Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To spíš bude dna, to jsou ty vepřový hody!
  • To se holt ožralům stává- dna v palci na noze je počátkem. Následuje cirhoza jater, ..... A už je konečně na Hradě volno. Jen vyvětrat smrad z cigár a chalastu, vynést prázdé láhve, vysypat přeplněné popelníky a zas je o jednu hradební ostudu míň.
    • A tys spadl na hlavu, to se stává debí,lům.
    • Podle sebe soudíš druhé, blbečku.
  • Peto neboj my to vyhrajem a ty provokatery vyzenem nekde se nestehuj ty bolsevicke mamrdy pojebem *12* *12* *12*
  • Ještě že to díky prozíravým lidem vyhrál Zeman, jinak by to byl velký krok do otroctví!
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zeman ma spis problemy s chlastem a hlavne s hlavou. *11*
    • Nebo naopak.
    • To máš hlavně ty blbečku pologramotný!
      • To je ku.da a hlavně naše kámoška,čurá.u,tak nebuď sprostej! *16*
      • Ty si taky trhni b l b e. *11*
  • Jedině Zeman udělá pořádek v tomto zaneřáděném chlívu, čím dřív tím líp!
    • ty jsi uplne mimo :)))))) nenarazil sis taky palec? :)))))
    • Jo? A jak? Podle Ústavy je neodpovědný, tj. nesvéprávný, o ničem nerozhoduje, zkrátka kladeč věnců.
      • To je pravda, ale proč se před ním všichni třesou.
        • Kdo se třese? Všichni? Asi hele ne,možná zbožné přání *1*
          • Třesou se před ním všichni!!! *2*
            • Opět jako dycky tlačíš těžce mimo mísu,Pišto,soudíš jen podle sebe jako každý bakelit podle svý kobyly...jistě nejen já ho mám(e) v salámu (cenzor nepustil ten správný výraz),žaluda vypatlanýho! *12* *16*
  • Tento zkrachovaly komunisticky alkoholik by potreboval spise psychoterapeuta.O volicich teto lidske zrudy to ovsem plati dvounasob! *12* *12* *12*
    Snad kazdy pri jeho padu v komunisticke TV poznal,ze mistr mel paradni kocovinu!
  • To je dobře, že se pády pana Zemana vyjasnily. Tak zanícený nerv v palci. Tak teď už vím, že špatně vidím, protože mám tenisový loket. Nevěříte ? Váš problém, možná to bude tím, že máte kuří oko.
  • Říká se, že zanícení palce nohy je předzvěst cukrovky.
    • Cukrovku má jako malovanou,proto přestal chlastat becherovku a začal slivku,v becheru je moc cukru.Nestačí,že se kývá jako starej Brůna,ale ještě bude pajdat a padat všude tam,kam šlápne *1*
    • ba ne je to z masitého žrádla , ale mě bolí koleno z revma a to pana redaktora nezajímá protože
      oubytě má kde kdo *11*
  • Znovu jsem to přepočítal: 87 procent je od Pišty Žigy a zbytek ode mě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit