Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    ať vyhrál ko vyhrál největšími vitěži jsou obyvatelé této země neb dokázali že k volbě jim stačí jejich úsudek nikoli spojka z parlamentu .....
    • henrys
      Děkuji, konečně někdo, kdo nemá potřebu urážet voliče ať už jedné nebo druhé strany.
      To mi tu scházelo a ač jsem se to snažil vcelku mírně vysvětlovat, ani mne ta jedovatost a žluč nenechala chladným a použil jsem občas zbraně agresorů! Tím se neomlouvám, jen zdůvodňuji, proč jsem psal, jak jsem psal.
      Jsme jen lidi, každý máme chyby.
      Přeji krásný den - vlastně zbytek noci.
  • ... budou nové volby až mě někdo zarazí do prdelle mrkev :)))
    • 00
    • bezregistrace
      hele nech si svoje erotické sny na doma nikoho tu nezajímají
      • 00
      • ... helé jdi do prdelle havlomile a příznivče Dra-hošíka :)))
        • 00
  • Gratulace vítězi čest poraženému. *11*
  • 00
    • bezregistrace
      .....no a ty už u nich nebudeš....protože ešče chvilku a nestaneš z nočníku ...
      • 00
  • Zeman vyhrál a havloidní prasata začnou chcípat..ha..ha..
    • 00
      • ... já mám rád z prakundy smrad a vybělený řitní otvor :)))
        • 00
  • zlo přichází z Prahy !!!!!!!!!!!!!!!!!
    • 00
    • zlo přichází z prolhanců alá Kreml,tedy nejenom Kreml.
      • 00
      • ano ani nevíš kde to je
        • jj stačilo pár pracovních cest do vysněného velkého vzoru, ale to vy tupci aeronetu nemůžete pochopit a to proti normálním lidem z bývalého SSSR nic nemam, ale je třeba vidět jak tam funguje státní aparát ke kterému ten ožrala z hradu tak vzhlíží.
    • jo drahošovci
  • Zeman zvítězil, ale příroda je mocná čarodějka................................
    • *1* oh to je tak kruté *1*
    • Ale jistě ale o tom my nerozodujeme
  • Obcan.Havel
    Havloidní dobytek:
    http://www.info.cz/volby/prezidentske-volby-2018/cekaji-nas-volby-znovu-rozdavani-listku-s-fischerem-je-muze-v-krajnim-pripade-zneplatnit-23085.html
  • Tak pozerám, že tá ruská swiňa, ožran Zeman u vás asi zvíťazila... Česi,Česi, kde ste dali rozum? Zase chcete byť pre srandu v Europe??? chacha I keď to nie k smiechu.
    • 0
    • Bohužel zvítězila prolhaná komunistická držka ,ale co svět se bude točit dál a stejně se nedožije konce období .Bohužel nám nadělí tu estábáckou swini co ho i na Slovensku vyhnali do premiérského křesla.Man prezident ,Bureš premiér pak se nesmíme divit že z nás mají bžundu.
      • V to případě to vypadá na pěkný státní pohřeb - a dva dni volna ... *3*
        Imigrant (niesom Bureš) ze Slovenska to tady nepochybně zásadně "vylepší", ale pro koho konkrétně ?
        Tzv. osmičková historie se (bohužel !) stále opakuje - protože ten český hloupý Honza je pořád nepoučitelný.
        • To je ale "fofr", tak jen přitlač, primitive. Ale pozor, aby ses u toho současně nepodělal !
      • 0
      • běž plakat do kouta ubožáku.chtěl bys jak říkáš slušnost a sám urážíš.
        • Plakat nebudu a" slušnost" provází tu bolševickou swinu už od dob bamberskýho kufříku a zubka čeká .Ten neni zdravej, se dobře podívej jak pohub ,nu co ještě něco drobet zpussí a stejně pude a to bude foukat vítr až si ho budou brát příznivci spo. *1* *1* *1*
          • jj jak říkám havloidi by rádi kázali vodu ale pijou víno
            • kdo nevolí ožrana tak je havloid? ,divný uvažování,jestlipa víš že Havla volil i ten ožrala z hradu ,ty pako .No pravda vybrat si mezi Veškrnou a komunistou bylo poměrně snadný.
    • Natlač si do kouta barana a neotravuj!
    • Jsem rád že taková slovenská zadel má přehled o dění ve světě . Jen rozum to nepobralo a neumí je dobře vyhodnotit
    • Víte co strčte si ty diskuze do pr...le. Celé Tiscali je prohnilé až do morku. To mi chcete říct , že to co čtu v této pitomé diskuzi je k tématu. Tak a teď banujte frajeři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit