Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jej...Fakt nechápu ty kteří to buzerujou. Tak je tu prostě BF3 zadara a někteří EA ještě hejtují...náhodou pro mě je fakt fajn že teďka vychází ty hry zdarma. Dead space je skvělé a PVZ samozřejmě taky a u té BF3 si DLCčka kupovat nemusíte a už se těším až to budu mít stáhle a konečně si zahraju. U mě má rozhodne EA palec nahoru i přes některé ty nechvalné známosti...a navíc těch her zdarma nejspíš ještě pár vyjde *5*
    • Inquisitor
      Darovanému koni na zuby nekoukej!
      • Ale fuj, spravne se to prislovi pise Darovanemu koni na zubi NEHLED. A ani to nezni tak teple. *2*
        • Inquisitor
          Spíš zoofilně když už :D
      • Sou veci, ktere ktery vlak nejede, a origin k nim patri. Nehodlam si rozesrat system tak, ze ani nenastartuje, coz je standarni funcionalita tohodle sra…ce. A to ani v pripade, ze by oni za tu isntalaci platili me.
        • Inquisitor
          Až tak? Já teda nevim, používám ho zřídka, mám tam teď v četně BF jenom tři hry.
  • Výborně EA.. Lidi, co si koupili původní BF3 a premium určitě skáčou radostí..
    • mohli dat alespon premium ktery nema kazdy
    • Krescz
      neni nad to koupit si hru, kterou po 2 letech davaji zadarmo....a pak se vsichni muzou pos*at kdyz tu nekdo napise, ze hry radsi stahuje *7*
      • h0p3
        A co je tohle za výblitek ?
      • Souhlas.. Jenom jsem opomněl, že EA tento krok mohla provést v kontextu s koncem GameSpy.. Takže ikdyž oficiálně podpora starších BF skončí, stále si hráči, kteří vlastní starší díly budou moct stáhnou BF3 a přejít na novější díl.. Sice kvalitou někde jinde, ale i tak od nenažrané EA..
  • rikal sem si, kuli BF3 si tu srajdu stahnu... ok.. ted to mam v kompu a nejde to spustit, hledam na googlu a vidim ze to je uplne common problem, bohuzel zadny z reseni mi nefunguje... supr prográmek, jen co je pravda
    • možná to chce přejít z windows 98 na 7 ;) Já s tím např žádný problém neměl a vesele mi to tu tančí.
      • jj, ty tisice lidi kterym to bud nefunguje (to je jeste lepsi varianta) nebo rozesere widle ze je muzou preinstalovat ... ti to vsichni delaj spatne ...
    • pořád lepší než uplay
      • mozná, já to těžko posoudim ve svý situaci.... každopádně šlo to z disku a já šel do kostela prosit o odpuštění, jak moc jsem zhřešil :X
      • Bych rek ze sou si tak +- kvit ... ale on steam taky neni o moc lepsi ...

        Zlatej gog.
  • Hmmm, nejdriv ta FIFA ted BF 3.... Okej.... Posledni co jsem od EA hral byla BF 2 a FIFA 97.
    A az ted se teda povedlo EA me presvedcit si stahnout Origin.
    Mozna konecne od EA prvni krok dobrym smerem
  • a je to jen původní B3 nebo i se všemi DLCčky? ;)
    • pokud si to stahnu, zustane mi to uz v game library i po tom 3. cervnu ?
      • Zůstane, nedávno takhle uvolnili zdarma první Dead Space :)
        • Krescz
          jzs ja to prosvihnul :(((
          • poděkuj redakci games klubu.Na projekt on the house jsem narazil čiště náhodou na bonuswebu.Tak jsem využil příležitosti a pak napsal příspěvek hned jak to bylo možný a upoznil na to./+fix na origin klient/.tzv 2 dny po zveřejnění informace z BW.výsledek? Reakce žádná/games/ a zrzavej ušák má ještě kecy.
    • Puvodni, proc myslis ze to vydali zdarma? Chteji z toho vyzdimat posledni prachy a nalakat nejaky zoufalce na koupi DLC.
      • Ty vole oni už lidi nadávají i na hry co si můžou stáhnout zdarma...
        Ale proč né, že? Tak jen do nich a ještě trochu přiložim pod kotlem, nedávno takhle uvolnili zdarma první Dead Space a teď do nich...
    • puvodni
  • Takze BF3 se porad jeste hraje, ano?
    Nemam na to komp zatim a premyslim, jestli to lidi budou jeste za pul roku - vanocni upgrade- hrat...
  • fizola
    Ja, BF3 nepoznačený, si neviem vynachváliť, zatial len pár hier, ale atmosféra parádna. Doporučujem stiahnuť
  • Ako keby takáto hra mala byť prvá svojho druhu, omfg idú sa pokakať z BF:PayDay edition, keď už dojiť tak ale poriadne... fakt človek ani nemá chuť čumieť na tieto kraviny.

    Ak by chcel spraviť niečo aspoň trocha inovatívne, niečo len tak neobkukané, tak by ten svoj úžasný engine dali do setapu 1 svetovej alebo aspoň opätovne spravili nejaký dobrý remake 42 a nie nejalký useless PayDay copycaT.
  • "Skoro by se to chtělo zeptat kdo tedy pracuje na novém Star Wars: Battlefront."

    To je jednoduché - na Battlefrontu dělá DICE LA, tedy bývalé studio Danger Close, které tak dokonale pohnojilo sérii Medal of Honor posledními dvěma paskvily...
    • A sakra *9*
  • stále o tom istom iba kosiť / stieľať inak nový battlefield je krok späť grafický a ani nemá čo ponúknuť asi iba kvalitnejší singleplayer po kupe BF 4 som sklamaní a ešte aj to že BF3 je teraz zadarmo *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit