Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se chce zvracet z tebe, ty zloději nicku!!! Jak je vidět, rudé bestie se neštítí ničeho.
  • Uff. Netušil jsem, že existují až takoví hlupáci. Ústava říká: Ministr navrhuje, prezident jmenuje. Ale to není nařízení, nýbrž jen postup. Slovensko stejně jako každou zemi nezajímá, jak se kde o velvyslance hádají, ale má právo i jmenovaného velvyslance nepřijmout a každý takto odmítnutý se prostě velvyslancem nestane. Jestli je Klaus a Zeman s Ficem dohodnuti na Livii, tak prostě nikdo jiný velvyslancem na Slovensku nebude, ani kdyby se podělalo deset Schwarzenbergů až do stropu : Tečka !!!
  • Ale copak to nikdo nechce pochopit, že je to svým způsobem ponížení Klause? Až půjde někam s Livií (jeho excelencí paní velvyslankyní), tak nebude nikdy jednička, ale jen nutný doprovod! A to se mu určitě líbit nebude.
  • Ale není to moc. Osobně by mi to mohlo být jedno, ale Zeman nedělá nic jiného, než dělal Kalousek s Nečasem proti vůli navíc většiny národa. A stejně si to prosadili, no tak Zeman si zase prosadí Livii, že to je dohoda s Klausem víme také. Klaus ji prostě "posílá domů", aby měl čas dnes už ne na letušky, ale z mladých koček je jich tu fůra, které se kolem něho budou motat "z čisté lásky", tedy k penězům samosebou. Vy děláte, jakoby se měl zbořit svět. Jestli se vám chce zvracet, tak se klidně vyzvracejte a uleví se vám, my jsme se také museli vyzvracet kvůli církevním restitucím a přežili jsme to, zatímco vy jste jásala... Tak nad mísu a do toho, půl je hotovo....
  • Podle tvé reakce se mi zdá, že ta přestárlá stařena je na tom mentálně mnohem lépe než ty.
    Protože dle ústavy prezident zastupuje stát na venek (nikoliv jím jmenovaný ministr, ten je jen jeho nástrojem), má výlučné právo velvyslance jmenovat. to nemůže nikdo ani v jeho nepřítomnosti!!!
    Musím zopakovat to, co jsem už jednou napsal: pro spoustu "mudrců" kdyby se Karl S. vys--l na Václaváku, tak to bude jen miloučký úlet, když to Zeman po něm uklidí, tak je hnusný populista, že?
    Ještě na doplnění - Vondra v Izraeli, jakou má kvalifikaci, není to jen další trafika a nebo snaha nevyšetřovat kauzu Promopro?
  • Ze Zemana se chce zvracet. Vynucovat si trafiku pro přestárlou stařenu, kterou lidi nenávidí, je přes čáru. Vědělo se, že je Klausův poskok, ale toto je moc.
  • Tady se jedna hlavne o klan Pruzinskych...Ano-Zeman tez zneuziva sveho vlivu a postaveni,ale davam plne za pravdu-neni jediny!
    Ale jestli se budu ohanet argumentem,ze to dela temer kazdy,tak je s timto narodem navzdy konec!
  • Nejdřív se nauč zákony a pak pindej.
  • A kterýpak politici a zákonodárcové tyhle možnosti právem umožnili? Rád bych kdybys tu uvedl jejich jména. Takže Zeman jenom využívá možností.
  • Z logiky věci plyne, že president si jmenuje své lidi. Navrhnout si může Karel koho chce. Miloš bude s velvyslanci spolupracovat déle, což mu plyne z ústavy. Pá pá Karlíku
  • Takze souhlasis s tim,aby soudruzka Livie Pruzinska byla velvyslankyni?
    A co amnestie jejiho manzela-tez s ni souhlasis?
  • Naprostý souhlas se Zemanem.Přece nebude podporovat trafiku vychcánkovi z chátry podezřelého na rozkrádačce v tomto státě.Doufám,že ten zástupce nevím čeho tady skončí,protože tento stát nezastupuje a jeho nám presentovaný kredit určitou částí kreativních obyvatel nám předvádí v plném rozsahu.Jeho odbornost je nulová.Co ty dvě dívky již jsou doma?
  • Ze by z toho vypatlanyho vozraly vzrustal kult osobnosti jako ze Stalina?
  • Hájek a Zeman se rozhodli-tak to bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit