Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkouška. Zkouška, jestli mne již odblokli *1* ?
    • Jééé odblokli, ti jsou hodní....hurá. Tak teď se musím chovat podle nových pravidel tiscali, tj.:
      "Svoboda ale není ekvivalentem anarchie. Abychom předešli zbytečným nedorozuměním, DOPORUČUJEME vám si tato PRAVIDLA a doporučení přečíst a ŘÍDIT SE JIMI. V případě jejich porušení může být váš příspěvek smazán a vám může být dočasně zakázán přístup do diskuse. Ještě před tím, než se zapojíte do diskuse, přečtěte si pořádně článek nebo příspěvek, na který reagujete. Zamyslete se nad jeho kontextem a snažte se pochopit názor pisatele. Ještě než svůj příspěvek odešlete, zamyslete se nad tím, zda přináší do diskuse něco nového.Nepřijatelná je především propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům nebo redaktorům našich webů rovněž NEMŮŽEME TOLEROVAT. *3* Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. I přes anonymitu našich diskusí je také zakázáno vydávat se za někoho jiného. *1* *1* *1* Snažte se srozumitelně a rozumně vysvětlit svůj názor a respektovat fakt, že ostatní si mohou myslet něco jiného. Tak proto je tu tak málo příspěvků, každej jen jeden nick. *2* *2* *2* "
      Na dodržování pravidel slušné debaty bude nově dohlížet "specializovaný tým administrátorů" *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • a ten SPECIALIZOVANEJ TÝM studoval kde v jůessej,nebo jiný fašistický zemi,komedianti
        • No, vypadá to na rusko, úrovní.
      • Redakce Tiscali je opravdu skvělá pane. Přesně za toto, že jsem zde. jejich "instrukce" napsal a dovolil si doufat že se jimi bude řídit i samotná redakce a její tým upravovatelů názorů lidí, blokli i mne. Přiznávám, že jsem to trochu okomentoval a ukázal na případy zjevné manipulace z jejich strany.
        Jinak je to tu zábavné, jak jde jejich "zpravodajství" do kopru. Ale s čím si začali, na to taky dojedou. Jejich majitelé a sponzoři když si vyhodnotí pokles návštěvnosti, tak moc rádi nebudou a budou hledat viníky. Jinak tímto "specializovaný tým administrátorů" srdečně zdravím a těším se na jejich další úspěchy. *1* *1* *1*
  • Tak jsem americkým rozborem ruských strategických sil zjevně vyděsil jak rusofoby tak rusofily.. *1* *1* *1* *1* *1* *1* Přečtěte si ten článek celý na EU portálu, zjistíte, proč mají USmani stažené zadky.. *1* *1* *1*
  • Všechen pracující lid a inteligence obrací toužebně svůj zrak k velkému Rusku - příteli nejvěrnějšímu, který nás osvobodil od fašistů a nacistů doufajíce, že nás opět zachrání.
    Dnes opět tato fašistická pátá kolona z EU vedená fašistickou a imperialistickou USA chtějí znova naše slovanské bratrské národy zotročit a vyrabovat. Lidé bděte !!!
  • Simona ze Španěl kliká s opičákemTondou svých 5 mínusáků. Momentálně si říká Alenka.

    Ten polský žvanil je chytrý jako pakůň. *1* *1* *1*
  • Když to teda říká polský spisovatel, tak je to určitě národopsychologická studie.
    • On je to hlavně novinář. A tak hlásá přeci pravdu. Patrně je to tzv "pravdoláskař" *3*
    • Raději nemluví o histori jak si nás s Německem, Maďarskem a polskem dělili. A také nemluví o tendenci beckovského Polska k FAŠIZMU a už ne o idei poláků o velkém Polsku od Uralu po Berlín? Co je to za historika a ještě více je vlastizrádné počínání našeho moderátora.
      • Vynikající příspěvek, bohužel, tematicky jaksi mimo diskuzi. Já bych s tím šel na mezinárodní sjezd profesorů dějepisu.
        • To je vážený třeba chápat souvislosti, protože poláci jsou geneticky mínusoví, tedy něco jako američani, taková směska s IQ pod 100 a co polák "vymyslí" tak to buď opsal, nebo je to nesmysl.
  • Kyjevčané házeli hnůj na ambasádu USA -http://www.hlavnespravy.sk/kyjevcania-hadzali-na-velvyslanectvo-usa-hnoj/592048
  • Já si představuji Poláky jako nacionalisty, kteří kdybychom nebyli společně v EU nejraději kus našeho území ukradli. Stejný jsou Maďaři, ale Více se to týká Slovenska. A Němci jsou také dobytek, kteří by chtěli zpátky tzv. Sudety. Jenom společenství v EU nás před tímto dobytkem chrání, ale to neznamená, že s námi tak nejednají.
    Jenom Rusko nemá žádné požadavky. Ať žije internacionála a slovanské národy.
    • dzixy
      Peppone, už vidím, jak na rtech s internacionálou "širokorozchodnou" táhneš kufry na dovolenou do Ruska. Moc Ti to přeji. *1* *1*
      • A mají v Rusku taky rum? *1*
        • Jim stačí "samohonka".
  • Jistě jste si všimli, že můj sofistikovaný klikací systém upgradeoval na hodnou "8". Já vám ukážu, bando! *16*
    • Strašně by mne zajímalo, kdo se ze těmi 6 mínusáky skrývá? Tipuji, jen jeden autor. Mýlím li se, co komu brání zde na můj dotaz odpovědět? *1* *1* *1*
  • Na této jediné straně se jeden stejný autor "příspěvků" vyjadřuje tak, že nabádá k pověšení ruského prezidenta Putina, mě oslovuje prase a cenzor nic?! O víkendu se nepracuje na tiscali v "cenzurním oddělení"?

    Anebo ten dotyčný, používajíc tento slovník, s tiscali spolupracuje... v redakci? Jen se ptám...když tiscali "mlčí a nejedná". *16* *16* *16*

    Takže zde každý může používat jakoukoliv rétoriku, urážku prezidentů, oponenty častovat vulgárními výrazy a vše je OK..? Jen abych to věděl, jak se věci mají. *16* *16* *16*
  • Ruská vojska jsou uprostřed rozsáhlého modernizačního programu a v současnosti vyvíjí určité neuvěřitelně působivé útočné i obranné zbraně příští generace, které jsou konstruovány, aby jich bylo použito v budoucí válce se Spojenými státy. Klíčem k vítězství ve III. světové válce bude udeřit tvrdě a udeřit rychle, čemuž Rusové rozumí. US vojska mezi tím úplně přeřadila z „Myšlení Studené války“ a jsou teď naprosto pohlcena zaměřením na boje v malých regionálních válkách na Středním východě a jinde. V důsledku toho utrpěly US strategické síly.
    Michael Snyder
    End Of The American Dream
    March 31, 2015
    • Uff je mi zle!!! Ano US vojska mezi tím přeladila, ale na bandu zlatokopů.(Mají na to nějakej divnej slang. Říkají tomu "v zájmu demokracie") A jak už znají a to ze své historie, tak se zlatem jde ruku v ruce i krev a smrt!! No co, jim je to jedno. "Zlato" to je to hlavní. *16*
    • Jsi mimo mísu, tedy, téma, rusofobe Simono!
      Nakrmil jsi Tondu banány? Ať se nevzteká a nekliká ze tebe ty mínusy!

      Co náš pan prezident dělá, dobře dělá. *1* *1* *1*
      • Víš kamaráde, mimo mísu je momentálně celý svět, dráždíme kobru bosou nohou a jak na to někdo upozorní, je rusofil... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit