Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou nejste Babišův kámoš, co tady bude prodávat čínské registrační pokladny? *14*
  • ... proč posíláš dementní odkazy, když víš, že na ně kálím jako na tebe, trosko, nechápu :)))
  • A jak si vydělá na zdravotní a sociální pojištění: Jak na střechu nad hlavou a jak na jídlo?
  • Není problém vymyslet "zákon", že cena pokladny se z příjmu neodčítá.
  • http://meteleskublesku.cz/media/24/snd/09.mp3
  • tvou stupiditou...nezajímají mne tvé nesmysly.....a teď zameč..... *15*
  • Vy jste zamestnanec nebo Osvc ? Mala poznamecka, kdyz pokladna bude stat vsecek jeho prijem, tak zadny prijem nema a dan neplati......
  • Ta kasa je v podstatě počítač s tiskárnou napojený on line přes internet, Ve "výběrovém řízení" bez výběru jistě dostane zakázku bez výběru Babišův kámoš a tak to jistě na těch dvacet táců vyjde.
    A když i někdo jen tak přivydělává a vystaví dvacet faktur ročně tak mu to akorát dá na tu kasu. A daně zaplatí už ze svého.

    Ono je potřeba ždímat lidi, aby bylo na platy soudců, posranců, sedátorů a zbytečných úředníků.
  • Muzu se zeptat, kde jste dosli na tech 20 tis. ?
  • Zase byrokracie a bič hlavně na ty malé živnostníky. takže každý švec si bude muset koupit kasu za dvacet táců a napojit se na finanční úřad. Tam ale budou muset přijmout další úředníky, aby toho ševce kontrolovali. Holt StBák Babiš udělá z celé země jeden velký podnik, který bude sám řídit.
  • ... jeden primitiv marně čeká a čeká a čeká a čeká, že na něj budu reagovat :)))
  • ... tak dělej starostu ty přechytralej, nědělej z lidí velší voly, než jsi ty sám, blbe :)))
  • A mohu se zeptat koho tedy volite ? Myslite, ze ti az tam budou tech 100 tis. mit nebudou ?
  • Není pila, jako pila...jsou i takové malé, kde ty výdělky nejsou vysoké, to prostředí znám velice dobře...opravdu..pila je rodinná ....v mém kraji vám nikdo z malých podnikatelů (opraváři aut, instalatéři, elektrikáři, apod.) žádnou stvrzenku (automaticky) nedá a naprostá většina si slušně vydělá. Já jim to přeju, ale...podvádí. Podvádí nás všechny a tu bandu "tam nahoře", která podvádí nás všechny ve velkým a oproti těm řemeslníkům jsou na dvě věci. Složitá situace. Střípek ze zpráv..Krnáčová má plat 100 tisíc měsíčně a odměnu dostala ve výši 500 tisíc. Za co?! Ti řemeslníci jsou 100 krát užitečnější, než taková ...a že jich máme....placených z našich daní. Proč takovou svoloč volíte, lidičky?! Já si vybírám a na špek, nebo na koblihu neskáču....
  • předveď jak to umíš.....
  • Pepku
  • Take jsem zvedavi co to bude stat, ale zase verim, ze to pomuze pri vedeni ucetnictvi....mozna.
    Opravdu si myslim, ze to nebude takove drama.
  • ... a proč je nebudeš dodávat ty, ty chytráku?
  • Tak dramaticky bych to nevidel. 90% bude prehnane.
    Ten vas znami co dre za 15 tis. , vite oni se nekteri vydelkami nechlubi, mozna splaci pilu a za par roku bude milionar, nebo cpe detem, nebo je to naky divny. Holt kazdy to ma ve svojich rukou.
  • ... svět se neřídí tím, kdo jaké má náhodou zrovna známé, dědku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit