Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FeebeE
    skvělá akce, hru jsem vyzkoušel a koupil rozšíření :)
  • Já se tam zase nemůžu přihlásit, nepoužívám origin, mám tam jen jednu hru co uvolnily někdy před několika měsíci, tak jsem to chtěl zkusit a nedaří se mi tam dostat a nové heslo od včerejška nepřišlo, služba za všechny prachy. Ještě že tam nemám žádnou zaplacenou hru jako na Steamu.
    • Tak už přišel první mail, ale link je prý expirovaný, takže znovu čekat jestli přijde nějaký mail....
      • Mám uplně stejnej problém... mam tam asi dvě hry jenže jsem tam tak rok nejmín nebyl a nepamatuju si heslo. Nechal sem si poslat nové a link na reset mi přišel !až druhý den! Samozřejmě nefungoval. Nechal sem si poslat novej a přišel opět až druhý den. Timto pro mě origin končí na věky *15*
  • Zlatý Battlefield 1942...chcem ho zpět!!

    btw. jestli u Hardline použijí starý soundtrack (typický BF tón pro každý díl)...tak se fakt nase*ru a pujdu jim vypálit studio
    • fizola
      Ten je tiez zadarmo na origine a hra ho dost ludi ...teda hralo, odkedy je zadarmo aj trojka tak nvm
    • Inquisitor
      Pak dej vědět, jdu taky.
  • Battlefield 2 je prostě Battlefield 2..
  • sugyn
    To je fuk, stejne to nejde stahnout a kamaradovy nechce prijit aktivacni email.
  • Dagon
    Fuck off the Battlefield Hradline. EA zase raz vymysla, jak by z danej znacky vytrieskali co najviac. I za cenu toho, ze celu znacku pochovaju pod cieru zem.
    AVSAK POZOR!!!! Prave dnes je v ramci Originu akcia BF3 "On the House"!!!!!!! Prave preto upozornujem vsetkych, kto este nevlastni BF3, aby spozorneli a isli rovno instalovat zdarma BF3!!! Pred casom tak EA urobilo s hrou Plants vs. Zombies, no nenapadlo mi, ze ti maniaci proste zavrhnu cca 20 EUR hodnotu len tak.................. ZDARMA!!!!!!! Preto ak chcete vlastnit BF3 (samozrejme, ze bez vsetkych DLC), potom nevahajte a utekajte na po*rany Origin. Netusim ako dlho nechaju danu hru "On the House", t.j. ZADARA. Ak mate chut, rozhodne nevahajte ani sekundu, pretoze tato ich ponuka moze zmiznut rovnako rychlo, ako sa i objavila... *8*
    • Při čtení tvého komentáře jsem si vzpoměl na jedno meme - What The Fuck Did I Just Read.
      A jinak akce trvá do 3. června
  • Né, děkuji...
  • Trojka bola fajn ( ked si odmyslim tie hejna cheaterov ). Odzabaval som sa pri tom cez 1000 hodin, nelutujem. Stvorka ma tazko sklamala,vrchol amaterizmu a brnkanie na nervy zakaznikov a aj ked som odmultiplayeroval cez 500 hodin a mal som rank 113, vymazal som to a uz sa k tomu nikdy nevratim. Objavil som Planetside 2, ktory je sice 2 roky stary ale Battlefield 4 sa mu nemoze rovnat v nicom. Planetside 2 FTW ! Najlepsia hra aku som kedy hral.
  • Jack1947
    At si to zahraje kazdy, koneckoncu i kdyz to stoji za zlamanou gresli furt lepsi nez ten fail 3,5. *4*
  • Nevím no, co si o tom přesně mám myslet. Pokud jim jde o nové hráče, kteří by teoreticky mohli koupit další DLC a stále by hráli hru, tak si spíš myslím, že by více pomohlo, aby vydali moddařské nástroje. Ty by určitě hru oživily, ale to je bohužel EA...
    • kickasl
      EA vydá modařské (nějak nevidím důvod psát dvě d, ale to jen tak mimochodem) nástroje a internet exploduje. Už vidím ten hate. "Oni to vydají ZDARMA? A ještě to oživí módama? Taky to mohli udělat před čtyřmi lety, bastardi jedni." Což nakonec, nezvratitelně, vyústí v: "Cože? EA mi nabízí JENOM 100 Kč, abych vyzkoušel jejich hru? POZDĚ! Já hraju jedině na WiU."
      I když zde existuje, samožřejmě malá, šance, že jsem se nechal trochu unést.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit