Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas. Také jsem požádal, aby ta banda sprosťáků a snášečů vulgarit tedy navrhla, kdo by měl být těmi anděly neposkvrněnými. 

    Docela by mě zajímalo koho ti zemanofobové, rusofobové a čínofobové navrhnou. Prostě jen ze zájmu, třeba jen proto aby mělo smysl se nad jejich návrhy zamyslet před příštími volbami. 

    Také nemusím být štěstím ze sebe z osob pánů Zemana a Babiše, ale pokud není reálná alternativa, tak se můžou uřvat k smrti. 

  • Nechápu to věčné uražené fňukání že byl zvolen Zeman. Tak ukňouránci měli nabídnout někoho lepšího a byl by zvolen ten jejich favorit. Jenže on nikdo lepší holt nebyl na skladě, co? No ze dna žumpy se toho moc vybagrovat nedá....🙂 

  • je to docela pravda. Chodí sem cca 12-15 osob max. někteří fikaně vytváří virtuální nicky a píšou hned 3 až 4x. Hádají se potom sami se sebou.😛

    Především osoby postižené až paranoidní nenávistí ke všemu nekavárenskému. Ti se tedy umí vyznamenat především v urážkách, nadávkách a jiných hnusotách. 

    Patrně nějak trpí.

  • Prostituta nehledejte v redakci Tiscali, placený  ruský prostitut s čínskými závazky sedí na Hradě v Praze.
  • Mytslim, ze na same dno klesl Zeman se svym vanocnim poselstvim ve kterem Vanoce nezminil, jen 25 minut kecal sve ohrane pindy...

  • vanhorne

    "souhlas, i mě odcvakávají"

    Mozna v Bohnicich te odcvakli, tady ale uz cvakas pres hodinu, tak jak je to s tim odcvakavanim? Bezzube cvakani v redakci pravdepodobne neslysi. Namontuj si do huby protezy at je to cvakani slyset za sedmero horama, potom to snad nekdo uslysi a odcvakne te. Stejne tak ten hospodsky Palivec nad tebou cvaka, cvaka a nic se nedeje. Nekde se vam tam soudruzi, vloudila chybicka.

  • Jendo nejsi trochu mimo

  • KIMCID

    Ano dalo se čekat že kolem vánoc prostitut Jégl klesne na samé dno a ono se to stalo.Jak jsem naštěstí už několikrát psal na Tiscali chodí tak málo lidí, že nikoho nezajímá.

  • Aťžije D🤮rahoslav(Drahoš)

  • A ty si snad myslis, ze odposlouchavaji jen Americani...

    Odposlouchavaji vsichni - i my...


  • Zeman tvori nova slova - tomu propada, to je jeho modni vystrelek...

    A jeste si mysli, jak je vtipny...

    A ten jeho mluvci poskok uz rika jeho novotvary v kazde vete...

  • to je pseudonym drahoše?😛 - vypadá to tak

  • souhlas, i mě odcvakávají, vždy za jégla

  • Pořád desetkrát lepší než americký špión. To by byla teprve hrozba!

  • pavel.zajda.7
    Absurdistán v Česku 2018. Vrchní ruský a čínský špión je zároveň prezidentem ČR. Největší bezpečnostní hrozba pro ČR je Zeman.
  • BIS by měla urychleně prověřit celou Zemanovu rodinu , jejich účty atd, není možné, že by mu z Ruska nebo Číny nechodily peníze přes např.Kajmany!!! Tak se přece nechová prezident suverénního státu! Do kterého anusu se bude Zeman ještě vlamovat??? Fujtaybl.
  • Zrzavýmu Veškrnovi se to povedlo, včas zaklepal bačkorama.

  • Všechny ovšem bezkonkurenčně trumfl opilý zdegenerovaný pozvracený zrzavý ráčkující humanitární bombardér Veškrna. A jak byl panečku na Západě ctěnej a váženej. Priority západních demokracií jsou evidentní.

    On to byl velkej hrdina, když však dostal rýmu, tak se rozbrečel.

  • Souhlas, a přesně to je kámen úrazu. Amíci pomalu ale jistě ztrácejí půdu pod nohama a proto oni a jejich otroci tak strašně vyvádí. Kobyla, která chcípá, nejvíc kope.


    Ať žije Avangard. Amíci jsou nahraný.

  • Místo planých řečí, pokuste se pane jmenovat osoby, které by podle Vašeho názoru měly zastávat tyto funkce. Můžete se o to pokusit?

    Nebo by jste byl sprostý prostě na kohokoliv? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit