *1*
    • Keyz
      Tak to prostě je.
      Musíš se s tím smířit a danou hru (hry) si zahrát! *1*
      • Dělám si srandu... až na DA s tím souhlasím... jen mě překvapuje, že to vyhrálo i čtenářské hodnocení *1* Pro mě prostě nejlepší hra byl South Park... dlouho jsem se takhle u hry nepobavil... a to je dle mě u her nejdůležitější *1*
  • Keyz
    Dle očekávání. Hry které jsou vidět prostě vedou. U DA:I bych se divil, kdyby to dopadlo jinak po té mediální masáži.
    • Jistě, jak někdo nehlasuje podle tebe je ofce a tu*oň zmanipulovaný reklamou. *7* Možná, možná máš jen po*iči vkus a lidi maj rádi něco jinýho. *5*
    • Já stále ještě čekám na tu platbu od EA za můj hlas, kterou mi údajně slíbili...

      Čím to asi, milý Watsone, bude...?
      • Keyz
        Asi jsi byl tak hloupý, že tě oje*ali.

        Jak se říká: Peníze tečou od hloupých lidí k chytřejším. Bohužel jsi dost možná byl na tom druhém konci *3*

        - Jinak jsi zcela nepochopil text. Jako by jsi snad věřil, že na běžného uživatele nemá vliv reklama. Z logiky věci... Kdyby neměla, tak se nedělá, protože každý si sám vše zjistí ověří a vyzkouší.
        Také kupuji věci podle reklamy, protože se prostě v nějakém oboru nevyznám a nemám čas tam hledat informace. Kdybych poté hlasoval dám hlas tomu co jsem koupil.
        • Člověk by si myslel, že to spíše bude tím, že mi ve skutečnosti žádnou platbu za hlas neslíbili, ale budiž...
    • flash789
      nevim co ma spolecneho medialni masaz a to ze si pak hru někdo skutecne zahraje a libi se mu a da ji hlůas..nic?
      • Keyz
        Má.
        Stejně jako výrobky v reklamě. Spíše se lidé koupí to co vidí v reklamě protože reklama prostě funguje. Také se nejvíce prodávají produkty které mají masivní reklamu. Ty kvalitní se tolik neprodávají a také nevedou v hlasování davu o "nejlepší něco". Ani přece nemohou, když ten dav zná a používá hlavně to, co je v reklamě. Ani není možné aby se většina vyznala ve všem, protože pak by lidé neměli čas na nic jiného a studovali by hry, filmy, hudby atd. aby poté volily podle vlastních zkušeností které by byly značně rozšířené oproti klasickému stavu.

        To je přeci jasné. Lidé vidí pořád info i nějaké hře a spíše si to koupí něž hru, o které se tolik nepíše. Bavíme se o lidech kteří cíleně nevyhledávají nějaké hry a jsou to běžní hráči. Poté logicky mají omezený rozhled a to dopadá na volbu. Zeptej se zákazníka který se jde poradit do JRC. Nezná moc her a bere podle reklamy a rad prodavače. To samé zde, menšina se zajímá a také debatuje pod články, ale podle čísel zcela jiná skupina lidí tvoří návštěvnost webu. Lidí klidně dorazí něco rychle přečtou tím to pro ně končí.

        To je většina která je všude a podobná hlasování o nejlepší auto, jídlo, vložky apod dopadají vždy podobně jestliže hlasuje běžný spotřebitel *3* Není se čemu divit. To není urážka!
        • flash789
          no ja nevim..i když se někdo necha ovlivnit reklamou a hru koupi tak to zakonite znamena ze se mu bude libit? ja myslim ze ne...spis by to mohl byt presny opak, pokud se jedna o lidi co o hrach nic nevi..
          • firebug
            Jednoduché počty. Čím více zákazníků, tím větší šance na úspěch. Např. Kdyby se Dragon Age líbil jen 40% zákazníků a Transistor 80%, tak v hlasování stejně vyhraje Dragon Age, protože se to ve výsledku líbilo více lidem, páč Transistor hrálo třeba 3x méně lidí, než DA.
          • Ide o to, ze produkt s vacsou reklamou sa dostane k viac ludom ako ten co ma menej reklamy. + koniec roka, ludia si uz hry ktore hrali pred polrokom tak neasociuju ako tie co vysli pred koncom roka.
          • Keyz
            Ale ty jsi asi aktivní hráč a navíc lezeš do debat pod články. Tedy patříš do menšiny která navštěvují web.

            Jasně, že to neznamená to -> hra bude automaticky líbit. Ale více lidí o tom slyší, více lidí to hrálo, více lidí to hraje a více lidí pro to ve výsledku hlasuje. Negativně i pozitivně.

            Reklama je navíc klasicky pozitivní a ne každý prokoukne nějaké neduhy anebo to daným lidem (kteří tvoří většinu) dokonce nevadí, protože od hry toho krom nějaké lehce pochopytelné zábavy nečekají. Tedy mají zcela jiné priority a to je pochopitelné. Také mám jiné priority od rybářských potřeb a určitě tam nepoznám problémy.
            • SirArag
              Ale taky nezapomeň, že po vydání Watch Dogs bylo všude plno článků o tom, jaké je to zklamání.
              Já Watch dogs viděl jen asi na deset minut u bratrance a nikdy jsem to sám nehrál, protože mě všechny články po vydání dost odradily.

              Přesto po všech těch článcích "vím" o jaký šlo průšvih a asi bych pro něj jako pro zklamání roku hlasoval taky a ani by mě nenapadlo pro něj hlasovat v jakékoli jiné kategorii :)

              Naopak Dragon Age jsem ještě ani neviděl, ale po všeobecné chvále plánuju rozbít prasátko a kdybych se zapojil do hlasování, tak bych mu i přesto ten bod šoupnul.

              Na té reklamě asi vážně něco bude.
            • flash789
              no nevim, watch dogs mělo daleko vetsi medialni masaz..a jak dopadlo..proste myslim ze nemas pravdu..sorry:)
  • *1* Tolik nenávisti a ono to takhle dopadne *15* , děkuji, takhle jsem se už dlouho nezasmála.
  • Tak tenhle se fakt povedl :D Dobra prace :D
  • Dolero
    *15*

    Btw. já sem hlasoval pro Wolfa a nějak sem doufal, že to vyhraje, ale po té mediální masáží kolem Dragon Age bych se i nakonec divil... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit