Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z AC se stala gamenovela.
  • Mikrotransakce, lootboxy atd. Za vsechno si muzou hraci sami, kdyby to nekupovali tak to tam nebude. kde je poptavka je i nabidka.

    Jinak hra je super, prvni Asasin co se mi libi a nepripadam si u nej jako idiott. Historicka akuratnost je velmi dobra, pro lidi co radi Egypt povinnost.)
    • V Egypte tenkrat frcely lootboxy? To musel byt faraon docela op.
  • Mno na PS4 mám odehraných asi nějakých 20h. Dohrál jsem všechny díly AC a musím přiznat že jsem možna velkej fanda. Ty jejich historické lokace totiž nikde jinde nejsou. A origins? Origins je dost možna nejlepší díl vůbec.
    • "Ty jejich historické lokace totiž nikde jinde nejsou" - myslím ve hrách samozřejmě... V málo které hře se mrknu do tak propracovaného egypta nebo londýna.
  • Navíc to obsahuje ochranu VMProtect která chrání další ochranu denuvo a to se neblaze podepisuje na plynulosti s vytížení CPU.

    Kdo tohle dobrovolně koupí, to musí být HC fanda.

    Příště to chce dalších 10 ochrana a hra pojede 1fps
    • denuvo pouziva vmprotect. ma ho licensovany. pochybuju ze by tam byly dve takovy virtualizace.
    • Hraj na konzoli a nemusis resit srajdy na PC.
      • Jasně odborník. Až bude konzole lepší než pc tak se ozvy. Pc je a vždy bude lepší než konzole.
        • Jo, ozvy se. *15*
          • PCMR ze zvláštní *15*
      • Autoaimy, debilní ovládání, horší grafika a plynulost. Do toho to je omezené zařízení...

        Děkuji nechci. Raději si tuhle hru nekoupím a tohle svinstvo nepodporim
        • jak se projevuje autoaim u AC, jak se provuje debilní ovládaní u TPS hry desingované pro gamepady pověz..

          Díky za odpovědi trololo
          • Projevuje se to na 720p a pady k 20 fps.
            • Za 30k, ktere ti vnutil "odbornik" v Datartu...
            • jasna vec, to same jak na PC za 30K..Denuvo to zaridi..komfortni hrani na tom PC..lol
    • Kravicka
      a co to je plynulost vytizeni CPU

      vytezuje to plynule porad stejne behem hrani
      grafika na 98-99%
      hra je plynula
      ???

      2hrajou, 1 kleje ....to je cela scena okolo AC:O
  • Jack1947
    8 aby ne... bych se divil kdyby Assín měl nižší číslo.
  • zrovna ta stejna sablona je to posledni co bych odpoustel *4* ale ac uz me davno nezajima, ale jakypak odpousteni? *4*
  • Morraw
    Máte někdo problém s pixelací ohně ? viz https://imgur.com/a/dbcsE

    Nevím co s tím. Zkusil jsem už několik nastavení.

    EDIT. Tak pomohlo až nastavení v Nvidia panelu. Konrétně jsem musel nastavit AA na 8x.
  • Takže jako obykle, průměr, nebo průjem?
  • Čau sem level 25 a zasekli se mi životy a jde mi regenerace jenom 1/3 životů co mám dělat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit