Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oslavoval Ferdinand Peroutka Hitlera a patrně za to jej Němci zavřeli do koncentračního tábora. Logika Miloše Zemana je opravdu nepřekonatelná.
  • já našim medii už dávno nevěřím
  • mluv česky, nejseš doma, ty máš v hlavě hovn@
  • a ty tomu věříš, že je to pravda, je to lež z Prognosťáku
  • klid rudochu, ať vydržíš do jablek. *12* *12*
  • Takže vykazování činnosti prezidenta v ČR je vymýšléní témat z dob předválečných na osoby, které mu leží v žaludku, že pan Peroutka cosi řekl o Hitlerovi. Jak je vidět, čerpá z vykonstruovaných dokumentů z dob normalizace. Činnost soudruha Stalina v době kdy si rozdělil s Hitlerem Polsko a některé jeho výroky na jeho adresu ho evidentně nezajímá. Zajímalo by mě proč se nezajímá o blaho svých občanů.
  • Blbec "soda" by měl mlčet taky!!!!!
  • svět se na nás tak kouká kvůli lidem jako ty.pokud o nás vůbec ví *7*
  • Sám bývalý konfident StB, zákeřný jedinec ("opičí smlouva", pokus o puč v ČSSD) a svými přihlouplými a sprostými kecy zostuzuje naši zem před světem. Patří do psychiatrické léčebny. Co si tupé ovce zvolily, to tam je. Pak se nedivme, že se na nás svět dívá jako na nějakou Urundi Ukundi v africké džungli.
  • *3*
  • souhlas,tečka je místní starej šešek *3*
  • já bych spíš řekl že novináři nemají co dělat
  • zmr.e *12* *11*
  • prolhaný komunista Zeman si dělá jméno na mrtvém člověku,který se už nemůže bránit,koukám,že na hradě nemají nic jiného na práci,než se hrabat v 70let starých záležitostech,kdyby radši dělali něco ku prospěchu naší země,vyžírkové *11*
  • Zas to co je pravda naši přihlouplí novináři rozmazávají, aby měli o čem psát a mohli napadat presidenta, kterej na ty jejich plky kašle. Mám stejný názor pokud se týká novinářů jako pan president!!
  • když se podívám na dnešní novináře jací jsou to ubožáci,tak se ani nedivím peroutkovi
  • Jinak z článku nevím kdy a kde to řekl a proč.Klasika kampaň proti Zemanovi jede dál.Nemusím ho, ale články proti němu jsou otravné jak Blesk s Bartošovou.
  • No a ?Tolik zemí a lidí vzhlíželo před válkou k Hitlerovi.Kdo viděl jak kvete německo a jak je obdivován národem, byl stržen vlnou.Vystřízlivění přišlo hned.
    Nedělal bych z toho vědu.
  • Články ve Zprávách se dotýkaly i této doby. A jejich styl byl velmi podobný tomu tvému současnému.
  • Komouš Zeman by měl mlčet, mlčet a mlčet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit