Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BYE, zase za rok, už sem vůbec nechodím, pa Simča!
  • Žádný strom neroste do nebe. A tenhle má pořádně uhnilé kořeny. Brzy budou nové volby.
    • Mokrý sen sluníčkáře
  • Každý dobrý hák novináři s mlíkem na hradě je zcela relevantní vůči 5ti letému honu a dehonestaci pána Zemana,toť můj vzkaz pro sdružení žump odkudkoliv.
  • NEMOUDRÉ OD DRAHOŠE BYLO, ŽE UKAZOVAL PO SVÉM BOKU pány:
    Horáčka, Kalouska, atd.
    Říká se: Řekni mi, s kým kamarádíš a já Ti řeknu jaký jsi!!!!
    Myslet si, že politika je klid, tak v politice nemá co pohledávat.
    Sami politici v Poslanecké sněmovně ukazují, že hulváti, křiklouni, demagogové mají místo u řečnického pultíku p ř e d p l a c e n é
    Zatím, kdo je v klidu, je občan, ale jak dlouho, bude na to ochoten přispívat ?????
  • jak se tady ten, jakože "antikomunista" vzteká, jak macecha od Sněhurky. Jejda ten by rád rozhodoval radil a měl hlavní slovo.A zejména nosil na ramenou nějakého Drahoše. Tak veselí skončilo hlupáku, obuj holinky, nasaď radiovku a sedni za traktor. Jak s ním jezdíte po Praze a máte tam vylepené obrázky nějakého bývalého akademika.
  • Česká Reservace zase zapadla hlouběji do hnoje. Nečekejme, že by nás svět bral vážně.
    • My ti na Svět sejeme! To je naše zem,my tady žijeme. Tak táhni do světa a ukaž zda se tam uzivis! Hloupej Honzíku a Vem sebou komedianty.
    • https://video.aktualne.cz/dvtv/jsme-zemi-dvojiho-lidu-lide-z-velkomest-by-ten-vysledek-meli/r~b80bb8e0039711e894dbac1f6b220ee8/
      • Tato politická mrtvola nikoho nezajímá.
  • bezregistrace
    No pokud někdo hraje člověče nezlob se tak jistě poté co nedá všechny tajtrlíky do ovčince první nejde a nerozbije vítězi hlavu ... no volba prezidenta vyhrál kdo vyhrál, avšak volič udělal první krok k to že si snad uvedomí že není jen k tomu aby jednou za určitý čas šel někoho posadit kde pak zas nějaký čas dělá z voliče .... Ono by to chtělo dobrousit tak že poud je někdo někam posazen muže být i vysazen a to okamžitě pokud nedělá to co slíbil
  • Pan Drahoš měl na víc .Bohužel si pod sebou uřízl větev poslední větou v diskusi na čt..
    Gratulujeme panu prezidentu za obhájení.No a snad příště nová tvář a nová doba.
  • Jak tady blbec z redakce Tiscali s tisíci nicky agituje. Dostal si na prdell a ani Bakalovy dotace ti nepomohly..hi...hi...jsi už jenom k smíchu blbče zaprděnej, američko sajmonová..hi..hi..
  • Ja jsem vám to říkal,Jegl Drahose nezachrání.Gratuluji p.Zemanovi!
    • Gratuluješ Zemanovi, můžeš napsat co se změní k lepšímu? Psát pouze prázdné fráze, které nic neříkají je hloupé. Bude levnější tabák a co dál?
      • antikomunisto i když byl Gottwald dobytek tak i když se vrátil z hradu pořád oslovoval pana Beneše prezidentem.
        Pokud chceš od někoho slušnost musíš jí sám dávat.
        • Já jsem si nevšiml, že by Gottwald někam kandidoval a mne říkáš o slušnosti? Ten váš Zeman je samá slušnost a to ti nevadí? Pokud Váš Zeman hovoří o národu blbců a otrapů no to se máš čím chlubit, ale se slušností musíš začít u sebe.
          • se slušností musíš začít u sebe to na tebe sedí
            • ano a ty neudržíš myšlenku. já se o volbě prezidenta nehádám, ani nevím proč bych ti měl zdůvodňovat že jsem ho volil.já píšu jen o tom že pokud chceš od někoho slušnost, musíš jí sám dát.což ty neumíš.
            • Největší neštěstí je srážka s blbcem ani se nedivím, že nemáš argumentaci na to co jsem z hora uvedl. Nejsi schopen napsat jediný argument proč volit Zemana. Jsi chudák duchem na kterého nemá cenu více reagovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit