Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když to promyslíme tak zavřeme stolárny, holičství a půjdeme k soudruhovi Babišovi pro sociálku a budeme doufat že vylosuje naše číslo ten debilĺ bolševickej
  • nabili..to je sranda
  • jen nevíme proč nemá už dávno kasu Kalousek, Babiš, Klaus a o Havlovi nemluvím
  • tak od češtináře to sedíííí
  • další závostivej hňup
  • Říkala jsem vám nevolte agenty StB. Nedáte na mě tak nyní budete platit. *15* *15*
  • Na takovou evidenci s napojením na finanční úřad musí být pokladna přeci jen o něco složitější, nemyslíte? *14*
  • začít by se mohlo třeba u ministra *14*
  • Nejlevnější pokladna pro malou fa začíná na cca 2700kč bez DPH na ALZA tak co tu brečíte.Prostě už nebudete šulit. *3*
  • Doufám,že to bude platit pro všechny taky obchodníky.A docela by se hodily dodáky doklad jak zboží nabili.Z tvého přispěvku přimo čiší Tvá inteligence.Dík.
  • Doufám,že to bude platit pro všechny taky obchodníky.A docela by se hodily dodáky doklad jak zboží nabili.
  • zameč....méééé....
  • ... musíš mít krásný život s myšlením z doby ledové, blbe :)))
  • No jo, alebude všechno příjem Babišlandu. Oni se však nějak daní zbaví.
  • Pepku.....vyskoč.....
  • Osvc nebo zamestnanec ?
  • ... budu si dělat, co chci, primitivní nudle :)))
  • ... chápu, že se mi chceš vyrovnat, ale kde nic není, ani znalost Watsona nepomůže, blbe :)))
  • jako de...il, bude s tebou jednat jako s de..ilem.....jak prosté milý Watsone.....a teď mne neotravuj svými stupidními zvratky a zameč.... *15*
  • Zbytecne malujete certa na zed. Je to ve spousta zemich Evropy. Kupoval jste si nekdy v Chorvatsku zmrzlinu ? Nebo v Italii ? Normalne vam daji uctenku. Bezna vec. Nic katastrofickeho....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit