Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takze predpokladam ze po rome 2 která byla pres bugy nehratelná a dostala 9/10 tak kdyz tohle dostalo 8/10 tak to musí byt nehratelné
    • tady nejde o bugy,jako hlavne o to,ze to nema kampan.
      lidi,co si to koupili chteli hrat kampan,ne si vytvaret vlastni mise,stejne to z nich tak 99% ani nezvladne.Takze pak musi cekat na dodani kampane a cena pujde dolu.
      • Veskoslav
        Ti, co si Armu III kupují kvůli kampaně jsou v naprosté menšině. Asi jako si kupovat Bf3 kvůli SP:)
        • Veskoslave mas nejaky pruzkum? *1*
          A za další jakmile začla s battlefieldem vychazet kampan jeho prodejnost začala prudce stoupat až se dostala na pozici ze které muze směle konkurovat Call of duty, je velmi logicke predpokladat že na tom ma podíl hra pro jednoho hrače
          • Veskoslav
            To jsi mě dost pobavil. Prý růst při "kampaně" v Bf3. Série Battlefield nikdy nebyla konkurentem pro CoD. CoD kdysi byl na příběh, Bf na MP. CoD se sice snaží i v MP, ale to je arkádová sranda plná WH lidí. A Bf a kampaň? Vážně? To si fakt někdo kupuje hru zaměřenou na multiplayer kvůli kampani? Ještě tu o Karkulce, tu moc neznám:)
            • Veskoslav
              No já nevím, ale na Bf4 převažují MP videa. Kampaň i tam hraje okrajovou záležitost. CoD a Bf mají podobné hráče, nikoliv stejné.
            • To si muzes namlouvat jak chces, pravda však je ze hrač cod a bf je stejny a ten rust je objetivni analyza vychazejici z prodejnich čisel a proč by vsechny společnosti delali reklamy hlavně skrze singleplayer, kdyz to nikoho nezajíma?
            • XorxoxTalarius
              Ja si ho koupil kvuli singlu .... v Humblu za deset dolaru :D
            • Kupuje. Napr. L. Grygar.
              A potom to recenzuje.
        • to bych netrvdil,staci se podivat na steam a na stiznosti.
          • Veskoslav
            Pakliže si někdo neumí přečíst, co je na Steamu psané, že hra neobsahuje v nynější podobě kampaň a pak si stěžuje, tak je to s prominutím debil;)
            • Pokud je nekdo ret…ard a neumi si ten steam otevrit a zjistit, ze tam nic takoveho neni ... tak mu je jedina pomoc - kulkou mezi voci.
    • Veskoslav
      Raději nepředpokládej, očividně ti to vůbec nejde:)
  • hraje vubec jeste nekdo tudle cipovinu? *1*
  • Jack1947
    Az vyzkousim, bud vyvratim nebo potvrdim. *3*
    • ...to stálo za komentář? Někdy je lepší neříct nic, než za každou cenu se vyjádřit
      • asi ocakava ze teraz vsetcia tu budu cakat na ten kralovsky nazor a podla toho kupovat
  • sipecka
    Češi jsou tak patetičtí. Sice je to polotovar, ale to je fuk... je to český, takže negativa nikoho nezajímají.
    • blahorodie
      Kazdy vie ze nejsi holka, ale 12 rocny teplej Pepik *12*
      A na to celerone co mas, tu Armu ajta nerozchodis.
      Fuj furt sa nahnevam , ked do diskusie pridu buzeranti *7*
      • spíš transka ale to je fuk *4*
    • Víš, že "Patetický" neznamená v češtině "ubohý", že?

      http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/pateticky-patheticky

      Nepřenáší se to z angličtiny.
      • sipecka
        To jsem nevěděla. Diky za info. Člověk se pořád učí. V životě by mě nenapadlo, že máme speciální vyznám i pro pathetic.
    • Laskavě se podívej na zahraniční recenze než začneš takhle blábolit.
      • sipecka
        no na meta po jednom dnu 6.3 od lidi.... to zas bude lámat prodeje...
        • Tak, zatím je tam hodnocení od 65 lidí a tudíž bych z něj zatím nevyvozoval závěry a navíc dané hodnocení (64% aktuálně) není nějak hrozné, i když není ani skvělé. Jinak recenze hru hodnotí kladně, zatím jsem neviděl, že by hra šla někde pod 70. Na metacritic jsou 3 recenze hodnotící 70, 75 a 81 ze 100.
          • sipecka
            Si řekneme za pár dní.. já typuji kolem 70 od rec.. od lidi 45...
            • celoush
              Přijdeš sem pak napsat, že si se spletl(a)?
    • http://www.youtube.com/watch?v=J-5DvJCQMJo
  • Hru jsem vydrzel hrat asi 20 minut. V prvni misi za me nepratele jeste vystrilel tym, ale ve druhe misi me dorazila absurdnost AI *16* . Vyleze z vody, vsichni ihned vi kde jste. Vystrilite cely zasobnik na par metru a za boha nikoho nezastrelite, i kdyz strilite presnou muskou, zato nepratele vas daji na 3 rany, a to i na 2 obtiznost. Skoro si az rikam, ze to musi byt bug, protoze v takovem stavu to hrat nikdo nebude.
    • Blbečku zlodějskej *2*
    • To jsem ani nevěděl, že něco takového jako Fade ochrana existuje. Od Flashpointa mám vše zakoupené, takže mě to teď docela překvapilo. :D Skvělý nápad!!!
      • už od prvního Flashpointu, ale VŽDYCKY se najde aspoň jeden trouba který si přijde stěžovat že se ve hře nedá mířit a usvědčí se z krádeže *1*
    • :-D
    • lol tohle pobaví pokaždé, epic fail chlape *1*
    • Právě jsi veřejně přiznal, že máš pirátskou verzi, ty "bugy" dělá ochrana udělaná kvůli takovým gumám, jako jsi ty
    • Good job FADE!
    • Pokud mas cracklou verzi pak se nediv ze ti to strili sejdrem. To nebude bug. *3*
      • Pitomost
        • protipirátská ochrana fade funguje tak, že ti rozhodí mušku a přidá pár dalších super vychytávek, které pirátům zpříjemní hraní... je pak sranda sledovat diskuse o tom, jak je ta hra blbá protože se v ní nedá trefit... tato ochrana byla už v první armě
          • fade je genialna ochrana, defacto sa neda nijak odzubat a pritom je to jednoduchy napad-postupne degraduje hratelnost...divim sa, ze ju nepouzivaju aj ea ci ubisoft ale vymyslali radsej kraviny s nonstop pripojenim na net atd...
            • mozna je to proto, ze kdyz nekdo tu hru hraje a hratelnost je diky ochrane slaba, tak ho nenapadne si to jit koupit, kdyz o tom nevi a pokud ostatnim rikaji sve dojmy z hrani, dela to pro stejne lidi negativni reklamu na hru. Pokud by byl s hrou spokojeny a nebylo by napr. mozne hrat MP a hrac o to ma zajem, tak si hru poridi. Takze mozna proto to EA takhle nedela, protoze nema HC hry pro velice uzke spektrum hracu. A diky tomu si Arma ani moc dalsich hracu neziska a potencioanlni spektrum kupujicich se rozhodne nerozsiri. Takze to nakonec muze byt ke skode vydavatele a vyvojaru, ikdyz je to na prvni pohled dobry napad. Je mi jasne, ze HC hrac si rekne, to je dobre, aspon to nebudou hrat deti zvykle na CoD, ale hrejiveho pocitu HC hracu se nikdo nenaji a zadne penize tim vydavatelum/vyvojarum nepritecou. A potom ta Arma vypada jak vypada, ze ji kazda druha "arkadova" hra typu WoT, BF apod. drti v realite chovani vozidel, fyzice atd.
          • Flashpoint ji měl, pokud vím, také.
  • Bohemia zacnete uz neco delat s tim udesnym enginem!!!!Priznam se, ze jsem hraval uz prvni flashpoint a vyzkousel jsem vsechny dily až po apex..Ale už mi asi nějak došla trpělivost..ten váš engine je udesne pomalej...nejde o fps..prostě je to celý zpomalený, je to frustrující jak pomalu se dokáže někdo pohybovt strašn kostrbaté..vím že v reálné simulaci by asi neobstál quake 3 engine ale sakra proč takovej druhej extrém?proč se to nemůže hejbat jako já nevím třeba cod nebo battlefield..že to není reálná simulace?podle mě se vojáci nepohybujou jako zasekaní pultunoví roboti...Celé je to strašně pomalé..tenhle engine z flashpointu už zakopejte a udělejte uplně jinej!
  • residentevilfans
    Ten launch trailer to je teda humus jak od amateru (hudba obslehnuta jak z crysis) *11*! A davat 45 ecek za bugfest? Ne diky!
    • celoush
      No s tou hudbou si snad děláš srandu.... http://www.youtube.com/watch?v=9n4VdpQfGtQ pokud si tou Crysis nemyslel spíše Cold War Crisis
  • -
  • BF3 MP odmietajú recenzovat ale tuto to nie je problém. ach..

    Viac sa stotožnujem každopádne s recenziou na eurogamer. Je fakt dobrá.
    • Recenze na Eurogameru kde to psala nejaka lopata ktera absolutne zdrbala animace, cimz jasne dokazala ze o animacich vi kulovy? Lopata co neustale srovnavala Armu s BF coz se absolutne srovnavat neda? Nejlepsi bylo kdyz nazval animace v BF3 dokonalejma/fantastickejma nebo kdoví jakejma když drtivá většina tamních animací popírá fyzikální zákony.

      Jako animátor bych si s tim kdo ten článek napsal rád na chvíli sednul, vysvětlil mu proč se mýlí a pak mu kladivem rozmlátil prsty aby už takovou blbost nemohl nikdy napsat
  • V ČR už se ničemu nedivím. Prodávat nedodělané produkty je skvělý business. Od her až k rodinným domkům a lidi platěj jako najatí... Halelúja
    • A já se divím, že tady ještě vůbec jsi;) Mimoto na Steamu je jasně napsaný důvod. A Arma vždy měla kampaň na okraji. A je mnohem lepší dostat nezabugovanou hru, protože ty by jsi byl první, kdo by řval, jak je to zabugované a nehratelné.
      • celoush
        Arma jo, o Flashpointu bych to netvrdil *3*
      • To bude tím, že nejsem po.era jako většina emigrantů. Ona bude strašná zábava pozorovat ty nasrané ksichty, jež nesledují informace z herního businessu a jenom hrajou. Po zakoupení jejich oblíbené krabicové verze jim asi spadne čelist. "Dostat nezabugovanou hru"... toto heslo jsem ve videoherním průmyslu slyšel snad už 100.000x
        Ale jak už jsem zmínil výše. V ČR je naprosto normální platit za nedodělky ve všech business sférách.
        • Veskoslav
          Když to platíš ty a jsi blbý, že kupuješ nedodělky, tak to není problém České republiky ale tvůj;)
          • Milej zlatej trolle a kde jsi přišel na to, že já platím za nedodělky? To ti namluvila ta tvoje hlavička což?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit