Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvík, kvík, nic se těm havloidům nedaří, kvík, kvík

  • starý zpovykaný Jégl měl takovou radost, když se mu narodil malý jéglík, že si s ním radostí popohazoval do vzduchu, nevšiml si ale že mají nízké stropy

  • Tak jsem si přečetl článek je vněm málo pravdy , hnutí ANO na těchto volbách ukázalo , že se usadilo na politické scéně mnoho novinářů psalo  před šesti lety že ANO nemá základnu ve městech a jeto jen marketingový  tah nyní jsou z toho nervozní .Mnoho voličů kteří volili nezávislé jinak podporuje ve velké politice ČSSD nebo Komunisty takže úvaha o úpadku levice je neadekvátní plno nezávislých kandidátu je levicového smýšlení ukazují to jejich výsledky a počínání .Ve volbách do senátu nemělo ANO co stratit jenom může získat to novináři vědí , ale nepublikují .

  • V Praze pracuji, mám tam pronajatý byt a občas tam přespávám, ale nejsem pražák.

    Vůbec mi výsledek komunálních voleb v Praze nejde "pod vousy." Prostě nejde, ale zcela ten výsledek respektuju.

    Je to výsledek demokratických voleb a systému, který umožňuje vládnout i slepencům, jejichž jediným pojivem je nenávist k soupeři. Kavárna slaví a já jim to po letech porážek docela přeju. 

    Zbývá jen doufat, že nebude hůř. Pokud bude líp, je mi jako obyčejnému člověku šumák, jestli to udělá koblihář nebo kdokoliv jiný. 

    Tak milí Piráti od keců do práce, Čižinský (oba) od marketingu k realitě a Pospíšile (s celým slepencem)  z tepla do průvanu života. Těšíme se na Vás. 

  • KIMCID

    nikdo nechce jednat s nikým :D


    https://www.novinky.cz/domaci/485457-cizinsky-nemusim-byt-primatorem-a-jednani-s-ods-nepripada-v-uvahu.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit