Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve svobodné zemi je volba kandidáta prokazatelně placeného a vázaného nepřátelskou velmoci, neplatná. Způsobem volby Miloše Zemana jsme spadli pod úroveň banánových republik, typu chávezova Venezuela apod.

    • Ale pejsánku, nedělejte ze sebe ještě většího kašpara, než ve skutečnosti jste. Svobodné volby jsou prostě svobodné volby. 

    • Ve Venezuele je krásně. Tam vědí, jak zatočit se šmejdama.

      • Akorát nemají co žrát a prchají z kdysi bohaté země, kam se jen dá. 

        O svobodě a svobodných volbách ty nemůžeš nic vědět, protože na svobodné rozhodování nemáš dostatek mozkové kapacity, jako ostatně většina bolševických, neboli fašistických dutohlávek...

  • Tak to bychom měli...

    Teď ještě novoroční poselství z Teplic...

     A bude zase rok klid!

  • Svého času označil pan Zeman novináře za špínu a hnůj. No vida, nemýlil se.

    • vanhorne

      "No vida, nemýlil se."

      Jen heretic by tvrdil opak. Clovek se muze stat neomylnym, tak uci Zarathustra. Lidsky zivot jako kazdy jiny se sklada ze tri fazi neboli stupnu dokonalosti. Prvni stupen je zrozeni, druhy je rust, ten treti  na jehoz konci se vyvolenym otevira branka k neomylnosti je, zrani. Priroda  sama vybere komu umozni dosahnout neomylnosti tim, ze ho vyzdvihne na zvlastni stupen, to je senility na kterem dosahne  neomylnosti. 

  • Komentář má být odborný, je nezbytná specializace na konkrétní obor. Politický komentář se specializuje na politické záležitosti, jeho autor musí být v této oblasti erudovaný.

  • josef.chmela

    Vy pomatení rusofobové, čínofobové, zemenofobové a babišofobové polibte nám pr.... Mám radost, že vaše uřvaná sprostá a uječená menšina nemůže nic dělat proti našemu prezidentovi a premiérovi. Mám radost z toho, jak se užíráte vztekem a jak se vám zbytek národa směje a opovrhuje vámi. Opravdu mám z toho radost, že konečně tady vládne kompetentní premiér a rozumný a vzdělaný prezident a ne celosvětově známý kulisák bez vzdělání. Vy spodino společnosti, zalezte ještě hlouběji do teroristické USA řiti a už tu přestaňte otravovat slušné a pracovité lidi.

    • Menšina????? - a nemůže nic dělat???? - aby jsi již velmi velmi brzy nezjistil jak hluboce jsi se mýlil zeMANo pšouku.

      Drtivá většina národa začíná mít těch dvou zrůd plné zuby.

      Áááno tentokrát již to nebude s tragicky omylným heslem - nejsme jako oni - neb se národ přesvědčil že komoušský dobytek je nenapravitelný a i když mu byly prominuty zločiny minulosti už se zase sápe po moci.

      • dzixy
        Nevím kde bereš údaje o tom, že se již národu přejedlo Zemana a Babiše. I když různé průzkumy veřejného mínění lze brát s jistou rezervou, přece jenom celoroční průzkumy ukazují, že se mýlíš a že se Zemanem i Babišem to není až tak zle. Tvoji vyvolenci jsou na tom mnohem hůř a nikdo z Tvé opozice nepíše takové hoaxy jako Ty.
    • vanhorne

      "tady vládne kompetentní premiér a rozumný a vzdělaný prezident"

      Ten vtip se objevil na Silvestrovske estrade r. 1970. Zakladna NORAD, Falconbridge, NorOnt. Sledovali jsme tu estradu pres druzici. Ty tady oprasujes hodne fousate vtipy.


    • Ulevil sis...?

      Patrne nemuzes rozdychat, ze tvoji oblibeni STBaci jsou pod palbou opravnene kritiky...

      • josef.chmela

        Kritizovat a bořit umí každý blbec. A těm vašim blábolům říkáte oprávněná kritika jen vy. Ostatní tomu říkají výkřiky do tmy a štěkot neschopných vypelichaných psů. Jste k smíchu, cha, cháááá.

  • Nechápu to věčné uražené fňukání že byl zvolen Zeman. Tak ukňouránci měli nabídnout někoho lepšího a byl by zvolen ten jejich favorit. Jenže on nikdo lepší holt nebyl na skladě, co? No ze dna žumpy se toho moc vybagrovat nedá....🙂 

    • vanhorne

      "No ze dna žumpy se toho moc vybagrovat nedá."

      Ale vam se ta nemoznost podarila, vybagrovali jste Zemana.

      • Ale po tom vám je kulové. To je naše soukromá věc.  Neměli byste se starat v první řadě u sebe doma o své vlastní problémy? To je tak ošklivý zlozvyk strkat nos do záležitostí cizích zemí. Radíme vám snad my co u sebe máte jak dělat? Měli byste se nad sebou vážně zamyslet....😉

        • vanhorne

          "Ale po tom vám je kulové."

          To mi opravdu je, nevedel jsem ale, ze komentarem jsem se dopustil nepratelskeho actu vuci Zemanovu kralovsti.

    • Souhlas. Také jsem požádal, aby ta banda sprosťáků a snášečů vulgarit tedy navrhla, kdo by měl být těmi anděly neposkvrněnými. 

      Docela by mě zajímalo koho ti zemanofobové, rusofobové a čínofobové navrhnou. Prostě jen ze zájmu, třeba jen proto aby mělo smysl se nad jejich návrhy zamyslet před příštími volbami. 

      Také nemusím být štěstím ze sebe z osob pánů Zemana a Babiše, ale pokud není reálná alternativa, tak se můžou uřvat k smrti. 

  • KIMCID

    Ano dalo se čekat že kolem vánoc prostitut Jégl klesne na samé dno a ono se to stalo.Jak jsem naštěstí už několikrát psal na Tiscali chodí tak málo lidí, že nikoho nezajímá.

    • je to docela pravda. Chodí sem cca 12-15 osob max. někteří fikaně vytváří virtuální nicky a píšou hned 3 až 4x. Hádají se potom sami se sebou.😛

      Především osoby postižené až paranoidní nenávistí ke všemu nekavárenskému. Ti se tedy umí vyznamenat především v urážkách, nadávkách a jiných hnusotách. 

      Patrně nějak trpí.

      • vanhorne

        "Především osoby postižené až paranoidní nenávistí ke všemu nekavárenskému

        josef.chmela & spol jsou kavarensti?

        • Myslím, že pan Josef Chmela k takovým nepatří. Když se podíváte na komentáře, tak takové snadno identifikujete. Někdy souslednost reakcí na tomto serveru mate. 

    • Prostituta nehledejte v redakci Tiscali, placený  ruský prostitut s čínskými závazky sedí na Hradě v Praze.
    • Mytslim, ze na same dno klesl Zeman se svym vanocnim poselstvim ve kterem Vanoce nezminil, jen 25 minut kecal sve ohrane pindy...

  • pavel.zajda.7
    Absurdistán v Česku 2018. Vrchní ruský a čínský špión je zároveň prezidentem ČR. Největší bezpečnostní hrozba pro ČR je Zeman.
    • Pořád desetkrát lepší než americký špión. To by byla teprve hrozba!

  • BIS by měla urychleně prověřit celou Zemanovu rodinu , jejich účty atd, není možné, že by mu z Ruska nebo Číny nechodily peníze přes např.Kajmany!!! Tak se přece nechová prezident suverénního státu! Do kterého anusu se bude Zeman ještě vlamovat??? Fujtaybl.
  • Pražskokavárenský politruk a soudruh Jégl je pravé a nefalšované prrrase podle všech přírodních zákonů a pravidel. Teď budu na takovej dobrej tejden zakázanej jak za komunistů. 

    "Ať žije volná myšlénka!"

                                             hospodský Palivec

    • souhlas, i mě odcvakávají, vždy za jégla

      • vanhorne

        "souhlas, i mě odcvakávají"

        Mozna v Bohnicich te odcvakli, tady ale uz cvakas pres hodinu, tak jak je to s tim odcvakavanim? Bezzube cvakani v redakci pravdepodobne neslysi. Namontuj si do huby protezy at je to cvakani slyset za sedmero horama, potom to snad nekdo uslysi a odcvakne te. Stejne tak ten hospodsky Palivec nad tebou cvaka, cvaka a nic se nedeje. Nekde se vam tam soudruzi, vloudila chybicka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit