Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zde další volba v budoucnosti, Ovar natáhne brka a co pak?
    • Nastoupí Babiš nebo Merkelová,ale já raději toho mladého Rakušana.
    • henrys
      Buď klidný. možná máme na Hradě kousek hovězího (jak ty píšeš - Ovar), ale celý kus vykleštěného hovězího tam nechce nikdo, takže Tebe se případná budoucí volba skutečně netýká! *2*
  • Netvrdím, že v Praze jsou jenom podrazáci ale ať si uvědomí kdo tu Prahu živí !!!!!!!!!!
    Jinak Praha byla cizácká už za husitů !!!!! Přitom třeba na Národní divadlo se sbíralo hlavně
    na venkově a i lidi kteří nikdy v tom Národním divadle nikdy nebyli !!! Ale i za protektorátu
    když bylo povstání tak lidé s venkova jeli Praze pomoct !!! Nebo když američané rozbombardovali Prahu tak zase venkov pomohl !!! Nebo si někdo myslí, že by Praha se sama uživila ?!?!
    • Už dnes večer, ta ožralá zrůda, málem vypustila duši.
    • pane bože................
    • Kdyby nebyla Praha, měli bychom 0% turistů a byli na huntě, tak jako za komančů. Vy si snad myslíte, že mládež z EU sem jezdí pro krásy Českého ráje?
      • Ta sem jezdí zapálit Prahu a ožrat si držku,protože doma to má zakázané.Ale smetiště Evropy to ještě nějaký čas vydrží,než vezme lid ČR vládu do rukou.
      • henrys
        Na huntě by byla Praha, ne celá republika!
    • topole, ty pocházíš z jihomoravského venkova, že? Bylo by dobré trochu se seznámit s historií Zemí Koruny České.
    • To se velice mýlíš. Já jsem Pražák a volil jsem Zemana a se mnou desetisíce dalších Pražáků. Ti co ho nevolili jsou po většinou náplava z řad studentíků, politiku a hlavně pražská kavárna čili páni umělci a kumštýři jak si říkají. Tak prosím nedávejte Pražáky do jednoho pytle s těmito hňupy.
      • henrys
        Souhlasím, že SKUTEČNÍ Pražáci nejsou ten problém, ale je to ta náplava, která se tam nacpala pro prachy a která, žel, činí většinu obyvatel našeho hl. města!
      • henrys
        Nejsem a nikdy jsem nebyl nepříčetný příznivec p. Zemana, vadilo mi na něm hodně, ale volil jsem ho a jsem rád, že vyhrál. Protože druhá volba nebyla koho zvolit, tam znělo zadání kohokoliv, jen ne Zemana - a to je pro volbu prezidenta hodně málo! Rozhodně jsem nechtěl na hradě loutku, která se ohne před západem a nastaví jim svůj anální otvor, což by pan Drahoš dělal tolikrát, kolikrát by bylo třeba, jen aby ho SSA a EU (podle jednoho zdejšího trolla budoucí SSE) chválili!
        Ostatně předvolební protizemanovská kampaň se ve všech médiích rozjela už po jeho prvním zvolení a trvala až do dnešních voleb. Samozřejmě neskončila, opět se pokračuje, nejnověji tzv. novináři vyprovokovali incident ve štábu prezidenta Zemana, aby opět mohli pokračovat v útocích na něho!
        Média očerňují jeho voliče, ale konfrontační tón začali uplatňovat jeho odpůrci, kteří každého, kdo přemýšlí hlavou (a ne druhým koncem) nazývají lopatou, primitivem atp.
        Tuto řevnivost a nenávist vyvolala média a novinářští prostituti jako je Pehe, Mitrofanov, Jégl a další podobní. Ty televizní prostituty neznám, už roky nesleduji žádnou TV, ale juknu na internet a SSA anální alpinisti už postují odkazy na záznamy diskuzí, reportáží atd. z našich médiíí! A velice často jsou to ta veřejněnesvéprávná média, která jsou placena všemi (nebo aspoň většinou) občany této země a která by měla být nestranná, což , jaké překvapení, nejsou! *12*
        Chce se mi ze všech žurnalistů a médií blít, velebnosti!
        • Dnes chápu proč Pražský deník je na lavičkách,protože by ho nikdo nekupoval a bezdomovci to mají demokraticky a svobodně na vytření zad.
      • 0
        • ... a ještě ne v jednom pytli ale ani v mé vybělené prdeli a smradu z prakundy, ten je jenom pro mě :)))
  • Obecně by člověk měl přijmout férovou porážku ve férových volbách.
    Předvolební heslo dnes poražených bylo, že Zeman je vulgární sprostý je opilec a lhář.
    Je úsměvné, že za těmto keci je právě ten co je vulgární svým projevem, a sprostý opilec Kalousek se svým knížetem.
    Doufám, že dají lidé z tábora pana Drahoše a Kalouska trestní oznámení za hanobení rasy a národa na pana Davida Černého za spálení volebního lístku Miloše Zemana za účasti kamer serveru CZ, protože udělat to někdo známý z příznivců Zemana tak to by byl mediální tanec na několik týdnů jak je zvykem médií.
    • už neví jak na sebe upozornit. Panečku to byla šichta jak na netu píší jeho blízcí sehnat někoho, co by to natočil. Z těch normálních se do toho nikomu nechtělo. Drban provokuje. Lehce se mu může ale stát že půjde průjezdem a někdo mu vpálí jednu do zubů. Nic osobního. Jen tak, aby poopravil jeho světový názor. Škoda že TOHO nebudou kamery.
  • Gratuluji panu Zemanovi a přeji pevné zdraví. Jsem šťasten že zvítězil nad lzi a nenávistí.
    Procentuálně,se mi ten výsledek nějak nezdá! V tom bude nějaký podvod,saskarna s přepočítávání hlasů. Havloidi jsou lstivé svi.ě
    • Zatím jsme měli možnost vidět hlavně ovarovy mstivé svině, ne ?
    • Také dokazuješ jaká spodina se klaní před tím ožralým psychopatickým křivákem.
      • spodina prasící stránky jsi tady zejména ty. To bylo času, co jsi věnoval prasení stránek. A zbytečně.Slizoun z Jablůnkova neprošel i když mu lůza hrála už před Karolinem hymnu.
        • U Zemana byla hymna lepší než u BASa,chyběl řídící dirigent.
        • Já se tady docela bavím a mé komentáře jsou pro mne jistou relaxací. Snažím se vyjadřovat slušně a nikoho neurážet a především bylo pod mou důstojnost krást cizí nick, jak tady mnozí činí.
          • henrys
            Jasně, zrovna Ty jsi zosobněná slušnost (viz psychopatický křivák), člověk, který pro pár stříbrných je ochoten prodat vlastní národ i svou duši! *16*

            Edit: Reaguji na "peníze, ty jsou pouze prostředkem k životu a především jako prostředek umožňující poznávání a vzdělávání".
            Hmm, ze všech Tvých příspěvků jsem si toho vzdělávání nějak nevšiml. *2*
            • Výraz "psychopatický křivák" není nadávka, ale psychiatricko-morální hodnocení jedince.
              A pokud jde o stříbrňáky, ty znám jedině z musea. V životě vyznávám jiné hodnoty než peníze, ty jsou pouze prostředkem k životu a především jako prostředek umožňující poznávání a vzdělávání. *4*
  • Sice jen o 150 tisíc, ale zvítězil, i kdyby jenom o dva hlasy. Tak se nevztekejte, přijměte to a nerozdělujte společnost. Takoví jako vy to dělají, hlavně že křičíte *2*
    • Kdyby to bylo tak jednoduché. Společnost už je přece DÁVNO rozdělena, jmenovitě Zemanem a jeho pohůnky ! To jste si opravdu ještě nevšiml ? Tak se račtě mrknout na výsledek prezidentských voleb, téměř fifty-fifty ...
      • henrys
        Společnost není rozdělena Zemanem, ale mediálními prostituty, kteří proti němu už 4 roky štvou! To je pravá příčina polarizace společnosti!
  • On chtěl přece státní pohřeb, no ne?
    • Ať ho má *1* Hlavně že na hradě není vítač!!! *1* *3*
      • Vítač čeho, mysliteli ?
        No, jen aby tam nakonec nebyl vítač Rusů a Číňanů. Nakročeno už k tomu má, od minula.
        • henrys
          Pokud trpíte stihomamem, nechte se léčit! Tohle už je vážně trapná a omletá písnička EU
          a SSA řiťolezců!
        • rusáky ani komunistický číňany nemusim, ale 1000x lepší než jeden nepředvídatelnej diametrálně odlišnej a hlavně koránem vypatlanej slimák!!!
    • Už to tak vypadá...Jenom se obávám kolik ještě traktorů díky panu Nejedlému do té doby prodá do Mongolska a my budeme pít kumis, místo kvalitních německých potravin... *13* *9* "Lomikare, Lomikare, do roka a do dňa ťa vyzvu na Boží súd...." Myslím, že by si měl Jánošík trochu pospíšit, než stihne napáchnout další zlo.... *9* *13* *12* *16* . Budiž právě zvolenému prezidentovi země lehká. *3* *4* *1*
      • henrys
        Tragédie tento příspěvek. Tohle nemůže vzít vážně nikdo - "kvalitní německé potraviny"! *1*
        To je přesně vzor zaslepenosti. Kdyby jsme se nevzdali našich českých norem ve prospěch EU norem, tak by jsme jedli mnohem kvalitnější potraviny! *11*
    • Ale prostatu má jako panic! To by musel na játra?
  • No a že bych si typnul příští president po pěti letech Okamura ?!!
    • Ty mu fandíš teda se na nej podívej rok nevydrží i přes veškerou péči čéče takže Okamůru na hrad do dvou let *3*
    • V tom hnoji, do kterého se propadly bývalé Země Koruny České je možné všechno.
      • největším hnojem široko daleko jsi zatím ty. Certifikovaným hnojem. Vidíš co času jsi tady ty lopata strávil pliváním špíny. A on nám zatím Dluhoš vyfičel. To je radosti u vás pod mostem, co?
  • Pražská hnojárna, nebo kavárna, jak si to ti Pražáci říkají ? Dostala od venkova nářez. Jen houšť.
    • Nevydrží do švestek, v září nová volba, prezident Topolánek.
  • Dneska budu spát konečně jako dudek.Zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí.
    • henrys
      Nejsem tak zaslepen, abych si myslel, že zvítězila pravda a láska, ale jsem rád, že lež a nenávist prohrála! *3*
    • 0
    • Přesně, pan Zeman nelže, nerozděluje společnost a nikomu se nemstí, je to můj idol, i když manželka ho tituluje to ožralé howado.
      • henrys
        To si ve svém opilém mozku pleteš - to říká Tobě, když dorazíš dom na šrot ze srazu protizemanovské koalice. *2*
      • Vaše manželka je dokonalá dáma, se sociálním cítěním. A nemyslím to vůbec ironicky. *3*
  • My už jsme soudruhovi Zemanovi poslali blahopřejný telegram a balík velkých pampersek, určitě se mu budou hodit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit