Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tovóryšč Půtin, bůďet v nóvo gódu chljebá?
  • Nejlepčí lykvydátor je náš všemi mylovaný Vůdce nadsoudruch generalisismus Putin! A On jediný zatím umý podójit kozla ale nás vjerné to naučí. Čest!
    • Kde jsi chodil do školy.
      • Já mám VUML a to je nejlepčí škola na svjetě protože ju má aji soudruch Filip a Ramsdorf. Uš víš? Dybys nebýl blbé tak by sis ju udělál taky. Čest!
  • Stále ještě prodávám ruble - 100 rublů za 1$. Výhodná nabídka pro nacistické kolaboranty z KSČ! P.S. Potřebuji se toho bezcenného svinstva zbavit.
    • Tato borščojidní měna je dobrá tak na balení papirosek.
  • Ono když se tu někdo posmívá, měl by spíše myslet jak je troubovitý. Ani u nás za chvíli nebude co rozkrádat.
    • A u vás už všecko soudruzi ukradli, nebo co?
  • " Stalinista zlikviduje poslední zbytky evropské civilizace." měl jsem tu čest vidět v Madridu tuto chátru,pochodovali kolem vlakového nádraží Atocha,ale byl to spolek připomínající partičku dancerů na Czek-Teku, dredy, v hubě jointa a nad hlavou sovětskou vlajku,ta kombinace byla velmi úsměvná,myslím že od nich nehrozí nic vážného.
  • A co o tom píše nacistický plátek Haló noviny?
    • kup si ho *15* *15* *15*
  • My gayové stalinisty neakceptujeme ,v rusku gayům řežou párky.šmejdi komoušský.
    • Nejenom gayům!
  • Putin je největší fašista na světě!
    • Nesouhlas. Ještě větší fašista je Pepin Gitler.
    • pepin?
      • jura?
  • Zajímalo by mě kdo by na ty Stalinisty makal,stačí že u nás musíme živit komouše s cigošema.
    • Ty toho asi uživíš!
      Teď se dobře vede parazitům
      • Ano,třeba filckám. *3*
        • Nemluvte takhle o nás !!
  • dob.tek bolševickej,v každé zemi se tyhle netáhla hlásej k této předpotopní ideologii,stačí se mrknout na příspěvky zde na tiscalli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit