Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemluvte takhle o nás !!
  • Tovóryšč Půtin, bůďet v nóvo gódu chljebá?
  • Nejlepčí lykvydátor je náš všemi mylovaný Vůdce nadsoudruch generalisismus Putin! A On jediný zatím umý podójit kozla ale nás vjerné to naučí. Čest!
  • Tato borščojidní měna je dobrá tak na balení papirosek.
  • Stále ještě prodávám ruble - 100 rublů za 1$. Výhodná nabídka pro nacistické kolaboranty z KSČ! P.S. Potřebuji se toho bezcenného svinstva zbavit.
  • Ono když se tu někdo posmívá, měl by spíše myslet jak je troubovitý. Ani u nás za chvíli nebude co rozkrádat.
  • Ano,třeba filckám. *3*
  • " Stalinista zlikviduje poslední zbytky evropské civilizace." měl jsem tu čest vidět v Madridu tuto chátru,pochodovali kolem vlakového nádraží Atocha,ale byl to spolek připomínající partičku dancerů na Czek-Teku, dredy, v hubě jointa a nad hlavou sovětskou vlajku,ta kombinace byla velmi úsměvná,myslím že od nich nehrozí nic vážného.
  • Ty toho asi uživíš!
    Teď se dobře vede parazitům
  • Nejenom gayům!
  • A co o tom píše nacistický plátek Haló noviny?
  • My gayové stalinisty neakceptujeme ,v rusku gayům řežou párky.šmejdi komoušský.
  • jura?
  • pepin?
  • Vazeny pane, ekonomika predesleho systemu fungovala vnitrne jinak.....,penize byly podlozeny jinymi aktivami , nebo zlatem (natisteno na kazde bankovce) a urok sel zpet do systemu a banka byla jedna STATNI...dnes na bankovkach nenajdete nic ( maji hodnotu ho..a) a soukromy sektor (komercni banky) si delaji penize (tedy pardon elektronicky ekvivalent) co mu "sily staci"......Uprime jsem neco podobneho cekal......ekonomicka negramotnost tohoto sveta je velika.
  • Putin je největší fašista na světě!
  • Zajímalo by mě kdo by na ty Stalinisty makal,stačí že u nás musíme živit komouše s cigošema.
  • Koukam, mily fasisto, ze ti zrejme jevy jako amerikanismy v jinych jazycich, haloween, ten unorovej nesmysl, Santa Klaus, vyvoz americke kultury do "zaostalych" zemi, nic nerikaji. Pak mi nezbyva nic jineho, nez te uprimne politovat, protoze jsi jedna z tech ovci s vymytou palici. Ze Stalin mel... v jeho pripade nemel Stalin, ale SSSR melo a Rusko ma velmi mnoho narodu na svem uzemi, ktere na nem ovsem ziji dost dlouho na to, aby kultura jednotlivych oblasti jaksi vychazela s temi ostatnimi. Pokud jsi zastancem nasilne islamizace Evropy, muzu ti jen doporucit, abys svihnul palici o zem smerem k Meeeekce, protoze uz je cas na modlitbu, kozodrbe. *1*
  • dob.tek bolševickej,v každé zemi se tyhle netáhla hlásej k této předpotopní ideologii,stačí se mrknout na příspěvky zde na tiscalli
  • Za to co zde obchází si mohou poděkovat sami. Kdyby nebyl člověk až na posledním místě, tak by nikdo nenadával. A navíc lidé nechtějí válku, do které nás kapitalisti vedou, aby se jim zase obnovili zisky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit