Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl by mi prosím někdo napsat o co v týhle hře teda jde?Docela mě zaujala,ale nevím o co tam jde jestli je to spíše multiplayer hra nebo co.
    Cena taky není špatná. *8*
    • je to sandbox, zatím tam jde jen o jednotlivé mise, editor a MP, stáhl jsem si výbornou misi Payday *1* , stahování misí je možné přímo ze hry
    • celoush
      Arma je něco mezi simulátorem a hrou. Její hlavní devízou je editor, engine (i když v lecčem zastaralý) a komunita, která se kolem této hry neustále drží. Znám spoustu lidí, kteří hrají jen SP mise a kampaně, jejíž doménou byl doteď hlavně armaholic a které teď rozmazluje Steam Workshop. Pak je tu další skupina hráčů, kteří hrají jen MP. Ti by se dali rozdělit mezi vyznavače kooperací a ty, kteří upřednostňují spíše hru proti dalším hráčům. Samozřejmě většina se pohybuje tak někde mezi nimi a občas zkusí od každého něco. Nakonec by se dalo říct, že je tu silná moderská komunita (v ČR/SR hlavně ČSLA studio), která tvoří obsah v podobě nových jednotek, zbraní, dopravních prostředků, ostrovů atd.
      Tenhle sandbox nabízí širokou škálu využití, nemusí sednout každému, ale spousta lidí na něj nedá dopustit a je schopna přežít chybky, které si sebou engine léta táhne, protože ten zbytek prostě stojí za to.
      O obsahu si přečti recenzi... je vypovídající.
    • blahorodie
      looser *12*
      • A ty ses k*kot...tahni si zvracet ty svoje moudra zpatky na PcTuning
        • ty ses kkot *2*
          Co ho znam z PCtuning tak je v poho
        • neotravuj *11*
        • sam ses k kot dite
        • mas problem AMD moula *11*
        • Co urazis ty Pepiku *11*
          Dostal jsi CVK a places jaj decko *12*
          • Nevzpominam si,ze bych se te ptal na tvuj nazor cikane....
            • Ty ses cikan ! *11*
            • sam ses cigan Pepiku
            • A hele ty ses ten, co prodaval na pctuning, a dostal ban za podvod ?
              Podvodniku
              PS: Blahousi klidek, nech ho *3*
        • blahorodie
          co se ti AMD doiebalo ? *14*
          • Otazka je jestli vubec vis co to AMD je..soude podle tveho roztomileho obrazku pod jeste stupidnejsim nickem je evidentni,ze doiebany to mas v hlave radne...
            • Ahoj, ty si ten , co sa minule pytal ci rozchodi BF4 na full detail na Pentiu 4 ?
              lol , si riadna nula *6*
            • hele nebrec looser *7*
  • Mato1987
    Zdravím, nechcem tu v žiadnom prípade vyznieť ako nejaký ignorant, ale bavila by ma tá hra? Armu 2 som nikdy nedohral, naopak operation flashpoint, ten pôvodný od bohemie som prešiel aj niekoľko krát aj s datadiskom resistance, je až neuveriteľné, že tá hra má už cez 12 rokov .... no prvú armu som skoro vôbec nerhal a ako som už písal arma 2 ma vtedy odradila s tou jej otrasnou optimalizáciou a zabugovanosťou, posledne som arma 2 hral pred skoro 4 rokmi...
    Takže by som sa chcel niekoho spýtať niekoho fundovaného, čo hral aj predošlé diely Arma, či by hru odporúčil hráčovi, ktorý mal v obľube predošlé počiny českého herného štúdia bohemia interactive.
    vopred ďakujem za cenné rady, pýtam sa preto lebo mám možnosť ARMA III zohnať s pomerne výraznou zľavou za 24 euro.
    • Hraju sérii, už od vydání původní Flashpointu a Arma 3 je mu podle mně nejblíže. Měl jsem příležitost vyzkoušet Alfa verzi (plná mi přijde v pondělí, čekal jsem na krabicovku do sbírky), výkonově mi běžela stejně jak dvojka s Arrowheadem (což mně překvapilo), hlasy vojáků už nebyly robotický, animace a pohyby působí hezky plynule, hratelnostně mi to přišlo vyváženější a míň těžkopádný. Co jsem vyzkoušel single mise a četl o kampani, tak má taky dobře našlápnuto k dohnání Flashpointu. Takže jestli tě bavila původní hra, třetí Arma bude taky.
      • Mato1987
        Okej, super, no len som ju dnes večer kúpil no ako kukám, žiadna kampaň tam nie je :( čo som teda riadne sklamaný a nasratý zároveň....
        • O kampani říkali vývojáři dopředu, že jí nestíhají odladit, vydají ji na 3 epizody zdarma, první by měla přijít někdy na podzim. Konkrétní data už si ale nepamatuji, bylo to tu i v článku na Tiscali. Jestli bude "bug free", tak jim to nezazlívám. V mezičase můžeme pařit single a uživatelský mise, už jsem si jich pár vyhlídnul :-)
    • zdar, ofp je vynikajuci, datac arrowhead k arme uz bol lepsi, styl misii ako v ofp ze trebars v jednej si vrtulnikom znicil tanky, v dalsej misii si tam napochodoval ako sniper len na pechotu...betaverzie s roznymi opravami/upravami k arme2 vychadzaju doteraz, takze uz je to parada...ad tvoja otazka, o arme3 som iba cital fora,recenzie,videa, ale tak nie je to zrejme uplne taka arma ako sme boli zvyknuti, ale to uvidim az ked si ju kupim:)....vzhladom na to ze som videl na nete hru v cenovom rozpati 26-37 eur a ty mas moznost mat 24! zlavu, jendoznacne to ber;) ak sa ti nebude lubit za 10-15eur ju od teba kupujem :D
      • Mato1987
        okej, dík za rady, možno si ešte niekedy zahrám armu II, možno cez sviatku, keď budem mať čas...ale neviem ako sa toho zbavím, teda tej army III keď ma to nebude baviť, kedže kupujem steam kľúč :)
        • niet zac, urcite zahraj, mozno ta to chyti...zjednodusene povedane, stacilo by predat steam kluc ...hmm, ale cez steam som v zivote nekupoval takze neviem ako to tam funguje, ze ako/naco/s cim je zviazany ten steam kluc, s akymi udajmi alebo co...
          • Mato1987
            s kontom, ktoré máš vytvorené na steame, takže asi ťažko hru, teda cd key predám, keď ju/ho ešte navyše kupujem cez jeden anglický shop :D
            • dikii za link, hah krabica 26-37€ - steam 49€ lol *1* esteze maju tu zlavu:) idem ja, dobruu
            • Mato1987
              veď kúp si to aj ty
              http://www.g2a.com/arma-iii-steam-cd-key-eu-preorder.html
            • ahaa, tak to ano:D to tazko...ale za tu cenu, no nekup to;)
  • http://www.youtube.com/watch?v=1IaGy46Ksm4 takhle slavili vydani hry tvurci v Brne
    • Robby Bubble :D šampíčko pro děti ale i tak dobrý :D
    • party it-čkarov *1*
  • Výborně! Flashpoint byl super, první dvě Army jsem zkoušel, ale bugů bylo moc. Jestli se trojka vrací hratelností k Flashpointu a funguje, tak si počkám, až vyjde kampaň a radostně se do ní dám. Zahrajem si na vojáky, máme flinty a bodáky!

    Mně osobně chybějící kampaň nevadí, protože na hru nijak zvlášť nečekám. Ale buďme objektivní. Jak bychom se tvářili, kdyby za týden Rockstar vydal GTA5 jen multiplayer a příběhové mise slíbil až na jaře? Hmmmm?
    • celoush
      A jak by ses tvářil, kdybys to už teď tři týdny věděl? (BI to oznámila minimálně měsíc předem).
  • Fakt nechápu lidi co se tady oháněji podvodem a bůhví čím ještě, když to bylo oznámeno už před měsícem a je to na steamu napsaný. To že lidi jsou trotlové a neumí číst je fakt už jejich věc, jestli jim absence kampaně tolik vadí tak ať si počkají, ale fakt nechápu ten rage tady.
    • a teď si představ to překvapení lidí, co nesledují vývoj dění okolo ARMY na internetu a kupují krabicové verze. Asi to jsou taky trotlové viď? Zaplatí plnu cenu s tím, že polovinu produktu dostanou později. holahej
      • Tak jako bez urážky, ale pokud si chci nějakou hru koupit tak si o ní něco přečtu, to že si to jdu koupit naslepo kvůly jménu nebo že jsme o tom slyšel od někoho je fakt pitomost a to velká.
        • Jiste, kdyz prijdes do kramu a chces 10 rohliku, tak si des nejdriv precist, jestli nahodou od vcerejska ty rohliky nejsou polovicni ...
          • Normálně si kupuju rohlíky. Ale pokud by se objevily rohlíky 2, tak si taky zjistím, co to je, než to koupím...
          • Hry jsou oproti rohlíkům větší investice, takže se zjišťovat dopředu vyplácí.
  • septicflesh
    Články s recenzí poslední dobou otvírám s osmičkou na rtech... a ono to většinou vyjde :-)
  • XorxoxTalarius
    Jedine co mne mrzi je fakt ze nemam stroj na to abych si tu hru dostatecne uzil. Takze musim rict ze nemuzu dockat az budu mit doma "Milaska II" a budu moci v Arme III radit jak cerna ruka :)
  • hm, kupuju hru uz od dob OFP. Ale neprijde mi ze by se nejak vyzname lepsila herni mechanika , hlavne chovani AI. Neduhy kterymi trpelo uz staricke OFP ( na tu dobu sem mu to ovsem nemel vubec za zle ) trpi i arma 3. Nez na novou techniku, prostredi a grafiku, by bylo moc fajn kdyby se v arma 4 pokusili zamerit spis na to. Ai nesmyslne nevyvazena, vidi me na stovky metru i kdyz lezim v krovi a trefi z kleku na stejnou vzdalensot i bez optiky :(
    Jinde zas muzu prijit na 50 metru a nic, priadne strelim protivnika a 10 metru od neho druhy jen stoji a ceka az dostane ranu.
    • ...nejdřív ověř, jestli nemáš naražené zrcadlofky od starýho dobrýho Slye Stallona, pač s nima třeba házíš prasátka možná i za kopec *1*
      ftípek mno.

      AI má rezervy, snad na tom zamakaj.
    • to ai me srXalo uz pri ofp ale budiz, u army 2 sem ocekaval ze to spravili a voni hoXvno, arma 3 to samy..klise o gerojich usa je uz fakt totalne trapny
  • Je to paradox ze po Cold War jme se dockali Arma III s "sci-fi" zbraneni/technikou a projekty pro 2050.
    Nechapu proc Mi-28 nemohl byt jako v realite? Jasne design je design....a ArmaIII je prece hra zasazena do budoucnosti. Proc?
    No nevim ale i v Battlefield 3 bojuji se zbraneni, ktere se ucastni konfliktu poslednich let.
    Puvodne jsem hral jen Operation Flashpoint, mam Armu ale nechytla me a Arma II me unikla. Nicmene velke plus za realne zbrane a techniku.
  • Peenis
    • je zlo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit