Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oslavoval Ferdinand Peroutka Hitlera a patrně za to jej Němci zavřeli do koncentračního tábora. Logika Miloše Zemana je opravdu nepřekonatelná.
  • Takže vykazování činnosti prezidenta v ČR je vymýšléní témat z dob předválečných na osoby, které mu leží v žaludku, že pan Peroutka cosi řekl o Hitlerovi. Jak je vidět, čerpá z vykonstruovaných dokumentů z dob normalizace. Činnost soudruha Stalina v době kdy si rozdělil s Hitlerem Polsko a některé jeho výroky na jeho adresu ho evidentně nezajímá. Zajímalo by mě proč se nezajímá o blaho svých občanů.
  • Blbec "soda" by měl mlčet taky!!!!!
  • Sám bývalý konfident StB, zákeřný jedinec ("opičí smlouva", pokus o puč v ČSSD) a svými přihlouplými a sprostými kecy zostuzuje naši zem před světem. Patří do psychiatrické léčebny. Co si tupé ovce zvolily, to tam je. Pak se nedivme, že se na nás svět dívá jako na nějakou Urundi Ukundi v africké džungli.
    • svět se na nás tak kouká kvůli lidem jako ty.pokud o nás vůbec ví *7*
  • prolhaný komunista Zeman si dělá jméno na mrtvém člověku,který se už nemůže bránit,koukám,že na hradě nemají nic jiného na práci,než se hrabat v 70let starých záležitostech,kdyby radši dělali něco ku prospěchu naší země,vyžírkové *11*
    • já bych spíš řekl že novináři nemají co dělat
    • zmr.e *12* *11*
      • klid rudochu, ať vydržíš do jablek. *12* *12*
      • *3*
  • Zas to co je pravda naši přihlouplí novináři rozmazávají, aby měli o čem psát a mohli napadat presidenta, kterej na ty jejich plky kašle. Mám stejný názor pokud se týká novinářů jako pan president!!
  • když se podívám na dnešní novináře jací jsou to ubožáci,tak se ani nedivím peroutkovi
  • No a ?Tolik zemí a lidí vzhlíželo před válkou k Hitlerovi.Kdo viděl jak kvete německo a jak je obdivován národem, byl stržen vlnou.Vystřízlivění přišlo hned.
    Nedělal bych z toho vědu.
    • a ty tomu věříš, že je to pravda, je to lež z Prognosťáku
      • já našim medii už dávno nevěřím
    • Jinak z článku nevím kdy a kde to řekl a proč.Klasika kampaň proti Zemanovi jede dál.Nemusím ho, ale články proti němu jsou otravné jak Blesk s Bartošovou.
  • Komouš Zeman by měl mlčet, mlčet a mlčet.
  • jsem přesvědčen,že něco pravdy na Zemanovém rčení vůči Peroutkovi bude a že není tak hloupý,aby plácal do eteru nesmysly.Rodina a přiznivci pana Peroutky by se měli sami přesvědčit a zjistit,jak pan Peroutka v té době působil a co vypustil do eteru a pak by měli vyjít s kritikou.Já věřím panu prezidentovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit